کد خبر : 207088
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 دی 1401 - 21:15

دانلود زیرنویس فیلم Thief 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thief 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Thief 1981 زیرنویس فیلم دزد یک فیلم اکشن و هیجان انگیز دزدی نئو نوآر آمریکایی است که در سال ۱۹۸۱ منتشر شد به کارگردانی و نویسندگی مایکل مان در اولین فیلم بلند خود. این فیلم بر اساس رمان ۱۹۷۵ مهاجمان خانه: اعترافات یک سارق گربه اثر فرانک هویمر ساخته شده است، در

دانلود زیرنویس فیلم Thief 1981 زیرنویس فیلم دزد یک فیلم اکشن و هیجان انگیز دزدی نئو نوآر آمریکایی است که در سال ۱۹۸۱ منتشر شد به کارگردانی و نویسندگی مایکل مان در اولین فیلم بلند خود. این فیلم بر اساس رمان ۱۹۷۵ مهاجمان خانه: اعترافات یک سارق گربه اثر فرانک هویمر ساخته شده است، در این فیلم جیمز کان در نقش اصلی، گاوصندوق حرفه ای تلاش می کند تا از زندگی جنایتکارانه خود فرار کند و سه شنبه ولد به عنوان همسرش. بازیگران مکمل شامل جیمز بلوشی، رابرت پروسکی، دنیس فارینا و ویلی نلسون هستند. موسیقی اصلی توسط Tangerine Dream ساخته و اجرا شده است و موسیقی اضافی توسط Craig Safan ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Thief 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Thief 1981 فرانک یک دزد جواهرات و محکوم سابق است که ساختاری برای زندگی خود دارد. فرانک با داشتن یک جفت کسب و کار موفق شیکاگو (یک بار و یک نمایندگی خودرو) به عنوان پیشانی برای کار جنایی خود، تصمیم می گیرد تا بخش گمشده چشم انداز زندگی خود را برآورده کند: خانواده ای با جسی، یک صندوقدار که او شروع به ملاقات کرده است.

پس از از بین بردن یک امتیاز بزرگ الماس، فرانک الماس ها را به حصار خود جو گاگز می دهد. با این حال، قبل از اینکه فرانک بتواند سهم خود را جمع‌آوری کند، گاگز به دلیل دست زدن به پول جمع آوری اوباش به قتل می‌رسد. بری، دوست و همکار فرانک که پیکاپ را می‌سازد، متوجه می‌شود که یکی از مدیران شرکت آبکاری گاگز، آتاگلیا، مسئول قتل گاگز و دزدیدن سود فرانک است. در درگیری در شرکت آبکاری آتاگلیا، فرانک پول خود را پس می خواهد.

این منجر به ملاقات با کارفرمای Attaglia، لئو، یک حصار سطح بالا و رئیس Chicago Outfit می شود. لئو که فرانک را نمی شناسد، مدتی است که اجناس فرانک را از گاگز دریافت کرده است. لئو چشم فرانک را به خاطر کالاهای سرقتی با کیفیت و حرفه ای بودن تحسین می کند و از او می خواهد که مستقیماً برای او کار کند و به فرانک سود زیادی بدهد. ملاقات آنها از راه دور توسط نظارت پلیس رصد می شود.

دانلود زیرنویس فیلم دزد ۱۹۸۱ فرانک در ابتدا تمایلی ندارد و خواهان قرار گرفتن در معرض یا عوارض اضافی نیست، اما بعداً همان شب، گفتگو با جسی نظر او را تغییر می‌دهد، زمانی که او می‌پذیرد که بخشی از زندگی او باشد، پس از آن که او داستانی از زنده ماندن در زندان را از طریق یک نگرش ذهنی سخت‌تر تعریف می‌کند. فرانک اکنون قبول می کند که فقط یک امتیاز بزرگ برای لئو انجام دهد و به بری می گوید که این آخرین کار آنها خواهد بود. پس از رد شدن در آژانس ایالتی فرزندخواندگی، فرانک با کمک لئو می‌تواند پسری را در بازار سیاه به دست بیاورد که نام او را دیوید به نام مربی فقید خود به نام اوکلا می‌گذارد.

زیرنویس فیلم Thief 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس Thief 1981 فرانک و خدمه‌اش پس از مقاومت در برابر تزلزل گروهی از کارآگاهان پلیس فاسد، و سپس کنار گذاشتن نظارت آنها، درگیر یک سرقت الماس در مقیاس بزرگ می‌شوند که توسط لئو سازماندهی شده است. همه چیز با “کار سوخته” فرانک به خوبی پیش می رود و او منتظر مبلغ توافق شده ۸۳۰۰۰۰ دلار برای سنگ های سوار نشده با ارزش عمده فروشی ۴ میلیون دلار است. اما وقتی فرانک از کار برمی گردد، لئو کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دلار به او می دهد. به گفته لئو که می‌گوید مابقی سهم فرانک را در مراکز خرید فورت ورث، تگزاس و دالاس، تگزاس سرمایه‌گذاری کرده است، ایده‌ای که فرانک قبلاً آن را رد کرده بود، این تمام چیزی است که فرانک به صورت نقدی دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، لئو بدون مشورت با فرانک، در مدت شش هفته یک امتیاز در پالم بیچ ایجاد می کند. فرانک به لئو می گوید که معامله آنها تمام شده است و هنگام خروج پول نقد را می گیرد و بقیه پول خود را در ۲۴ ساعت مطالبه می کند.

فرانک به سمت ماشین خود می رود، غافل از اینکه سرسپردگان لئو قبلاً بری را مورد ضرب و شتم و دستگیری قرار داده اند و منتظر هستند تا به او کمین کنند. فرانک ناک اوت می شود و بری توسط کارل، یکی از مجریان لئو کشته می شود. فرانک در حالی که لئو به او خیره شده است، از خواب بیدار می شود و در محاصره سرسپردگانش. لئو به او اطلاع می دهد که او، جسی، فرزندشان و هر چیزی که او دارد، دارایی لئو است. او خانواده فرانک را تهدید می کند که اگر به کار برای او ادامه ندهد. لئو به فرانک هشدار می دهد که روی مسئولیت های خود تمرکز کند. وقتی فرانک به خانه برمی‌گردد، دستور می‌دهد یک جسی که درک نمی‌کند از خانه آنها بیرون برود و به او می‌گوید که ازدواجشان به پایان رسیده است، او باید فوراً آنجا را ترک کند و او به او نخواهد پیوست. فرانک به یکی از همکارانش دستور می دهد که او، نوزاد و ۴۱۰۰۰۰ دلار پول نقد را به جایی که نمی توانند پیدا کنند، ببرد.

زیرنویس فیلم دزد ۱۹۸۱ فرانک که چیزی برای از دست دادن ندارد، خانه آنها را با استفاده از بارهای انفجاری قوی منفجر می کند. او سپس به مراکز تجاری خود می رود و همین کار را انجام می دهد. او که با یک تپانچه مسلح است، بی سر و صدا وارد خانه لئو در محله ای آرام می شود و تپانچه در آشپزخانه آتاگلیا را شلاق می زند. فرانک به دنبال لئو می شود و او را در اتاق نشیمن می کشد. فرانک سپس آتاگلیا را در حالی که سعی می کند از خانه فرار کند تعقیب می کند، اما در حیاط جلویی با کارل و یکی دیگر از سرسپردگان روبرو می شود. در درگیری مسلحانه بعدی، فرانک مورد اصابت گلوله قرار می گیرد، اما موفق می شود سه نفر را بکشد. فرانک جلیقه ضد گلوله‌ای را که زیر ژاکتش پوشیده بود، شل می‌کند و تا شب راه می‌رود.

زیرنویس Thief 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس دزد ۱۹۸۱ این فیلم با استقبال گسترده منتقدان روبرو شد. امتیاز ۷۹٪ در سایت بررسی Rotten Tomatoes، بر اساس ۸۰ بررسی، با میانگین امتیاز ۷.۶/۱۰ است. اجماع بیان می‌کند: «نتیجه‌گیری مبهم دزد رضایت برخی از مخاطبان را از بین می‌برد، اما این یک نئو نوآر معتبر و شیک است که توسط جیمز کان در اوج کاریزمای خود ساخته شده است.»

راجر ایبرت Thief را «یکی از هوشمندانه‌ترین تریلرهایی که دیده‌ام» توصیف کرد و به فیلم ۳ و نیم ستاره از ۴ ستاره داد و نوشت که تنها نقص اصلی فیلم عدم توسعه کامل داستان فرعی با شخصیت ویلی نلسون است: «ویلی آنقدر این شخصیت را خوب بازی کرده است که ما بیشتر می‌خواستیم.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر