کد خبر : 210362
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1402 - 20:01

معرفی مدرسه مجازی آی ‌نو: خداحافظی با منابع کمک درسی پر هزینه

معرفی مدرسه مجازی آی ‌نو: خداحافظی با منابع کمک درسی پر هزینه

هرسال با شروع سال تحصیلی، دغدغه‌ی درس و امتحان فرزندان هم شروع می‌شود! پدر و مادرها، مدام از خودشان می‌پرسند آیا این مدرسه، کیفیت لازم را دارد؟ آیا معلم‌ها از روش‌ تدریس استاندارد استفاده می‌کنند؟… اگر هم فرزندشان در آستانه‌ی امتحان‌هایی مثل تیزهوشان یا کنکور باشد این دغدغه را دارند که: آیا باید به کلاس‌های

مدرسه مجازی آی نو

هرسال با شروع سال تحصیلی، دغدغه‌ی درس و امتحان فرزندان هم شروع می‌شود! پدر و مادرها، مدام از خودشان می‌پرسند آیا این مدرسه، کیفیت لازم را دارد؟ آیا معلم‌ها از روش‌ تدریس استاندارد استفاده می‌کنند؟… اگر هم فرزندشان در آستانه‌ی امتحان‌هایی مثل تیزهوشان یا کنکور باشد این دغدغه را دارند که: آیا باید به کلاس‌های مدرسه اکتفا کنم یا لازم است منابع بیشتری در اختیار فرزندم بگذارم؟ اگر به منابع بیشتری نیاز است، کدام منابع بهتر است؟ کدام کلاس اضافه می‌تواند به فرزند من کمک کند؟ از کدام منابع کمک‌آموزشی باید استفاده کنم؟… سوال‌ها و دغدغه‌هایی شبیه این‌ها، نشان می‌دهد که ما به یک مسیر آموزشی تمام و کمال نیاز داریم.

چالش‌های پیدا کردن یک مسیر آموزشی کامل برای دانش‌آموزان

والدین نیاز دارند تمام منابع آموزشی مثل کلاس، جزوه، نکته، تست، حل تمرین، پکیج‌های تیزهوشان و کنکور همه و همه به‌شکل منسجم و یکپارچه یک‌جا جمع شده باشد و دیگر لازم نباشد زمان و انرژی زیادی بابت پیدا کردن بهترین منابع و معلم‌ها صرف شود.

به‌خصوص که هر سال با تغییر پایه‌ی تحصیلی فرزند، تمام این فرآیندها تکرار می‌شود و در موقعیت‌هایی مثل آزمون تیزهوشان یا کنکور، علاوه بر زمان و هزینه، در مسیر پیدا کردن بهترین مسیر آموزشی، استرس زیادی هم به والدین و هم به دانش‌آموزها وارد می‌شود.

چالش دیگر این‌که بهترین منابع و بهترین معلم‌ها در یک نقطه‌ی جغرافیایی جمع نشده‌اند پس لازم است به فکر یک راه جایگزین باشیم تا همه‌ی دانش‌آموزها از هر جایی که زندگی می‌کنند بتوانند به بهترین منابع آموزشی دسترسی داشته باشند.

چالش مهم دیگر برای پدر و مادرها بحث مهم هزینه است. با فرض اثربخش بودن تمام منابع موجود، هرسال هزینه‌ی سنگینی بابت کتاب‌های کمک آموزشی، کلاس‌های خصوصی، ثبت‌نام در آموزشگاه‌ها، شرکت در آزمون‌های مختلف و… صرف می‌شود که این زیاد بودن هزینه علاوه بر این که فشار زیادی به والدین وارد می‌کند باعث می‌شود دانش‌آموزها هم فشار روانی زیادی را تحمل کنند.

مدرسه مجازی آی نو، در پاسخ به این نیاز والدین و دانش‌آموزها ایجاد شد تا یک مسیر آموزشی کامل شامل ویدیوهای آموزشی درسی با تدریس بهترین معلم‌ها در اختیار تمام دانش‌آموزهای ایرانی قرار بگیرد.

ویدیوهای آموزشی رایگان

چرا مدرسه‌ی مجازی آی ‌نو یک مسیر آموزشی کامل برای دانش‌آموزان است؟

مدرسه‌ی مجازی آی ‌نو از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول شامل ویدیوهای آموزشی رایگان برای مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم است، این یعنی دانش‌آموزان می‌توانند ویدیوهای رایگان درسی را هر زمان که خواستند، تماشا کنند و به زمان خاصی، محدود نیستند. بخش دوم شامل ویدیوهای آموزشی نکته و تست تیزهوشان ششم و نهم و کنکور ریاضی، تجربی و انسانی است که نیاز به خرید اشتراک آی نو دارد تا در کنار ویدیوهای درسی، مسیر آموزشی دانش‌آموزان را کامل کند.

  • بهترین منابع و بهترین معلم‌ها در کنار هم: این دو بخش مکمل یکدیگر هستند بنابراین دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن بهترین منابع یا بهترین معلم‌ها وقت و انرژی صرف کنید. تیم کارشناسان آی ‌نو، با تحقیق و بررسی گسترده، جمعی از بهترین معلم‌های هر مقطع تحصیلی را دور هم جمع کرده‌اند تا ویدیوهای درسی با بالاترین کیفیت و به روزترین روش‌های تدریس، در اختیار تمام دانش‌آموزها قرار بگیرد.
  • یک مسیر منسجم برای تمام پایه‌ها: ویدیوهای درسی آی ‌نو از پایه‌ی پنجم تا دوازدهم را دربرمی‌گیرد و دیگر نیاز نیست با عوض شدن پایه‌ی تحصیلی فرزندتان فرآیند جست‌وجو و بررسی منابع، کلاس و مدرسه را طی کنید چون تیم متخصص آی ‌نو از قبل این کار را انجام داده و یک مسیر آموزشی منسجم از پایه‌ی پنجم تا دوازدهم برای دانش‌آموزان طراحی کرده است.
  • برنامه‌ی ویژه برای تیزهوشان و کنکور: با رسیدن دانش‌آموزان به امتحانات مهم مثل امتحان‌های نهایی که تاثیر مستقیم روی رتبه‌ی کنکور دارند، امتحان ورودی تیزهوشان (پایه‌ی ششم به هفتم، پایه‌ی نهم به دهم) و همچنین آزمون کنکور سراسری، آی‌نو برنامه‌ی ویژه‌ای برای دانش‌آموزها طراحی کرده تا با استفاده از ویدیوهای حل تمرین امتحان نهایی، پکیج‌های تیزهوشان و پکیج‌های ویژه‌ی کنکور، بتوانند بدون خروج از این مسیر آموزشی، در این آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز هم موفق شوند.
  • هزینه‌ی کم و به صرفه: تمام ویدیوهای درسی آی ‌نو در همه‌ی مقاطع به شکل رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و برای دسترسی به پکیج‌های تیزهوشان، پکیج‌های کنکور که شامل نکته، تست، جزوه و تمام منابع لازم برای شرکت در آزمون است، فقط کافی است هزینه‌ی اشتراک ماهانه (۲۴۵ هزار تومان) را بپردازید که در مقایسه با هزینه‌ی سنگین کتاب‌ها و کلاس‌های کمک آموزشی، بسیار کم و به صرفه است.

همه‌ی این‌ها در کنار هم آی ‌نو را به یک مدرسه‌ی مجازی کامل تبدیل کرده است!

خرید اشتراک آی نو

مزیت‌های درس خواندن با مدرسۀ مجازی آی‌نو چیست؟

  1. بهترین معلم‌های ایران: دسترسی به بهترین معلم‌های هر درس برای تمام دانش‌آموزها ممکن نیست اما آی ‌نو بهترین معلم‌های هر درس را در کنار هم جمع کرده تا تمام دانش‌آموزها بتوانند مباحث کتاب درسی را با روش‌های به روز و خلاقانه‌ی بهترین معلم‌ها یاد بگیرند. معلم‌های آی‌ نو با استفاده از روش‌های تدریس خلاقانه و سرگرم‌کننده دانش‌آموزها را به موضوعات درسی علاقه‌مند می‌کنند تا یادگیری عمیق برای دانش‌آموزان اتفاق بیفتد.
  2. انعطاف زمانی: برای رفتن به کلاس خصوصی باید یک ساعت مشخص از شبانه‌روز را انتخاب کنید. زمان رفت و برگشت را هم در نظر بگیرید و هر طور هست خودتان را به کلاس برسانید. درحالی‌که دانش‌آموزها می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز که قدرت یادگیری بالاتری دارند، ویدیوهای درسی را بببیند و یادگیری‌شان را کامل کنند.
  3. انتخاب درس‌ و انتخاب فصل: اگر دانش‌آموز یک قسمت کوچک از درس را متوجه نشده فقط کافی است وارد سایت آی ‌نو شود، پایه تحصیلی و درس موردنظرش را انتخاب کند و بعد از فهرست ویدیویی، آن قسمت از درس را که برایش چالش‌برانگیز است انتخاب کند و ببیند تا با تدریس معلم اشکالاتش برطرف شود.
  4. تکرار، تکرار، تکرار: بیشتر دانش‌آموزها در کلاس درس نمی‌توانند ابراز کنند که درس را متوجه نشده‌اند یا نمی‌توانند از معلم درخواست کنند یک بار دیگر توضیح بدهد، از طرفی هم وقت کلاس اجازه نمی‌دهد معلم یک موضوع را چند بار تکرار کند اما دانش‌آموز می‌تواند در زمان تماشای ویدیوهای درسی آی‌ نو، هر قسمت را که متوجه نشد بدون احساس ترس یا خجالت، چندین بار تکرار کند تا کاملا روی آن موضوع، مسلط شود.
  5. هزینه‌ی کمتر: تمام ویدیوهای درسی آی ‌نو رایگان است و با خرید اشتراک ماهانه نیز دانش‌آموزها به تمام منابع پکیج‌های کنکور و تیزهوشان دسترسی پیدا می‌کنند. از آن‌جا که خرید اشتراک ماهانه به‌شکل چشم‌گیری هزینۀ کمتری نسبت به ثبت‌نام در آموزشگاه کنکور دارد. این امکان به والدین و دانش‌آموزان داده‌ می‌شود که هزینه‌های آموزشی را کاهش دهند و بتوانند بدون محدودیت‌های مالی و ‌به‌شکل مداوم از خدمات آموزشی بهره‌مند شوند.

در پایان

اگر دغدغه‌ی پیشرفت تحصیلی فرزندتان را دارید و به دنبال یک مسیر آموزشی کامل هستید تا دیگر لازم نباشد با عوض شدن مقطع و پایۀ تحصیلی، فرآیند جست‌وجو برای کلاس و معلم را از سر بگیرید، بهتر است یک بار برای همیشه یک مسیر آموزشی کامل و منسجم برای فرزندتان انتخاب کنید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر