کد خبر : 210496
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 اردیبهشت 1403 - 12:19

سام بلاست، بهترین فروشگاه خرید دستگاه ایرلس برقی

سام بلاست، بهترین فروشگاه خرید دستگاه ایرلس برقی

  در این مقاله می خواهیم به معرفی دستگاه ایرلس برقی بپردازیم و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. رنگ پاش ایرلس برقی جزو ابزار آلات رنگ کاری می باشد که در رنگ کاری ساختمان ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین و متداول ترین وسیله برای پاشش رنگ به سطوح مختلف رنگ

 

در این مقاله می خواهیم به معرفی دستگاه ایرلس برقی بپردازیم و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. رنگ پاش ایرلس برقی جزو ابزار آلات رنگ کاری می باشد که در رنگ کاری ساختمان ها و تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین و متداول ترین وسیله برای پاشش رنگ به سطوح مختلف رنگ پاش ها هستند که دستگاه ایرلس برقی جزو این دسته از ابزار آلات رنگ پاش محسوب می شود.

لازم به توضیح است که لایه رنگی که با غلتک بر روی سطوح کشیده می شود، ضخیم تر از رنگی است که با دستگاه ایرلس پاشیده می شود ولی از نظر کیفیت پاشش رنگ، سرعت انجام کار و عدم خستگی اپراتور دستگاه ایرلس بسیار بهتر می باشد.

خرید ایرلس برقی

به خاطر داشته باشید که هنگام خرید یک دستگاه ایرلس برقی ، موارد زیادی وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید. این به پروژه شما و همچنین فرکانس استفاده از این دستگاه بستگی دارد.

وزن

 

شکی نیست که وزن ایرلس برقی بسیار مهم است. این به این دلیل است که احتمالاً برای مدت طولانی از آن استفاده خواهید کرد و باید آن را نگه دارید. بنابراین، مهم است که یکی را پیدا کنید که بتوانید به راحتی از آن پشتیبانی کنید.

اندازه نازل

 

اندازه نوک تفنگ رنگ بستگی به نوع رنگی دارد که برای کارهای خود استفاده می کنید. به عنوان مثال، هرچه رنگ ضخیم تر باشد، نازل بزرگتر یا پهن تر مورد نیاز است.

رتبه بندی فشار هوا

 

توجه داشته باشید که یک منطقه آسایش یا محدوده برای فشار هوا وجود دارد. در بیشتر موارد، دستگاهی را می‌خواهید که بتواند اسپری خوبی برای کار شما ارائه دهد، بدون اینکه فشار بسیار بالایی داشته باشد.

سطح تولید مطلوب

 

این به شما کمک می کند تا درپوش هوای کافی و همچنین تنظیم نازل مایع را تعیین کنید تا بتوانید به درستی با تفنگ اسپری رنگ خود اعمال کنید و اینکه آیا تغذیه فشاری گزینه بهتری برای شما نسبت به تفنگ های اسپری مکش یا گرانشی است.

سهولت در تمیز کردن

 

سهولت تمیز کردن یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب یک دستگاه ایرلس برقی است. از آنجایی که از این دستگاه برای پاشش رنگ استفاده می شود، این احتمال وجود دارد که در داخل با رنگ پوشانده شوند.

نحوه کار دستگاه ایرلس برقی

در هنگام کار با دستگاه ایرلس برقی ، رنگ داخل مخزن با فشار زیاد از طریق شیلنگ رنگ به پیستوله رنگ انتقاله می یابد و از طریق نازل بر روی سطوح پاشیده می شود. مقدار پاشش رنگ از روی نازل قابل تنظیم است و می توان الگو و میزان پاشش رنگ را تغییر داد.

ایرلس بادی

سیستم های پاشش رنگ انواع مختلفی دارند. اما به طور کلی می توان آنها را به دو دسته ی ایر اسپری Air Spray یا پاشش به وسیله هوا و ایرلس اسپری Airless Spray یا پاشش بدون هوا تقسیم کرد.نحوه ی عملکرد ایر اسپری به این صورت است که هوا به داخل رنگ مایع با فشار دمیده می شود و آن را به ذرات بسیار ریز تبدیل می کند. به این فرآیند اتمیزه شدن هم گفته می شود.رایج ترین وسیله برای انجام این کار پیستوله بادی است. این فرآیند در دستگاه ایرلس بادی کاملا متفاوت رخ می دهد.

دستگاه ایرلس بادی یکی از سیستم های پاشش رنگ می باشد که از قطعات و تجهیزات مختلفی تشکیل شده است.

دیگر استفاده از روش های رنگ کاری قدیمی کاملا منسوخ شده و دستگاه های پیشرفته با تجهیزات مدرن کار رنگ کاری را آسان کرده اند.

دستگاه ایرلس بادی در نقاشی اتومبیل ها، وسایل چوبی، مبلمان و دکوراسیون منزل، کشتی و هواپیما و به کار گرفته می شود.

ویژگی خاص روش ایرلس بادی این است که سطوح به دلیل فشار هیدرولیک بالا رنگ آمیزی می شوند و ذرات رنگ را با سرعت زیاد از سوراخ های نازل عبور می دهد. در عین حال، حبابی در رنگ باقی نمی ماند. به همین دلیل است که رنگ در آینده ترک نمی خورد و پوسته نمی شود.

در خروجی نازل سندبلاست ، فشار به شدت کاهش می یابد، در نتیجه جت رنگ تغییر شکل می دهد، که منجر به تشکیل یک ابر آئروسل می شود. هوای محیط سرعت ذرات رنگ را کاهش می دهد، به طوری که آنها به آرامی و به طور یکنواخت روی سطح مورد نظر قرار می گیرند.

فناوری ایرلس بادی از دیرباز برای مقاصد صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. روش پاشش بدون هوا به طور گسترده ای برای محافظت در برابر خوردگی در پوشش های صنعتی استفاده می شود.

سندبلاست چیست و به چه کار می‌آید؟

 

در فرآیند سندبلاست ذرات ریز ماسه با فشار بسیار زیاد و به کمک کمپرسور هوا روی سطح پاشیده شده و از این طریق سطح را برای فرآیندهای بعدی مانند تمیزکاری، لعاب کاری و آماده می‌سازد. ذراتی که روی سطح پاشیده می‌شوند عمدتاً از جنس سیلیس هستند و به همین دلیل به سندبلاست، سیلیس پاشی نیز گفته می‌شود.

اولین بار بنجامین تیلگمن ایده اصلی این فرآیند را ارائه داد. آن هم با مشاهده تأثیر طوفان شن روی شیشه‌های پنجره‌های خانه‌اش. او متوجه شد ذرات ریز شن و ماسه که با شتاب و فشار بسیار روی شیشه پرتاب شده‌اند توانسته‌اند خط و خش‌هایی را روی شیشه ایجاد کنند و در واقع باعث مات شدن آن شوند. او از همین مشاهدات برای ابداع دستگاه سندبلاست استفاده کرد.

دستگاهی مهم که با استفاده از آن بتوان دانه های شن را با سرعت خیلی زیاد پرتاب کرد. در همین موقعیت بود که اولین دستگاه بلاست دنیا تولید شد. جالب است بدانید که عملکرد دستگاه فعلی هم از طرح و ایده اولیه این دستگاه نشات گرفته است. این جنرال آمریکایی توانست همه چیز را تغییر دهد و به پدر ساب پاشی دنیا تبدیل شود. جالب است بدانید که استفاده از سندبلاست ، امروزه جای همه روش های سنتی تمیز کاری و پاک کردن سطوح را گرفته است. همین مسئله هم باعث شده تا خیلی از افراد نسبت به استفاده از ساب پاشی علاقه نشان دهند. 

دستگاه سندبلاست از چه اجزائی تشکیل می‌شود؟

 

این دستگاه، به طور معمول از سه بخش اصلی نازل، محفظه مواد ساینده و دستگاه هدایت تشکیل شده است:

از جمله کمپرسور هوا که وظیفه پرتاب پرفشار ذرات را به عهده دارد، نازل سندبلاست و دیگ حاوی ذرات ماسه. علاوه بر این سه بخش، که مهم‌ترین قطعات به حساب می‌آیند می‌توان به شیلنگ رابط میان دیگ و نازل، رطوبت گیر کمپرسور، فشارسنج، ورودی و خروجی دستگاه، سوپاپ اطمینان و نیز اشاره کرد.

توجه داشته باشید ظرفیت دیگ، حجم هوادهی و فشار کاری کمپرسور، سایز نازل و در انواع مختلف دستگاه متفاوت هستند. پس برای خرید دستگاه سندبلاست بهتر است به مرجعی قابل اطمینان مراجعه کنید و مشاوره‌های لازم را از کارشناسان مربوطه دریافت نمایید. به این ترتیب می‌توانید دستگاهی مناسب کاربرد مد نظر خود خریداری کنید.

از مصارف این دستگاه میتوان به ماسه زدایی، حکاکی نوشته و نقش های سطوح قطعات  تجاری، تزئینی، سنگ قبر و مزار، جرم زدایی و پاک کردن لکه های سیمان از دیوار مکان های مختلف، تمیز کاری، مات کاری و آماده سازی قطعات نام برد.

برای خرید انواع دستگاه ایرلس مثل ایرلس بادی ، ایرلس برقی و انجام خدمات سندبلاست با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت با سام بلاست samblast.ir در ارتباط باشید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر