کد خبر : 28266
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 مهر 1400 - 20:27

ضعف در خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، خیانت به مردم است

ضعف در خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، خیانت به مردم است

 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: اینکه خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، تضعیف شود، خیانت به مردم است. مراقبت از آینده نباید به معنای تخریب وضع موجود باشد. حجت الاسلام احد آزادیخواه روز پنج شنبه ۱۵ مهر ماه در نشست شورای اداری شهرستان ملایر به تلاش دستگاه‌های اجرایی و هماهنگی

ضعف در خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، خیانت به مردم است

 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: اینکه خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، تضعیف شود، خیانت به مردم است. مراقبت از آینده نباید به معنای تخریب وضع موجود باشد.

حجت الاسلام احد آزادیخواه روز پنج شنبه ۱۵ مهر ماه در نشست شورای اداری شهرستان ملایر به تلاش دستگاه‌های اجرایی و هماهنگی و تعامل آن ها با دیگر نهادها اشاره و اظهار کرد: مدیریت منابع انسانی و مالی باید به روسای ادارات سپرده شود و مدیران نیز توجه بیشتری به تخصیص اعتبارات داشته باشند تا جفایی در توزیع اعتبارات اتفاق نیفتد.

آزادیخواه با اشاره به فعال بودن کمیته برنامه ریزی شهرستان، تصریح کرد: اگر در یکی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان، انحراف از بودجه اتفاق افتاد، بنده اعلام آمادگی می‌کنم که این مسئله را تدبیر و پیگیری کنم.

وی با تاکید بر اینکه راه مقابله با انحرافات، دیوان محاسبات است، ادامه داد: ۹۰ درصد از تحقیقات، جز اتلاف بیت المال نتیجه ای ندارد. از طرفی برخی انتقادات اثر منفی بر اصل حاکمیت دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، دولت سیزدهم را دولتی کارآمد، اهل و دلسوز دانست و گفت: دولت جدید موفقیت های بسیاری در بحث واکسیناسیون و پیوستن به قرارداد شانگهای کسب کرد. در حوزه تامین کالاهای اساسی نیز خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم.

آزادیخواه بیان کرد: اینکه خدمت رسانی به بهانه انتصاب مدیران جدید، تضعیف شود، خیانت به مردم است. مراقبت از آینده نباید به معنای تخریب وضع موجود باشد.

وی با بیان اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در ۷ خرداد ماه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید در عزل و نصب مدیران دخالت کنند، افزود: مطابق قانون اساسی، حوزه اختیارات نماینده مجلس، دادن رای اعتماد به وزراء است و پس از دادن این رای اعتماد باید به شخصی که ایشان معرفی می کند، اعتماد کنیم.

آزادیخواه مطرح کرد: ذهن مردم را آزرده خاطر نکنیم. نظم شهر را بهم نزنیم. اگر مجموعه یا نهادی تخلفی داشت، مستندات خود را به نمایندگان شهر ارائه دهید تا پیگیری شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی جریان پیشرفت شهرستان را جریانی تند دانست و یادآور شد: دولت هر تدبیری برای شهرستان داشت، ما استقبال می کنیم. اما این نباید به معنای توقف مدیران در خدمت رسانی باشد.

جلسات از پشت میز نشینی به صورت میدانی برگزار شود

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر نیز در این نشست به جابجایی دولت و احتمال برخی عزل و نصب‌ها در دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و گفت: اجازه نمی‌دهیم مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مدیران به بهانه عزل و نصب‌ها، در ارائه خدمتگزاری به مردم و انجام وظایف قانونی حوزه مدیریتی خود کوتاهی کنند.

قدرت الله ولدی جابجایی روسای دستگاه‌های اجرایی را امری طبیعی دانست و اظهار کرد: تا زمانی‌که در صندلی خدمت هستیم، باید با تمام توان برای ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به مردم تلاش کنیم.

ولدی با بیان اینکه رشد شتابان شهرستان حاصل تلاش شبانه‌روزی مجموعه دستگاه های اجرایی و وجود وحدت، وفاق و همدلی است، مطرح کرد: سند راهبردی و برنامه عملیاتی توسعه سه ساله برای این شهرستان تدوین شد و هم اکنون که در شش ماهه پایانی سال قرار داریم، مدیران باید برای تحقق آن جهادی تلاش کنند.

معاون استاندار همدان با تاکید بر لزوم خدمتگزاری به مردم در هر پست و مقامی، افزود: برنامه پنج ساله توسعه استان نیز در حال تدوین است و وظیفه و برنامه عملیاتی همه دستگاه‌ها مشخص شده است.

وی از تدوین و ابلاغ طرح جدیدی در شش ماهه دوم امسال برای معاونان فرمانداری ملایر، بخشداران تابعه شهرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: این طرح مکمل برنامه اصلی مجموعه مدیریتی شهرستان است.

ولدی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در تمامی مراحل اجرای این طرح باید همراه معاونان فرماندار و بخشداران باشند و از این پس جلسات از پشت میز نشینی به صورت میدانی برگزار می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به دو تا سه برابر شدن اعتبارات امسال این شهرستان در تمامی حوزه‌ها نسبت به سال‌های گذشته، خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: اعتباراتی که امسال در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای دستگاه‌ها مشخص شده‌، باید پیگیری شود و مدیران برای جذب این اعتبارات تلاش کنند.

ولدی با بیان اینکه مدیران پیگیر موافقت‌نامه‌های انجام شده بین ادارات کل استانی و مرکز استان باشند، خاطرنشان کرد: اجازه نمی‌دهیم حتی یک ریال از اعتبارات این شهرستان جابجا شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید نظارت کامل بر پروژه‌های عمرانی داشته باشند، اظهار داشت: مدیران باید هر لحظه با تشدید نظارت‌ها و بازرسی، در راستای رفع دغدغه‌های مردم تلاش کنند.

معاون استاندار همدان اجرای طرح واکسیناسیون و تامین کالاهای اساسی را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم دانست و افزود: خوشبختانه تا امروز ۲۱۶ هزار دُز واکسن کرونا در شهرستان تزریق شده است که ۱۴۵ هزار نفر دُز اول و ۷۰ هزار نفر هر دو دُز را دریافت کردند. واکسیناسیون همه روزه حتی در روزهای تعطیل انجام می شود.

فرماندار ویژه ملایر همچنین به تشکیل قرارگاه امام کاظم(ع) در این شهرستان با دبیری سپاه ناحیه ملایر اشاره کرد و یادآور شد: کمک به تحقق و پیاده‌سازی سیاست‌های کلی جمعیت، تحکیم و تعالی خانواده و حجاب و عفاف در سطح جامعه از اهداف این قرارگاه و بر اساس سیاست‌های کلی رهبر معظم انقلاب است که مدیران باید طبق وظایف محوله پیگیری‌های لازم را در این زمینه داشته باشند.

امام رضا(ع)، تهدید ولایت عهدی مامون را با سفر به ایران به فرصت تبدیل کرد

امام جمعه ملایر نیز در این نشست با بیان اینکه امامان معصوم(ع)، میراث گرانبهای علمی، معنوی و کُنشی انبیاء را دارند، اظهار کرد: ارث بردن ما جنبه دنیایی و مادی دارد اما ارث بردن معصومین جنبه علمی و خُلقی دارد. وجود مقدس امام رضا (ع) نیز میراث دار همه انبیاء و میراث گرانبهای اباعبدالله الحسین(ع) است.

حجت الاسلام محمدباقر برقراری با اشاره به اینکه امام رضا(ع) غربت را از سیدالشهدا(ع) به ارث برده است و ما از ایشان به عنوان غریب الغربا یاد می‌کنیم، گفت: اگر امامت را از امام بگیرند، چیزی برای او باقی نمی‌ماند و بسیاری از شیعیان امام کاظم(ع)، قائل به امامت امام رضا(ع) نبودند از طرفی ایشان را در کنار قاتل پدرش یعنی هارون الرشید دفن کردندکه همه این ها از مصادیق قتل لسانی است.

برقراری ادامه داد: امام رضا (ع) در ۴۶ سالگی صاحب فرزند شدند و به همین دلیل ایشان را متهم می کردند که چون فرزندی ندارد، امام نیست. زمانی هم که امام جواد(ع) متولد شدند، باز بهانه کردند که هیچ شباهتی به پدرش ندارد و همه این ها از مصادیق قتل لسانی است که به امام رضا(ع) روا داشتند.

وی با اشاره به مظلومیت امام رضا(ع) و دشمنی خطرناک با ایشان، تصریح کرد: مامون عباسی بعنوان معاویه حکومت بنی عباس، امام رضا(ع) را تحت ولایت عهدی به حضور گرفت تا امامت را با خلافت پیوند بزند همانطور که یزید قصد داشت امامت را با سلطنت پیوند بزند.

برقراری با بیان اینکه وجود امام رضا(ع) محضر خیرالماکرین و محضر اسماء الله است، اضافه کرد: در بین معصومین، امام حسن(ع) و امام رضا(ع) محضر خیرالماکرین هستند چرا که به امام حسن(ع) نیز صلح را تحمیل کردند.

امام جمعه ملایر ادامه داد: به گفته امام رضا(ع)، هر اتفاقی که در پیرامون انسان رخ می‌دهد، برای مومن خیر است چرا که مومن هوشیار است و تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند. امام رضا(ع) نیز تهدید ولایت عهدی مامون را با سفر به ایران به فرصت تبدیل کرد.

برقراری با بیان اینکه با سفر امام رضا(ع) به ایران، این کشور به شیعه خانه اهل بیت عصمت و طهارت تبدیل و از گزند و کید دشمنان بیمه شد، مطرح کرد: به گفته مقام معظم رهبری، این انقلاب میراث امام رضا(ع) است. سفری که قرار بود امامت را در خلافت از بین ببرد، سبب از بین رفتن خلافت در پرتو پر فروغ امامت شد.

وی با تاکید بر اینکه مقدرات الهی که شاید به ظاهر شیرین نباشد، نباید ما را نا امید کند، خاطرنشان کرد: در هر جای ایران، رشته‌ای ما را با امام خود پیوند می دهد و هر جا مامونی در مقابل حاکمیت امام رضا(ع) قد علم کند، ما مامومین در مقابلش می ایستیم.

امام جمعه ملایر خدمت روسای ادارات به مامومین امام رضا(ع) را خدمت به امام رضا دانست و یادآور شد: بعضی خادم حرم امام رضا(ع) هستند و بعضی دیگر خادم فرهنگ ایشان هستند و خدمت به مامومین امام رضا(ع)، خدمت به ایشان است.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اعلام حریق آریاک

ظروف یکبارمصرف گیاهی

اهنگ و فال هوش مصنوعی

تجهیزات آتش نشانی ساختمان

خرید صندلی پزشکی

خرید عمده لباس

مبل راحتی

آراد برندینگ

ناهار خوری

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

زيرنويس

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر