کد خبر : 207062
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 دی 1401 - 21:27

دانلود زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 فیلم‌های هنرهای رزمی Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades بر اساس مجموعه مانگا طولانی‌مدت گرگ تنها و توله درباره اوگامی ایتو، یک قاتل سرگردان اجاره‌ای که پسر خردسالش دایگورو او را همراهی می‌کند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم

دانلود زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 فیلم‌های هنرهای رزمی Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades بر اساس مجموعه مانگا طولانی‌مدت گرگ تنها و توله درباره اوگامی ایتو، یک قاتل سرگردان اجاره‌ای که پسر خردسالش دایگورو او را همراهی می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 اوگامی ایتو، جلاد سابق شوگون یا کوگی کایشاکونین، با پسر جوانش دایگورو که پشت در گاری بچه شناور است، با قایق در حال سفر است. یک زن جوان در جلوی قایق، به وضوح پریشان، به طور تصادفی یک بسته نرم افزاری را در آب می اندازد، که دایگورو برای او پس می گیرد. Ittō، شمشیر خود را در قسمتی از راه می کشد و در انعکاس روی تیغه متوجه می شود که تعدادی نی بامبو در حال تعقیب قایق هستند، به این معنی که Ittō توسط عوامل دشمن فانی او، قبیله Yagyū تعقیب می شود. بعداً، در حالی که دایگورو در حال تسکین خود در یک باغ بامبو است، ایتو چندین ساقه بامبو را تکه تکه می‌کند و باعث می‌شود که قاتلان نینجاهای مخفی از جایگاه‌های بلندشان به پایین بیفتند و توسط او به صورت خونین کشته شوند.

یک گروه چهار نفره واتاری-کاشی (جنگجویان اجیر طبقه پایین سرگردان که از یک دایمیو به دیگری کار می کنند)، در امتداد جاده در یک ایستگاه استراحت بیکار هستند. داغ و بی حوصله، جاسوسی می کنند که یک زن جوان جذاب و مادرش توسط خدمتکار اسکورت می شود. سه نفر از آنها می دوند تا از مزیت زنان بهره ببرند، اما یکی از گروه آنها به نام Kanbei، یک رونین (یک سامورایی که مقام خود را از دست داده است) و شرافتمندتر از این چهار نفر، باقی می ماند. این سه نفر اسکورت را بیهوش می کنند و به تجاوز به دو زن می پردازند. خدمتکار به هوش می آید و وقتی می بیند که سه گانه معشوقه هایش را نقض می کنند عصبانی می شود. او سعی می کند آنها را با میله بامبو خود کتک بزند، اما توسط کانبی کشته می شود و او نیز دو زن را می کشد تا آنها را ساکت کند. کانبی سه همراهش را به کشیدن نی می‌کشد و می‌گوید کسی که نی کوتاه می‌کشد کشته می‌شود تا تقصیر تجاوزها و قتل‌ها را بر عهده بگیرد.

زمانی که کانبی در حال کشتن واتری کشی بازنده است، آنتو در این صحنه تلخ رخ می دهد. Ittō دو متجاوز دیگر را هنگامی که قصد حمله به او را دارند می کشد زیرا او می تواند در مورد جنایات آنها صحبت کند. Kanbei Ittō را می شناسد و اکنون که Ittō درگیر است درخواست دوئل می کند. Ittō می پذیرد، و آنها برای مبارزه آماده می شوند، اما در آخرین ثانیه Ittō شمشیر خود را دوباره غلاف می کند و آن را تساوی می نامد. کانبی باید به این فکر کند که چرا سرنوشت اجازه نمی دهد او آنطور که دوست دارد شرافتمندانه بمیرد.

دانلود زیرنویس فیلم گرگ تنها و توله: گاری بچه به هادس ۱۹۷۲ در مسافرخانه ای معلوم می شود که زن جوان قایق قرار است به تن فروشی فروخته شود. دلال او سعی می کند راهش را با او داشته باشد، اما او در حین مقاومت به طور تصادفی نوک زبانش را گاز می گیرد و دلال از شوک می میرد. دختر به اتاق Ittō پناه می برد و او برای محافظت از او در برابر مقامات محلی وارد عمل می شود. اما مقامات واقعی شهر ظاهر می شوند، یاکوزا، به رهبری زنی تپانچه دار به نام توریزو، از قبیله کوشیو. ایتو موافقت می کند که به عنوان جانشین زن جوان عمل کند و تحت بُری-بوری (به معنای واقعی کلمه “عصبانی”) قرار گیرد، شکلی از شکنجه که شامل گره زدن و آویزان شدن سوژه در هوا و فرو بردن مکرر سر در وان آب و سپس ضرب و شتم می شود. بیهوشی توسط مردانی که عصای حصیری ضخیم در دست داشتند. Ittō با رواقیگری معمولی خود شکنجه را تحمل می کند. این زن جوان را از روسپی شدن رها می کند.

زیرنویس فیلم Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 - بلو سابتایتل

زیرنویس Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 توریزو می پرسد و ایتو موافقت می کند که مردی تک دستی را ملاقات کند که معلوم می شود میورا تاتواکی است، اولین نگهدارنده سابق قبیله کاکگاوا، که ایتو او را از زمانی که مجبور شد دایمیو دیوانه کاکهگاوا اوجیشیگه را اعدام کند، می شناسد. میورا مجبور شد دایمیو را که در حال تلاش بود مهار کند تا او را بی حرکت نگه دارد و بازوی خود را در این فرآیند قربانی ضربه دقیق کشنده ایتو کرد. توریزو در واقع دختر خود میورا، میورا توری است که به دلیل تابوی دوقلو بودن او مخفیانه توسط قبیله کوشیو بزرگ شد. میوراها از Ittō می‌خواهند که Sawatari Genba را بکشد، کسی که قبیله Kakegawa را فروخت تا فرماندار منطقه توتومی شود. او همچنین مسئول مرگ خواهرش و سقوط طایفه Kakegawa و ۴۰۰ نگهدارنده آن است.

ساواتری می خواهد ایتو را استخدام کند تا وزیر بازدید کننده ایتاکورا را بکشد، اما او قبول نمی کند. در حالی که لغزش را به نگهدارنده های ساواتری می دهد، ایتو مورد حمله نینجاهای یاگیو قرار می گیرد که او را تعقیب کرده اند. روز بعد، Ittō باید با محافظان شخصی فرماندار روبرو شود، که یکی از آنها یک هنرمند تیزپرواز و تندرو است که دارای یک جفت هفت تیر آمریکایی است. ایتو با کمک پسر خردسالش دایگورو، که به عنوان یک طعمه عمل می کند، تیرانداز تیزبین را می کشد و تپانچه های او را می گیرد. محافظ دیگر در دوئل شمشیر اعزام می شود.

نبرد Ittō در رویارویی با ارتش فرماندار، شاید ۲۰۰ مرد، به تنهایی به اوج می رسد. برای اولین بار، گاری کودک به عنوان یک زرادخانه کامل از سلاح، از جمله نیزه، خنجر، یک سپر ضد گلوله و یک باتری کوچک اسلحه نشان داده شد. همه مردان فرماندار کشته می شوند، زیرا Ittō ابتدا نیمی از آنها را با قدرت شلیک گاری بچه و بقیه را با شمشیر و سایر سلاح های خود می کشد. فرماندار آخرین کسی است که می میرد زمانی که Ittō، شمشیر خود را هنگام سقوط از خاکریز گم می کند، تپانچه های تیرانداز را بیرون می آورد و به او شلیک می کند.

خبر مبارزه آینده به مناطق همسایه منتقل شده است و رونین کانبی درست پس از کشتن فرماندار توسط ایتو ظاهر می شود و دوباره خواستار دوئل می شود. اگرچه از جنگ خسته شده بود، اما این بار Ittō می پذیرد. مبارزه در یک لحظه به پایان می رسد: Ittō در پشت او تکه تکه می شود، اما Kanbei به طور مرگباری مجروح می شود و روی کاتانای Dōtanuki Ittō به چوب میخکوب می شود.

زیرنویس فیلم گرگ تنها و توله: گاری بچه به هادس ۱۹۷۲ با مرگ کانبی، او ماجرای رونین شدن خود را برای ایتو تعریف می کند: هنگامی که کاروان اربابش در کمین قرار گرفت، کانبی که تعداد نیروهایش را بیشتر دید، فرصت را غنیمت شمرده و به جلو دوید تا به دشمن حمله کند، آنها را غافلگیر کند و لرد را نجات دهد. زندگی با این حال، چون از کنار اربابش رفته بود، آبروریزی و از طایفه اخراج شد. وقتی کانبی می پرسد که “راه جنگجو” چیست و آیا او با حمله اشتباه کرده است، ایتو پاسخ می دهد که بوشیدو صرفاً زندگی یا مردن نیست، بلکه باید از طریق مرگ زندگی کند. او تأیید می کند که دقیقاً همانطور که کانبی عمل کرده بود، عمل می کرد. کانبی در حال مرگ از کوگی کایشاکونین سابق می‌خواهد که در حین سپپوکو خود به عنوان “دوم” او عمل کند، کاری که ایتو مفتخر به انجام آن است.

با خروج Ittō، با هل دادن گاری که دایگورو در آن نگه داشته شده بود، توریزو که همه چیز را از دور تماشا می کرد، شروع به دویدن به دنبال او می کند. او توسط مردانش متوقف می شود و از او التماس می کنند که به ایتو نزدیک نشود و می گویند که او انسان نیست بلکه یک شیطان است.

زیرنویس Lone Wolf and Cub: Baby Cart to Hades 1972 - بلو سابتایتل

زیرنویس گرگ تنها و توله: گاری بچه به هادس ۱۹۷۲ تونی رینز (Monthly Film Bulletin) در یک نقد معاصر اظهار داشت که این فیلم ممکن است برای یک مخاطب غربی شبیه یک فیلم هنری باشد که در آن میسومی و نویسنده‌اش می‌خواهند رمز سامورایی را با جدیت دوباره تأیید کنند، همانطور که فیلم‌هایی مانند هاراکیری آن را زیر سوال می‌برند. نتیجه مستقیماً با نتایج کتاب خورشید و فولاد میشیما مطابقت دارد. رینز ادامه داد که سبک میسومی «معمولاً ژاپنی» است در «نگرش ایستا، آهسته و متفکرانه از کنش، که جلوه‌های براووا را برای لحظات اوج در نظر می‌گیرد». و اینکه “هرچند گرافیکی است، اما خشونت به صورت استثمارگرانه ارائه نمی شود، هر “لگد” سختی محدود به نمای نزدیک از سر یا اندام بریده شده، عواقب وحشتناک/با شکوه خشونت است.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر