کد خبر : 210217
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 1402 - 19:32

راهنمای خرید نرم افزارهای سازمانی حرفه‌ای

راهنمای خرید نرم افزارهای سازمانی حرفه‌ای

نرم افزارهای سازمانی مجموعه نرم‌افزارهایی هستند که در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی یا تجاری استفاده می‌شوند. اگر به‌دنبال مجموعه نرم‌افزارهای حسابداری و مالی، پخش، فروش، خرده‌فروشی، مدیریت حسابداری، انبار و تدارکات هستید، راهکاران ابری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. شما برای مدیریت بهتر بخش‌های مختلف کسب‌وکارتان می‌توانید سبد جامع محصولات همکاران سیستم را با مناسب‌ترین قیمت‌ها

نرم افزارهای سازمانی مجموعه نرم‌افزارهایی هستند که در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی یا تجاری استفاده می‌شوند. اگر به‌دنبال مجموعه نرم‌افزارهای حسابداری و مالی، پخش، فروش، خرده‌فروشی، مدیریت حسابداری، انبار و تدارکات هستید، راهکاران ابری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

شما برای مدیریت بهتر بخش‌های مختلف کسب‌وکارتان می‌توانید سبد جامع محصولات همکاران سیستم را با مناسب‌ترین قیمت‌ها تهیه کرده و با استفاده از آن مدیریت دقیق‌تری روی عملکرد بخش‌های مختلف سازمان داشته باشید. ما در این مطلب می‌خواهیم شما را با چند نرم افزار سازمانی و ویژگی‌های آنها آشنا کنیم تا انتخاب شایسته‌تری داشته باشید.

C:\Users\RayanGostar\Desktop\t00-min.jpg

چرا از نرم‌افزارهای حرفه‌ای راهکاران سیستم استفاده کنیم؟

راهکاران سیستم یکی از شر‌کت‌های معتبر و فعال در حوزه ارائه نرم افزارهای سازمانی حرفه‌ای است که سال‌های زیادی را در این حوزه فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت معتبر در بسیاری از سازمان‌های دولتی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند و همواره رضایت افراد را به همراه داشته‌اند.

نرم‌افزارهای این شرکت تولیدی بر اساس به روزترین اطلاعات و آمارها طراحی شده‌اند و در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای موجود در بازار، با قیمت مناسب‌تری به مشتریان عرضه می‌شوند. راهکاران ابری با امنیتی فوق‌العاده، داده ها و اطلاعات شما را در پایگاه‌های داده ای امن با بیشترین میزان استانداردهای امنیتی نگه‌داری می‌کند.

با استفاده از این نرم افزار سازمانی بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی می‌توانید به اطلاعات کسب‌وکار و همچنین نرم‌افزارتان دسترسی داشته باشید‌. راهکاران ابری این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که به تناسب تعداد کاربران و ماژول‌های مورد نیازتان اشتراک پرداخت کنید. از دیگر مزایای این سیستم، امکان تغییر در تعداد کاربران و یا اضافه کردن ماژول‌های جدید است‌.

مزایای نرم‌افزارهای حسابداری راهکاران ابری همکاران سیستم

باتوجه به این‌که حسابداری و بررسی دقیق تراکنش‌های مالی یک سازمان اهمیت بالایی دارد، این نرم‌افزار سازمانی برای ثبت و نگهداری اسناد حسابداری با سرعت بالا و دقت بیشتر طراحی شده است. از امکانات این نرم افزار سازمانی می‌شود به بانکداری آنلاین، مشاهده صورت‌های مالی در اکسل و مشاهده lFRS اشاره کرد.

مزیت‌های دیگر این نرم‌افزار شامل مواردی مانند پشتیبانی از شعب غیر مستقل به‌صورت کامل، ارائه گزارش‌های قانونی مالیات بر ارزش افزوده، سرعت بالا در ارائه اظهار نامه‌های مالیاتی و تسهیل در ثبت عملیات طی دوره‌های مختلف هستند.

برای اینکه مزایای کامل این نرم‌افزارها را بدانید می‌توانید به سایت دانا راهبرد سامان اندیش مراجعه کنید و از مشاورین کمک بگیرید. در این مجموعه شما متناسب با کسب‌وکار خود می‌توانید نرم‌افزار مناسبی را برای خود تهیه و از مزایایش بهره‌مند شوید.

خرید نرم‌افزار راهکاران

در دنیای مدرن امروز، سیستم‌های مدیریتی سنتی پاسخگوی کسب‌وکارهای وسیع نیست. برای پیشرفت و ترقی باید از متدهای نوین کمک گرفت و دانش لازم برای مدیریتی عالی را کسب کرد. نرم افزارهای سازمانی یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود مدیریت یک سازمان محسوب می‌شوند.

یکی از گزینه‌های مناسب برای شروع این مهم، نرم‌افزارهای راهکاران سیستم است که تنوع بسیار بالایی دارند. اگر قصد خرید نرم‌افزار راهکاران را دارید، بهتر است بدانید که قیمت ماژول‌های راهکاران سیستم شامل چندین بخش متفاوت است.

 1. بخش اول از قیمت نرم‌افزار راهکاران به خرید لایسنس نرم‌افزار مربوط می‌شود که در نتیجه آن حق استفاده و مالکیت این نرم افزار سازمانی به خریدار منتقل خواهد شد‌.
 2. بخش دوم قیمت نرم‌افزار راهکاران به هزینه پیاده‌سازی آن در سازمان مشتری مربوط می‌شود که نمایندگان مشتری و شرکت با همکاری نیز کنترل این پروژه نرم‌افزاری را به دست می گیرند.
 3. افرادی که قصد خرید نرم‌افزار راهکاران را دارند، بهتر است بدانند که بخش سوم از قیمت این محصول به آموزش نرم‌افزار به کاربران مشتری مربوط می‌شود. این موضوع شرایطی دارد که مشتری و شرکت باید بر سر آن به توافق برسند.

مشتری پس از خرید و پیاده‌سازی این نرم افزار سازمانی، می‌تواند فعالیت سازمان خود را به شکل روزانه در سیستم انجام دهد و در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به کمک، می‌تواند از پشتیبانی‌های شرکت بهره ببرد.

نمودار حسابداری سپیدار ابری

از دیگر نرم‌افزارهای مورد استفاده در حوزه حسابداری که توسط یکی از شرکت‌های عضو گروه همکاران سیستم طراحی و ارائه می‌گردد، می توان به نرم افزار سازمانی حسابداری سپیدار ابری اشاره کرد. این نرم‌افزار با در نظر گرفتن نوع فعالیت شرکت ها بسته‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که هر کدامشان دارای سیستم‌ها و زیر سیستم‌های متفاوت است.

نرم‌افزار سپیدار ابری برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار مناسب و کاربردی است و نقش مهمی در کنترل هوشمندانه و مدیریت صحیح کسب‌وکارها دارد. از جمله ویژگی‌های ارزشمند این نرم افزار سازمانی می‌توان به مواردی مانند تعیین محدوده دسترسی به تفکیک کاربران، ورود اطلاعات با فرمت اکسل، امکان ثبت دفاتر قانونی به روش ساده و آسان و همچنین امکان ادغام و آنالیز حساب‌ها اشاره داشت. این نرم افزار حسابداری دارای مزایای مختلفی است که عبارت‌اند از:

 • سازگاری با لپ‌تاپ، تبلت و موبایل
 • قابلیت دسترسی در تمام ساعات روز
 • کمتر شدن هزینه‌های نیروی انسانی
 • کاهش هزینه‌های شبکه و زیر ساخت
 • کاهش هزینه های مربوط به تهیه نرم‌افزار و سخت‌افزار
 • پشتیبان‌گیری از اطلاعات ثبت شده به‌طور منظم
 • امکان کار با نیروهای دورکار
 • مدیریت آسان و ساده شعب و دفاتر

خرید نرم‌افزار سپیدار سیستم

درصورتی که قصد خرید نرم‌افزار سپیدار سیستم را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مربوط به این شرکت، مراحل خرید را طی کنید. همچنین می‌توانید از طریق مراجعه به سایت قیمت نرم‌افزار سپیدار سیستم را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید.

برای خرید نرم‌افزار سپیدار سیستم شما می‌توانید به نمایندگی همکاران سیستم نیز مراجعه داشته و به‌صورت حضوری یا غیرحضوری اقدام به خرید این نرم‌افزار نمایید. توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدامی برای خرید ابتدا با مشاورین به گفتگو بپردازید و بعد از بررسی قیمت نرم‌افزار سپیدار، امکانات، شیوه راه‌اندازی و نصب آن اقدامات لازم را برای خرید انجام‌ دهید.

قیمت نرم‌افزار سپیدار سیستم در مقایسه با امکانات و مزایای این محصول کاملاً مناسب و به‌صرفه است و افرادی که آن را خریداری می‌کنند، می‌توانند به‌راحتی و بدون نیاز به نیروی متخصص وضعیت مالی کسب‌و‌کار خود را به شکل دقیقی بررسی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت دانا راهبرد مراجعه کنید و از دانش متخصصین این مجموعه بهره‌مند شوید. مطمئن باشید که این نرم افزارها به شما در توسعه کسب و کار خود کمک خواهند کرد.

جمع‌بندی

در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، برای مدیریت بهتر کسب‌وکارتان و همچنین یکپارچه‌سازی بخش‌های مختلف یک مجموعه نیاز به یک نرم‌افزار سازمانی حرفه‌ای دارید. شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند و انواع نرم‌ افزار سازمانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که در میان آن‌ها مجموعه بزرگ همکاران سیستم یکی از بهترین‌ها است.

از جمله نرم‌افزارهایی که توسط این شرکت ارائه می‌شود، می‌توان به نرم افزار سازمانی سپیدار و نرم‌افزار راهکاران اشاره کرد که هر یک ویژگی‌ها و مزایای مختلفی دارند. در صورتی در استان قم فعالیت می کنید می توانید از طریق تماس با همکاران سیستم قم یا مراجعه به وب سایت شرکت دانا راهبرد اقدام فرمائید .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر