کد خبر : 209569
تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 22:11

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 زیرنویس فیلم شزم! خشم خدایان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ است که بر اساس شخصیت Shazam از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Studios، و شرکت Safran تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures توزیع شده است،

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 زیرنویس فیلم شزم! خشم خدایان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ است که بر اساس شخصیت Shazam از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Studios، و شرکت Safran تولید شده و توسط Warner Bros. Pictures توزیع شده است، این فیلم دنباله Shazam است! (۲۰۱۹) و دوازدهمین قسمت در DC Extended Universe (DCEU). این فیلم به کارگردانی دیوید اف سندبرگ، تهیه کنندگی پیتر سافران و نویسندگی هنری گیدن و کریس مورگان ساخته شده است و زکری لوی، آشر آنجل، جک دیلن گریزر، ریچل زگلر، آدام برودی، راس باتلر، میگان گود، لوسی لیو در آن ایفای نقش کرده اند. ، جیمون هونسو و هلن میرن. در این فیلم، بیلی باتسون / شزم و خواهر و برادرهای خوانده اش با دختران اطلس مبارزه می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 دو سال پس از شکست تادئوس سیوانا، هسپرا و کالیپسو، دو دختر اطلس تیتان، به موزه آکروپولیس در آتن، یونان نفوذ کردند تا عصای شکسته جادوگر را بدزدند. قلمرو خدایان، و او را مجبور به تعمیر عصا و فعال کردن قدرت آن کنید.

در فیلادلفیا، بیلی باتسون و «شازمیلی» از خواهر و برادرهای خوانده‌اش، مردم را در پل در حال فروریختن بنجامین فرانکلین نجات می‌دهند، اما برای تخریب آن فراخوانده می‌شوند. این گروه به دلیل بزرگ شدن و داشتن علایق شخصی در خانه از هم جدا می شوند. بیلی نگران اخراج شدن از خانواده واسکوئز پس از پیر شدن از سیستم پرورشی است. در خواب، جادوگر به بیلی در مورد هسپرا و کالیپسو هشدار می دهد و او و شازمیلی را وادار می کند تا در مورد دختران تحقیق کنند.

فردی فریمن که هنوز در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، عاشق دختر جدیدی به نام آن می شود که او خود ابرقهرمانی خود را به رخ او می کشد. هسپرا و کالیپسو با کارکنان وارد می شوند و قدرت فردی را می دزدند. مشخص می شود که آن، کوچکترین خواهر آنها، آنته آ است. بیلی و شازمیلی دیگر سعی می کنند فردی را نجات دهند، اما دختران او را می ربایند و گنبدی غیرقابل تخریب در اطراف شهر قرار می دهند و همه را در داخل آن به دام می اندازند. فردی به همراه جادوگر در قلمرو خدایان زندانی می شود. هسپرا و کالیپسو نشان می دهند که می خواهند انتقام بگیرند زیرا جادوگر پدرشان را کشته است.

دانلود زیرنویس فیلم شزم! خشم خدایان ۲۰۲۳ در همین حین، شازمیلی ها وارد صخره ابدیت می شوند، جایی که با قلمی به نام «استیو» مواجه می شوند که از آن برای پیش نویس نامه ای به هسپرا به عنوان مذاکره برای آزادی فردی استفاده می کنند. بیلی با هسپرا ملاقات می کند، و در حالی که ملاقات در ابتدا صمیمانه بود، او و کالیپسو به زودی با شازمیلی مبارزه می کنند. پدرو در طول مبارزه قدرت خود را از دست می دهد، در حالی که هسپرا دستگیر شده و به صخره برده می شود. هسپرا به راحتی می شکند و سیب طلایی، دانه درخت زندگی را می دزدد. در همین حال، فردی و جادوگر سعی می کنند با کمک آنتهای دلسوز از قلمرو خدایان بگریزند، درست همانطور که هسپرا با اپل برمی گردد. دختران با هم بحث می کنند زیرا هسپرا و آنته می خواهند از سیب برای احیای قلمرو خود استفاده کنند، در حالی که کالیپسو می خواهد آن را روی زمین بکارد تا آن را از بین ببرد. فردی اپل را می دزد اما کشف می شود، اگرچه بیلی و شازمیلی ظاهر می شوند و فردی دوباره قدرت خود را به دست می آورد.

زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Shazam! Fury of the Gods 2023 بیلی و شازمیلی با جادوگر در خانه واسکوئز ظاهر می شوند، جایی که هویت مخفی خود را برای والدین رضاعی خود فاش می کنند. کالیپسو با اژدهایی به نام لادون برای تصاحب اپل ظاهر می شود. همه به جز بیلی در درگیری قدرت خود را از دست می دهند، در حالی که کالیپسو سیب را پس می گیرد و از آن برای کاشت درخت در پارک سیتیزنز بانک استفاده می کند، که هیولاهایی را تولید می کند که به شهر حمله می کنند. هسپرا و آنته آ که از نقشه ویرانگر خواهرشان وحشت زده شده‌اند، سعی می‌کنند اعتراض کنند، اما کالیپسو به‌طور مرگباری هسپرا را زخمی می‌کند و آنته آ را از قدرت خارج می‌کند. بیلی، در ناامیدی، از جادوگر می خواهد که قدرت خود را لغو کند، اگرچه جادوگر به او اطمینان می دهد که یک قهرمان واقعی است.

با توجه به سخنان جادوگر، بیلی تبدیل به Shazam می شود و برای متوقف کردن کالیپسو پرواز می کند، در حالی که Shazamily از تک شاخ ها برای دفع هیولاها کمک می گیرد. در همین حال، بیلی یک هسپرا در حال مرگ را متقاعد می کند تا به او کمک کند تا کالیپسو را متوقف کند. بیلی که متوجه می شود گنبد به شدت به رعد و برق او واکنش نشان می دهد، کالیپسو را به پارک می کشاند در حالی که هسپرا گنبد را کوچک می کند تا آنها را مهار کند. بیلی با کالیپسو و لادون مبارزه می کند قبل از کشتن هر دوی آنها با اضافه بار برق به کارکنان، نابود کردن درخت و ارتش کالیپسو با آنها، به قیمت جان خود. هسپرا قبل از تسلیم شدن به زخم های بیلی به عنوان یک خدای واقعی تصدیق می کند.

آنته آ خانواده داغدار بیلی را برای دفن او به قلمرو خدایان می آورد. دایانا پرینس، آخرین موجود زنده با قدرت های خدایی، ظاهر می شود و عصا را تعمیر می کند، آن را با قدرت خود آغشته می کند و از آن برای احیای قلمرو خدایان و احیای بیلی استفاده می کند. سپس بیلی از عصا برای بازیابی قدرت خواهر و برادرش استفاده می کند. Shazamily خانه خود را تعمیر می کند در حالی که Anthea و Wizard در زمین ساکن می شوند.

زیرنویس فیلم شزم! خشم خدایان ۲۰۲۳ در یک صحنه میانی، امیلیا هارکورت و جان اکونوموس تلاش می کنند تا بیلی را به نمایندگی از آماندا والر در انجمن عدالت استخدام کنند. در یک صحنه پس از اعتبار، سیوانا که هنوز در زندان است، بار دیگر با مستر مایند روبرو می شود و از اینکه او هنوز اجرای نقشه آنها را آغاز نکرده است، خشمگین شده است.

زیرنویس Shazam! Fury of the Gods 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس شزم! خشم خدایان ۲۰۲۳ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۵۲ درصد از ۱۹۹ منتقد، با میانگین امتیاز ۵.۸/۱۰ مثبت هستند. توافق این وب‌سایت چنین است: «بی‌تمرکزتر و رضایت‌بخش‌تر از نسخه قبلی خود Shazam! Fury of the Gods هنوز تقریباً به اندازه کافی جذابیت احمقانه منبع را حفظ کرده است تا روز را نجات دهد.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۴۹ منتقد، امتیاز ۴۷ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است. تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند به فیلم نمره متوسط “B+” در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آنهایی که توسط PostTrak شرکت کردند ۷۸٪ امتیاز مثبت به فیلم دادند و ۶۴٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می کنند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر