کد خبر : 206321
تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 15:37

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 زیرنویس فیلم فابلمن ها یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و نویسندگی و تهیه کنندگی تونی کوشنر و اسپیلبرگ است. این یک داستان نیمه اتوبیوگرافیک است که بر اساس دوران نوجوانی اسپیلبرگ و اولین سال‌های فیلم‌سازی ساخته شده و از طریق یک داستان اصلی

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 زیرنویس فیلم فابلمن ها یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و نویسندگی و تهیه کنندگی تونی کوشنر و اسپیلبرگ است. این یک داستان نیمه اتوبیوگرافیک است که بر اساس دوران نوجوانی اسپیلبرگ و اولین سال‌های فیلم‌سازی ساخته شده و از طریق یک داستان اصلی از سمی فابلمن داستانی، فیلم‌ساز جوان مشتاقی روایت می‌شود که به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه قدرت فیلم‌ها می‌تواند به او کمک کند تا حقیقت را ببیند. خانواده ناکارآمد و اطرافیانش گروهی از بازیگران این فیلم شامل گابریل لابل در نقش سامی، با میشل ویلیامز، پل دانو، ست روگن و جاد هیرش در نقش‌های فرعی هستند. این فیلم به خاطرات والدین واقعی اسپیلبرگ، آرنولد اسپیلبرگ و لی آدلر اختصاص دارد که به ترتیب در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۱۷ درگذشتند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 در سال ۱۹۵۲ در شهر هادون، نیوجرسی، زوج یهودی میتزی و برت فابلمن، پسر کوچکشان سمی را برای دیدن اولین فیلم او می برند: بزرگترین نمایش روی زمین اثر سسیل بی. دمیل. سامی که از صحنه تصادف قطار خیره شده است، یک مدل مدل برای هانوکا می‌خواهد که یک شب در اواخر وقت با آن تصادف می‌کند. میتزی، با درک مقاصد سامی، به او اجازه می دهد تا صحنه تصادف دیگری را با استفاده از دوربین ۸ میلی متری برت فیلمبرداری کند. سامی به زودی شروع به فیلمبرداری منظم می کند و گاهی اوقات خواهرانش رجی، ناتالی و لیزا را در فیلمبرداری خود شرکت می دهد. پس از اینکه برت شغل جدیدی دریافت کرد، او و خانواده به همراه بهترین دوست و شریک تجاری خود، بنی لووی، به فینیکس، آریزونا نقل مکان کردند.

سال‌ها بعد، سامی که اکنون نوجوان است، به فیلم‌سازی با دوستانش در یک گروه پیشاهنگی ادامه می‌دهد و در طی آن شروع به استفاده از جلوه‌های پس از تولید می‌کند و متعاقباً نشانی در عکاسی به دست می‌آورد. بعداً، فابلمن‌ها، از جمله بنی، به همراه سامی که از تعطیلاتشان فیلم می‌گیرد، به یک سفر کمپینگ می‌روند. اندکی پس از آن، مادر میتزی می میرد و او را به شدت مضطرب می کند. برت با فراهم کردن تجهیزات کافی برای ویرایش فیلم، توصیه می‌کند که سامی باید فیلم سفر کمپینگ را به یک فیلم تبدیل کند تا بتواند میتزی را تشویق کند. سامی با زمان‌بندی فیلم بعدی‌اش مخالفت می‌کند، اما برت، که اشتیاق سمی به فیلم را چیزی بیش از یک سرگرمی نمی‌داند، استدلال می‌کند که ویدیوی خانگی مهم‌تر است.

صبح روز بعد، خانواده فابلمن با عموی میتزی، بوریس، رام کننده سابق شیر و کارگر فیلم، ملاقاتی غیرمنتظره دریافت می کنند. در آن شب، او با سامی در مورد به خطر انداختن خانواده اش با هنرش صحبت می کند و به او می گوید که هر دو جنبه همچنان با یکدیگر در تضاد خواهند بود. پس از خروج بوریس، سامی شروع به ویرایش فیلم سفر کمپینگ می کند، که در طی آن شواهدی از احساسات میتزی و بنی به هر یک از آنها مشاهده می شود و او را عصبانی می کند. پس از هفته‌ها برخورد شدید با او و بنی، سامی و میتزی با هم وارد بحث شدیدی می‌شوند که در طی آن او به پشت او سیلی می‌زند و او را کبود می‌کند. سامی مضطرب، فیلم جمع‌آوری شده را به میتزی نشان می‌دهد، هرچند او قول می‌دهد که آن را بین آنها مخفی نگه دارد.

دانلود زیرنویس فیلم فابلمن ها ۲۰۲۲ برت شغلی از IBM دریافت می کند و خانواده اش را ملزم می کند تا با او به کالیفرنیای شمالی نقل مکان کنند. برای اینکه ازدواجشان دست نخورده بماند، بنی در فینیکس می ماند، اما نه قبل از اینکه به سامی یک دوربین فیلم جدید هدیه دهد، که او قول می دهد هرگز از آن استفاده نکند. به زودی پس از رسیدن به محله و مدرسه جدیدش، سامی مورد هدف دانش آموزان لوگان و چاد قرار می گیرد که علیه او توهین های یهود ستیزانه اعمال می کنند. سامی همچنین با مونیکا مسیحی مومن شروع به ملاقات می کند. هنگام صرف شام با خانواده فابلمن، مونیکا به سمی پیشنهاد می‌کند که از روز پرش بزرگ‌شان در ساحل فیلمبرداری کند، کاری که سامی در نظر دارد و در نهایت پس از اینکه مونیکا به او می‌گوید پدرش یک دوربین ۱۶ میلی‌متری دارد، به او اجازه استفاده از آن را می‌دهد، انجامش می‌دهد.

زیرنویس فیلم The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Fabelmans 2022 پس از اینکه سرانجام به خانه تازه خریداری شده خود نقل مکان کردند، میتزی و برت به دلیل کشف رابطه عاطفی میتزی طلاق خود را اعلام می کنند و خانواده را غمگین می کنند. در جشن جشن، سامی عشق خود را به مونیکا اعلام می کند و از او می خواهد که بعد از دبیرستان با او به هالیوود بیاید. مونیکا که نمی تواند نقشه های زندگی خود را دور بریزد، از او جدا می شود. در همین حال، فیلم Senior Skip Day در مقابل همسالان سامی پخش می‌شود، جایی که واکنش‌های هیجان‌انگیزی دریافت می‌کند و ظاهراً لوگان را ستایش می‌کند و چاد را بدنام می‌کند. لوگان با سمی روبرو می شود که به خاطر نقش مثبتش در فیلم گیج شده است، اما وقتی چاد به سمی حمله می کند و لوگان با چاد می جنگد، این دو به تفاهم می رسند. صبح روز بعد، میتزی و سامی در مورد آینده خود با هم صحبت می کنند. درست مثل میتزی که نمی تواند از عشقش به بنی چشم پوشی کند، او به سامی می گوید که از عشقش به فیلمسازی دست نکشد.

زیرنویس فیلم فابلمن ها ۲۰۲۲ سال بعد، سامی با برت در هالیوود زندگی می کند. سامی که نمی‌تواند در این زمینه کاری پیدا کند، به ترک دانشگاه فکر می‌کند، اما برت، پس از دیدن عکسی از میتزی و بنی با هم، با نارضایتی اشتیاق پسرش را می‌پذیرد، به او می‌گوید اگر این کار او را خوشحال می‌کند، راهش را ادامه دهد. سامی سرانجام نامه ای از CBS دریافت می کند که به او پیشنهاد همکاری در سریال قهرمانان هوگان را می دهد. با دانستن اینکه سامی بیشتر به فیلمسازی علاقه دارد، یکی از مدیران شبکه از سامی دعوت می کند تا با کارگردان فیلم، جان فورد، یکی از بزرگترین تأثیرات فیلمسازی او، که نکات کوتاهی در مورد قاب بندی به سامی ارائه می دهد، ملاقات کند. سامی که به تازگی سرحال شده است، در حالی که دوربین افق را دوباره قاب می‌کند و توصیه‌های فورد را تکرار می‌کند، از پشت صحنه استودیو عبور می‌کند.

زیرنویس The Fabelmans 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فابلمن ها ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۱ درصد از ۲۴۶ نقد، با میانگین امتیاز ۸.۲/۱۰ مثبت است. اجماع این وب سایت چنین است: “بخشی از خاطرات، بخشی از سرود قدرت فیلم ها، فابلمن ها می بینند که استیون اسپیلبرگ در حال کندوکاو در ریشه های خانوادگی است که به او کمک کرد تا به یک فیلمساز محبوب تبدیل شود – و ثابت می کند که لمس جادویی خود را از دست نداده است.” متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۵۲ منتقد، امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «A» را در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر