کد خبر : 207534
تاریخ انتشار : شنبه 8 بهمن 1401 - 19:28

دانلود زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 زیرنویس فیلم کاندیدای منچوری یک فیلم نئو نوآر آمریکایی در ژانر مهیج روان‌شناختی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جان فرانکنهایمر است که در سال ۱۹۶۲ منتشر شد. فیلمنامه توسط جورج اکسلرود، بر اساس رمان ریچارد کاندون در سال ۱۹۵۹، کاندیدای منچوری است. بازیگران اصلی فیلم فرانک سیناترا، لارنس هاروی

دانلود زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 زیرنویس فیلم کاندیدای منچوری یک فیلم نئو نوآر آمریکایی در ژانر مهیج روان‌شناختی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جان فرانکنهایمر است که در سال ۱۹۶۲ منتشر شد. فیلمنامه توسط جورج اکسلرود، بر اساس رمان ریچارد کاندون در سال ۱۹۵۹، کاندیدای منچوری است. بازیگران اصلی فیلم فرانک سیناترا، لارنس هاروی و آنجلا لنزبری هستند و جانت لی، هنری سیلوا و جیمز گرگوری همبازیانی هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 سربازان شوروی و چینی یک جوخه ارتش ایالات متحده را در طول جنگ کره دستگیر می کنند و آنها را به چین کمونیستی می برند. سه روز بعد، گروهبان ریموند شاو و کاپیتان بنت مارکو به خطوط سازمان ملل بازگشتند. به توصیه مارکو، شاو به دلیل نجات جان سربازانش در نبرد، مدال افتخار دریافت می کند، اگرچه دو مرد در عملیات کشته شدند. شاو به ایالات متحده باز می گردد، جایی که مادرش النور ایزلین از قهرمانی او برای پیشبرد حرفه همسرش، سناتور جان ایزلین، بهره برداری می کند. وقتی از سایر سربازان واحد او خواسته شد که شاو را توصیف کنند، به صراحت پاسخ می‌دهند: «ریموند شاو مهربان‌ترین، شجاع‌ترین، صمیمی‌ترین و شگفت‌انگیزترین انسانی است که تا به حال در زندگی‌ام شناخته‌ام». در مقابل این توصیف، شاو تنهای سرد، غمگین و بی احساس است.

پس از اینکه مارکو به درجه سرگرد ارتقا پیدا کرد و به اطلاعات ارتش منصوب شد، یک کابوس تکراری می بیند: یک شاو هیپنوتیزم شده، دو سرباز جوخه خود را در مقابل مجمعی از رهبران نظامی کمونیست به قتل می رساند تا روش انقلابی شستشوی مغزی خود را نشان دهد. مارکو متوجه می‌شود که یکی دیگر از سربازان جوخه، آلن ملوین، همین کابوس را می‌بیند. وقتی ملوین و او به طور جداگانه عکس‌های همان دو مرد – چهره‌های برجسته در دولت‌های کمونیستی – را از رویاهایشان شناسایی می‌کنند، اطلاعات ارتش موافقت می‌کند تا به مارکو کمک کند تا در این زمینه تحقیق کند.

دانلود زیرنویس فیلم کاندیدای منچوری ۱۹۶۲ در طول اسارت، شاو به عنوان یک مامور خواب برنامه ریزی شد، که دستورات کشتن را بدون هیچ خاطره ای از جنایات خود اطاعت می کند. قهرمانی نبرد او یک خاطره دروغین است که در هنگام شستشوی مغزی کاشته شده است. ماموران شاو را با پیشنهاد بازی یک نفره تحریک می کنند. ملکه الماس او را فعال می کند. النور طراح صعود جان است، یک عوام فریب که ادعاهای بی اساس می کند که کمونیست ها در وزارت دفاع کار می کنند. شاو با استخدام در روزنامه ای که منتقد آنها، هولبورن گینز، منتشر می کند، مادر و ناپدری خود را انکار می کند. ماموران کمونیست شاو را به قتل گینز می رسانند تا تأیید کنند که شستشوی مغزی او هنوز کار می کند.

زیرنویس فیلم The Manchurian Candidate 1962 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Manchurian Candidate 1962 چونجین، یک مامور کره ای که به عنوان راهنمای جوخه شاو ظاهر می شود، به آپارتمان شاو می آید و از او درخواست کار می کند. شاو بی خبر او را به عنوان پیشخدمت و آشپز استخدام می کند. مارکو وقتی از آپارتمان شاو بازدید می کند چونجین را می شناسد. او با خشونت به او حمله می کند و می خواهد بداند در جریان اسارت جوخه چه اتفاقی افتاده است. پس از دستگیری مارکو به دلیل تعرض، یوگنی چینی، زنی که او در قطار با او آشنا شد، وثیقه خود را می بندد و نامزدی خود را به هم می زند تا با او قرار بگذارد.

شاو دوباره عاشقانه با جوسلین جردن، دختر سناتور لیبرال توماس جردن، دشمن سیاسی اصلی ایزلین ها، دوباره زنده می شود. النور برای جلب حمایت سناتور جردن از مناقصه جان برای معاونت ریاست جمهوری ترتیب دیدار مجدد آنها را می دهد. اردن بدون تغییر اصرار دارد که از تلاش های ایسلین برای نامزدی حزب جلوگیری خواهد کرد. پس از اینکه جوسلین به طور ناخواسته برنامه‌ریزی شاو را با پوشیدن لباس ملکه الماس در یک مهمانی که توسط ایزلین‌ها برای او پرتاب شده بود آغاز کرد، آنها فرار می‌کنند. النور – که سرپرست آمریکایی شاو است – که از مخالفت سناتور جردن عصبانی است، او را می فرستد تا جردن را در خانه اش بکشد. شاو همچنین جوسلین را هنگامی که به صحنه قتل برخورد می کند، می کشد. پس از آن، او هیچ خاطره ای از قتل ندارد و با اطلاع از مرگ آنها غمگین می شود.

پس از کشف نقش کارت در شرطی کردن شاو، مارکو از یک عرشه اجباری برای برنامه‌ریزی او استفاده می‌کند، به این امید که او تکلیف بعدی خود را فاش کند. النور از شاو می خواهد تا نامزد ریاست جمهوری حزبشان را در اوج کنگره ترور کند تا ایسلین به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری، به طور پیش فرض نامزد شود. در این هیاهو، او به دنبال قدرت های اضطراری برای ایجاد یک رژیم استبدادی سختگیرانه خواهد بود. النور به شاو می‌گوید که او درخواست یک قاتل برنامه‌ریزی شده را داده است، بدون اینکه نمی‌دانست این پسر خودش خواهد بود. او عهد می کند که وقتی قدرت را به دست گرفت، به خاطر انتخاب او از مافوق خود انتقام خواهد گرفت.

زیرنویس فیلم کاندیدای منچوری ۱۹۶۲ شاو با مبدل به لباس کشیش وارد مدیسون اسکوئر گاردن می شود و موقعیت تک تیرانداز را در یک غرفه خالی نورافکن در بالا می گیرد. مارکو و ناظر او، سرهنگ میلت، برای متوقف کردن او به کنگره می‌روند. در آخرین لحظه، شاو از نامزد ریاست جمهوری دور می شود و در عوض سناتور ایزلین و النور را می کشد. وقتی مارکو به داخل اتاقک روشنایی می رسد، شاو به او می گوید که حتی ارتش هم نمی توانست جلوی آنها را بگیرد، بنابراین او مجبور شد. سپس شاو در حالی که مدال افتخار را بر گردن دارد، خودکشی می کند. آن شب، مارکو، در حالی که به طور خصوصی با یوژنی صحبت می کند، برای مرگ شاو سوگواری می کند.

زیرنویس The Manchurian Candidate 1962 - بلو سابتایتل

زیرنویس کاندیدای منچوری ۱۹۶۲ راجر ایبرت، منتقد سینما، نامزد منچوری را در فهرست فیلم‌های بزرگ خود قرار داد و اعلام کرد که این فیلم «ابتکاری و ابتکاری است، شانس‌های زیادی را پیش روی تماشاگران می‌گیرد و نه مانند یک «کلاسیک»، بلکه به عنوان یک اثر زنده و هوشمندانه بازی می‌کند. زمانی که برای اولین بار منتشر شد».

در وب‌سایت جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، کاندیدای منچوری بر اساس ۶۰ بررسی دارای رتبه تایید ۹۷٪ با میانگین امتیاز ۸.۷۰/۱۰ است. در اجماع انتقادی این وب سایت آمده است: «ترکیبی کلاسیک از طنز و تریلر سیاسی که در زمان خودش به طرز ناراحت کننده ای پیش بینی شده بود، کاندیدای منچوری امروز به طرز ناراحت کننده ای مرتبط است». در متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، این فیلم بر اساس ۲۰ منتقد، امتیاز ۹۴ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر