کد خبر : 210359
تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1402 - 22:17

فیشیال پوست صورت

فیشیال پوست صورت

داشتن پوستی صاف و چهره‌ای شاداب و زیبا آرزوی بسیاری از خانم‌ها و آقایان است. به همین دلیل بسیاری از ما با ظاهرشدن کوچک‌ترین چین و چروک یا لک و جوش روی صورت نگران می‌شویم و دنبال راهی هستیم که آن را از بین ببریم. فیشیال و پاکسازی پوست یکی از متدهای زیبایی است که

داشتن پوستی صاف و چهره‌ای شاداب و زیبا آرزوی بسیاری از خانم‌ها و آقایان است. به همین دلیل بسیاری از ما با ظاهرشدن کوچک‌ترین چین و چروک یا لک و جوش روی صورت نگران می‌شویم و دنبال راهی هستیم که آن را از بین ببریم. فیشیال و پاکسازی پوست یکی از متدهای زیبایی است که با هدف بهبود وضعیت پوست انجام می‌شود. اگر می‌خواهید با کاربردها و مزایای استفاده از این روش آشنا شوید، این مطلب را تا آخر بخوانید.

کاربرد فیشیال و پاکسازی پوست

فیشیال پوست صورت محدودیت خاصی ندارد و همه‌ی افراد می‌توانند از این شیوه استفاده کنند. کاربردهای این روش به شرح زیر است:

 • روشن کردن پوست
 • جوانسازی و به تعویق انداختن روند پیری پوست
 • کنترل میزان چربی پوست
 • رفع جوش‌های سرسیاه و زیرپوستی
 • آبرسانی به پوست
 • ریلکسیشن پوست و ذهن

فیشیال صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟

فیشیال صورت یک روش جدید و غیر تهاجمی به منظور پاکسازی لایه‌های عمقی پوست از آلودگی‌هاست که می‌تواند به صورت ترکیبی با سایر خدمات نتایج شگفت انگیزی بر جای بگذارد. این تکنیک با روش‌های مختلفی می‌تواند منجر به جوانسازی، رفع آلودگی و بهبود کیفیت پوست شود. مهم ترین علت استفاده از فیشیال صورت این است که سلول‌های مرده سطح پوست را که باعث کاهش شادابی پوست می‌شوند حذف کند.

برای انجام فیشیال صورت در کلینیک موتاکس اینجا کلیک کنید.

فیشیال صورت در مجموع شامل انجام تکنیک‌های مختلف و استفاده از محصولات مراقبت پوستی تخصصی روی صورت است که سلول‌های مرده و آلودگی‌های پوست را تا سطوح عمیق پاک می‌کند. این روش برای داشتن پوستی سالم، درخشان و جوان یک روش بسیار منحصر به فرد است. از فیشیال می‌توان در کنار سایردرمان‌ها برای داشتنی پوستی هر چه زیباتر استفاده کرد. تکنیک فیشیال کاملا غیر تهاجمی بوده و در حدود ۱.۵ ساعت به طول می‌انجامد. بنابراین بسیاری از زیباجویان این روش را به سایر روش‌های غیر تهاجمی ترجیح می‌دهند.

مراحل فیشیال صورت

_فیشیال صورت از آنجایی که یک تکنیک چند منظوره است، شامل مراحل مختلفی می‌شود. رایج‌ترین مراحل فیشیال صورت شامل:

جلسه مشاوره

پاکسازی اولیه پوست

لایه برداری

استخراج

افزایش گردش خون با ماساژ صورت

ماسک صورت

آبرسانی

در مرحله آخر نیز با استفاده از تونر پوست صورت شسته شده و از کرم‌های آبرسان و آفتابگردان محافظت می‌شود.

لاین‌های درمانی فیشیال صورت کلینیک موتاکس

_از میان روش‌هایی که در کنار فیشیال صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند، چند تکنیک تاثیرگذاری بیشتری دارند. در ادامه به روش‌هایی که در کنار فیشیال استفاده می‌شود اشاره می‌کنیم:

دابل پیلینگ

در این روش از ماسک‌ها و کرم‌های لایه بردار قوی استفاده می‌شود که می‌تواند حتی جای جوش و انواع لکه‌های پوستی را از بین ببرد. پیلینگ شیمیایی باعث پوست ریزی می‌شود که نهایتا پوست جدید جایگزین آن شده و عمق پوست به طور کامل پاکسازی می‌شود؛ این تکنیک را می‌توان در یکی از مراحل فیشیال اجرا کرد. همچنین می‌توان از پیلینگ الکتریکی استفاده کرد که در آن ابزارهایی مثل لیزر برای از بین بردن جای اسکار زخم و جوش مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درما پیلینگ

درما پیلینگ یکی از بهترین درمان‌های پوست بی روح و رنگ پریده است که به منظور اسکراب صورت از یک چاقوی کوچک جراحی برای پاکسازی پوست استفاده می‌کند. این روش کارآمد در افرادی که می‌خواهند پوست نرم و لطیفی داشته باشند بیشترین کاربرد را دارد.

پکیج لایه برداری و آبرسانی

پکیج لایه برداری و آبرسانی پوست شامل استفاده از مواد پاکسازی کننده و آبرسانی به صورت همزمان است. این روش به منظور کاهش آکنه،‌پاکسازی سلول‌های مرده پوست و باز کردن منافذ پوست به کار می‌رود و حتی خطوط ریز پوست را نیز بهبود می‌بخشد. همچنین ممکن است با توجه به نیاز مددجویان از لیزر لایه بردار نیز استفاده شود.

لاین ضد جوش

در این تکنیک از مواد حل کننده چربی و باز کننده منافذ پوستی استفاده می‌شود تا آلودگی‌های پوست را به طور کامل از سطح آن پاک کند. موادی که در این لاین مورد استفاده قرار می‌گیرد بر اساس قیمت کیفیت متفاوتی دارند و هر کدام از آنها برای افراد مختلفی مناسب‌اند.

لاین ضد لک

لاین ضد لک معمولا علاوه بر کرم‌های لایه بردار شامل لیزرتراپی و ماسک‌های مخصوص است که می‌تواند لکه‌های پوستی را تا عمق قابل قبولی از بین برده و موجب بهبود کیفیت پوست شود. علاوه بر این می‌توان برای از بین بردن جای اسکار از این لاین در کنار انواع فیشیال صورت استفاده کرد.

لاین جوانسازی

برای استفاده از خدمات جوانسازی پوست کلینیک موتاکس اینجا کلیک کنید.

لاین جوانسازی کلینیک موتاکس ممکن است از دستگاه‌ها و تجهیزات مختلفی برای شما استفاده کند تا نتیجه گیری مناسبی از آن داشته باشید. جوانسازی پوست بر اساس سن فرد و نوع مشکلات پوستی ممکن است شامل لیزر تراپی، مزوتراپی، پکیج‌های کلاژن تراپی، لیفت صورت با ژل و … باشد.

ماساژ

این لاین کلینیک موتاکس را می‌توان از پرطرفدارترین خدمات زیبایی دانست. این لاین مزایایی مثل جوانسازی، حالت دهی یا مادلینگ صورت، رفع افتادگی، ریلکسیشن و افزایش گردش خون را در پی دارد که در فیشیال توجه ویژه‌ای به آن می‌شود.

RF

یکی از روش‌هایی که می‌توان در کنار فیشیال صورت به منظور درمان چین و چروک و ترمیم بافت پوست انجام داد، RF فرکشنال است. در این روش از دستگاه مخصوصی برای ایجاد حرارت در لایه پایینی پوست (درم) و تحریک کلاژن سازی استفاده می‌شود.

میکرودرم

در این روش لایه‌های مرده سطح پوست با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی تراشیده شده و روی آن مواد ترمیم کننده و پاک کننده پوست استفاده می‌شود. استفاده از میکرودرم قبل از فیشیال کمک می‌کند لایه برداری و پاکسازی بهتر انجام شود.

هیدرودرمی

 آب رسانی به پوست با استفاده از دستگاه مخصوص یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌توانیم در کنار فیشیال استفاده کنیم. هیدرودرمی باعث آبرسانی به سلول‌های جدیدی می‌شود که در دسترس قرار گرفته‌اند و همین باعث شادابی و درخشندگی پوست می‌شود. ژل آبرسانی که در هیدرودرمی مورد استفاده قرار می‌گیرد یونیزه شده و و مواد مغذی را به پوست می‌رساند.

پلاژن تراپی

پلاژن تراپی پروسه‌ایست که در آن از دستگاه پلاژن به منظور تحریک سلول‌های پوست برای تولید کلاژن و نهایتا ترمیم و جوانسازی پوست استفاده می‌شود. این دستگاه امواج رادیویی با طول موج کوتاه ایجاد می‌کند که کلاژن سازی پوست را بهبود می‌بخشد. پلاژن تراپی شامل اکسیژن درمانی و باز کردن منافذ پوست نیز می‌شود که لطافت پوست را در پی دارد. پلاژن تراپی در کنار فیشیال صورت می‌تواند موجب درخشان شدن پوست و جوانسازی چهره شود.

فیشیال صورت برای چه افرادی مناسب است؟

_به گفته متخصصان مشکلات پوستی از نوجوانی آغاز می‌شود و حتی اغلب در این دوره شدیدتر است. بنابراین نوجوانان نیز می‌توانند تشخیص پزشک متخصص از فیشیال بهره ببرند؛‌ اما اغلب افراد بیشتر از ۱۸ سال برای فیشیال اقدام کرده و زمان می‌گذارند؛ چرا که همه ما برای داشتن یک پوست خوب باید انرژی و زمان مناسبی را اختصاص دهیم.

بسیاری از افرادی که با مشکلاتی مثل پیری زودرس پوست، جوش‌های هورمونی، کدر بودن پوست، باقی ماندن جای جوش و از بین رفتن حالت شادابی پوست مواجه می‌شوند می‌توانند از فیشیال بهره ببرند؛ از جهت دیگر می‌توان با فیشیال صورت از این عوارض جلوگیری کرد. البته در صورتی که افتادگی و چروک پوست شدید باشد، بهتر است ابتدا از روش‌های سریع‌تری مثل لیفت صورت با نخ بهره ببرید.

هر چند وقت یکبار به فیشیال نیاز داریم؟

_اگرچه فیشیال صورت حتی یکبار هم تاثیرات قابل توجهی بر جای می‌گذارد؛ اما این روش به عنوان یک روتین می‌تواند دامنه گسترده‌تری از تغییرات را ایجاد کند. البته اینکه هر چند وقت یکبار به فیشیال صورت احتیاج دارید می‌تواند در افراد مختلف تحت تاثیر عواملی متفاوت باشد:

نوع پوست

در صورتی که پوست چربی دارید مستعد بروز آکنه هستید و بیشتر در معرض آلودگی‌ها قرار دارید. بنابراین افرادی که پوست چرب دارند بهتر است هر دو هفته یکبار از فیشیال استفاده کنند اما افرادی که پوست خشک یا متعادلی دارند می‌توانند هر ماه این تکنیک را تکرار کنند.

سن

معمولا افرادی که جوان‌ترند بهبود و ترمیم پوستی سریع‌تری را تجربه می‌کنند؛ بنابراین افراد جوان نیاز کمتری به استفاده از تکنیک‌هایی مثل فیشیال دارند.

وضعیت پوست

نیاز افراد مختلف بر اساس وضعیت پوستشان متفاوت است؛ به عنوان مثال افرادی که آکنه یا جوش سر سیاه دارند، بیشتر به فیشیال احتیاج پیدا می‌کنند.

چرا باید از فیشیال صورت استفاده کنیم؟

_افراد ممکن است روش‌های خانگی و حتی کلینیکی متفاوتی را برای بهبود و جوانسازی پوست خود انجام داده باشند؛ اما اگر روشی مطمئن مثل انواع فیشیال صورت را مورد توجه قرار دهید، احتمالا  از نتایج آن شگفت زده خواهید شد. در این عمل پوست صورت به طور عمقی لایه برداری و تمیز شده و می‌تواند ترمیم طبیعی پوست را تحریک کند. این تکنیک علاوه بر روشن کردن و پاکسازی پوست، موجب کلاژن سازی و تقویت بافت نیز می‌شود. از دیگر مزایای می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

این روش را می‌توان به منظور نتیجه بخشی بیشتر در ترکیب با سایر روش‌های جوانسازی  مورد استفاده قرار داد.

قبل از فیشیال صورت باید چه مواردی را رعایت کنیم؟

 • قبل از فیشیال صورت بهتر است حتما با پزشک یا تکنسین متخصص صحبت کنید تا از نوع و نحوه فیشیال صورت اطمینان پیدا کنید.
 • به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید تا بهترین خدمات را متناسب با نیازتان دریافت کنید.
 • قبل از انجام فیشیال بهتر است به حمام رفته و صورت خود را به خوبی بشویید (با شامپو).
 • در صورتی که هرگونه زخم یا خراشیدگی روی صورت خود دارید فیشیال را به بعد موکول کنید.
 • در صورت بارداری بهتر است با متخصص صحبت کنید تا از مواد بی ضرر استفاده کنند.

توصیه‌های بعد از فیشیال صورت

 • بعد از فیشیال صورتتان را دستکاری نکنید و اجازه دهید خود به خود بهبود پیدا کند.
 • تا ۲ روز بعد از انجام فیشیال از هیچگونه ماده آرایشی و بهداشتی روی صورتتان استفاده نکنید.
 • سعی کنید تا چند روز از ورزش و فعالیت سنگین اجتناب کنید تا تعریق ناشی از آن به پوست حساس شده شما آسیب وارد نکند.
 • تا دو هفته از لایه بردار استفاده نکنید؛ لایه برداری بیش از حد به پوست شما آسیب وارد می‌کند.
 • تا دو روز بعد از فیشیال در معرض نور آفتاب قرار نگیرید و از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • شستشوی صورت را با ملایمت و با شامپوهای صورت یا بدن انجام دهید و از شستشو با صابون خودداری کنید.
 • پس از فیشیال صورت از دستکاری و ماساژ پوست صورت خود اجتناب کنید.

با این اقدامات می‌توانید تا حدامکان سلول‌های مرده را برداشته و پوست صورت را برای تغذیه و بهبود تحریک کنید. از آنجایی که عمر هر سلول پوست حدودا ۲۱ روز است، شما می‌توانید با فیشیال دوره‌ای منجر به ریزش سلول‌های مرده و جایگزینی سلول‌های جوان و در نتیجه جوانی و درخشندگی پوست خود شوید.

خدمات فیشیال کلینیک موتاکس

_خدمات کلینیک موتاکس در زمینه فیشیال صورت شامل طیف وسیعی از تکنیک‌هاست که بر اساس نیاز زیباجویان طراحی می‌‌شود. انواع فیشیال صورت در مراحل مشترکی انجام می‌شود که شامل ۱۲ مرحله است؛ تفاوت این تکنیک‌ها در نحوه اجرا، متریال و تجهیزات مورد استفاده آنهاست؛ بنابراین اختلاف کیفیت و قیمت تا حد زیادی بر اساس برند متریال به کار رفته است. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

 • فیشیال کلاسیک (متریال: بایومارین، دکتر اسپیلر)
 • فیشیال تخصصی (متریال: تگودر، یانسن)
 • فیشیال درمانی(متریال: تگودر، اکلدو)
 • فیشیال Vip (متریال: استیمکس،  اکلدو)
 • آبرسانی (هیدرودرمی)
 • میکرودرم (لایه برداری تخصصی)
 • پلاژن تراپی (اکسیژن تراپی و رفع منافذ)
 • ماساژ ( افزایش گردش خون، ریلکسینگ، رفع افتادگی پوست، تقویت عضلات و فرم دهی صورت)

خدماتی که برای هر فرد انتخاب می‌شود بر اساس نیازهای او و با نظر متخصص‌های حرفه‌ای کلینیک موتاکس طراحی شده تا بهترین نتیجه را حاصل شود. توصیه می‌کنیم برای رزرو نوبت یا دریافت مشاوره رایگان در مورد فیشیال صورت و سایر روش‌های زیبایی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 جوانسازی و زیبایی پوست در کلینیک زیبایی موتاکس

_شما می‌توانید جدیدترین تکنیک‌های جوانسازی و زیبایی پوست را به صورت ترکیبی و بالاترین میزان تاثیرگذاری دریافت کنید. تمام خدمات کلینیک موتاکس بر اساس استانداردهای روز و با تایید وزارت بهداشت ارائه می‌شوند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی از تکنیسین‌های مجرب و انتخاب بهترین روش‌های زیبایی پوست، با کارشناسان ما در کلینیک موتاکس ارتباط برقرار نمایید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر