کد خبر : 206129
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 آذر 1401 - 21:00

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 یک فیلم جنایی بریتانیایی محصول ۱۹۷۱ به نویسندگی و کارگردانی مایک هاجز در اولین کارگردانی خود با بازی مایکل کین، ایان هندری، جان آزبورن، بریت اکلند و برایان مازلی است. این فیلم بر اساس رمان بازگشت جک به خانه نوشته تد لوئیس در سال ۱۹۷۰، جک کارتر (کین)، یک

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 یک فیلم جنایی بریتانیایی محصول ۱۹۷۱ به نویسندگی و کارگردانی مایک هاجز در اولین کارگردانی خود با بازی مایکل کین، ایان هندری، جان آزبورن، بریت اکلند و برایان مازلی است. این فیلم بر اساس رمان بازگشت جک به خانه نوشته تد لوئیس در سال ۱۹۷۰، جک کارتر (کین)، یک گانگستر لندنی را دنبال می‌کند که به زادگاهش در شمال شرقی انگلستان بازمی‌گردد تا از مرگ تصادفی برادرش مطلع شود. او با مشکوک بودن به بازی ناپسند، و با انتقام در ذهنش، به تحقیق و بازجویی می پردازد، و دوباره احساسی نسبت به شهر و عنصر جنایتکارانه آن پیدا می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Get Carter 1971 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Get Carter 1971 جک کارتر گانگستر متولد نیوکاسل سال ها در لندن و در استخدام روسای جرایم سازمان یافته جرالد و سید فلچر زندگی کرده است. جک با دوست دختر جرالد آنا می خوابد و قصد دارد با او به آمریکای جنوبی فرار کند، اما او ابتدا باید به نیوکاسل و گیتسهد برگردد تا در مراسم تشییع جنازه برادرش، فرانک، که در تصادف رانندگی در حالت مستی درگذشت، شرکت کند. روسای او به او هشدار می دهند که مشکلی ایجاد نکند، زیرا آنها با اوباش نیوکاسل دوست هستند. جک که از توضیحات رسمی راضی نیست، برای خودش تحقیق می کند. در مراسم تشییع جنازه، جک با خواهرزاده نوجوانش دورین و معشوقه فراری فرانک مارگارت ملاقات می کند.

جک به پیست اسب دوانی نیوکاسل می رود و به دنبال آشنای قدیمی خود آلبرت سوئیفت برای اطلاعات در مورد مرگ برادرش می گردد، اما سویفت از او طفره می رود. جک با یکی دیگر از همکاران قدیمی خود به نام اریک پیس روبرو می شود که حاضر نیست به جک بگوید چه کسی او را به عنوان راننده استخدام می کند. Tailing Eric او را به خانه روستایی رئیس جنایت Cyril Kinnear هدایت می کند. جک با کینیر روبرو می شود اما چیز کمی از او می آموزد. او همچنین با یک زن مست پر زرق و برق به نام گلندا ملاقات می کند. با رفتن جک، اریک به او در مورد آسیب رساندن به روابط بین کینیر و فلچرز هشدار می دهد. در بازگشت به شهر، جک توسط سرسپردگانی تهدید می‌شود که می‌خواهند او شهر را ترک کند، اما او با آنها مبارزه می‌کند و یکی را دستگیر و بازجویی می‌کند تا بفهمد چه کسی می‌خواهد او برود. به او نام “برامبی” گفته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم کارتر را بگیر ۱۹۷۱ جک کلیف برامبی را به‌عنوان تاجری می‌شناسد که علایقش در تفریحگاه‌های محلی ساحلی دارد. جک با بازدید از خانه برامبی، متوجه می‌شود که مرد چیزی در مورد او نمی‌داند و با این باور که او آماده شده است، او را ترک می‌کند. صبح روز بعد دو تن از همکاران لندنی جک – کان مک کارتی و پیتر هلندی – می رسند که توسط فلچرها فرستاده شده اند تا او را پس بگیرند، اما او فرار می کند. جک با مارگارت ملاقات می کند تا درباره فرانک صحبت کند، اما مردان فلچرز منتظر هستند و او را تعقیب می کنند. او توسط گلندا نجات می یابد، که او را با ماشین اسپرت خود می برد تا با برامبی در رستوران جدیدش در بالای یک پارکینگ چند طبقه ملاقات کند. برامبی Kinnear را به عنوان عامل مرگ فرانک شناسایی می کند و همچنین توضیح می دهد که Kinnear در تلاش است تا تجارت او را در اختیار بگیرد. او ۵۰۰۰ پوند به جک پیشنهاد می کند تا رئیس جنایتکار را بکشد که او قبول نمی کند.

زیرنویس فیلم Get Carter 1971 - بلو سابتایتل

زیرنویس Get Carter 1971 جک با گلندا در آپارتمان او رابطه جنسی برقرار می کند، جایی که او یک فیلم مستهجن را پیدا کرده و تماشا می کند که در آن دورین مجبور می شود با آلبرت رابطه جنسی داشته باشد. دیگر شرکت کنندگان در فیلم گلندا و مارگارت هستند. جک عصبانی می شود و سر گلندا را به زیر آب هل می دهد که او در حال حمام کردن است. او به او می گوید که فیلم متعلق به کینیر است و فکر می کند که دورین توسط اریک به تولید کشیده شده است. جک با زور زدن گلندا در صندوق عقب ماشینش، می‌رود تا آلبرت را پیدا کند.

جک آلبرت را دنبال می‌کند، او اعتراف می‌کند که به برامبی گفته است که دورین دختر فرانک است. برامبی فیلم را به فرانک نشان داد تا او را تشویق کند تا با پلیس در کینیر تماس بگیرد. اریک و دو نفر از افرادش ترتیب مرگ فرانک را دادند. جک پس از استخراج این اطلاعات، آلبرت را به طرز مرگباری با چاقو می زند. جک توسط گانگسترهای لندن و اریک مورد حمله قرار می گیرد که به فلچر از رابطه جک و آنا اطلاع داده است. در تیراندازی بعدی، جک به پیتر شلیک می‌کند. با فرار اریک و کان، آنها ماشین اسپرت را به داخل رودخانه هل می دهند، غافل از اینکه گلندا در صندوق عقب است. در بازگشت به پارکینگ، جک برومبی را پیدا کرده و قبل از اینکه او را به سمت مرگ پرتاب کند، او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. او سپس فیلم را به تیم معاون اسکاتلندیارد ارسال می کند.

زیرنویس فیلم کارتر را بگیر ۱۹۷۱ جک مارگارت را می رباید. او در وسط یک مهمانی وحشیانه با کینیر تماس می گیرد و به او می گوید که فیلم را در اختیار دارد و با کینیر قرارداد می بندد که در ازای سکوتش اریک را به او بدهد. Kinnear موافقت می کند و اریک را به مکان مورد توافق می فرستد. با این حال، او متعاقباً با یکی از همکارانش تماس می گیرد. جک مارگارت را به محوطه املاک کینیر می برد، او را با یک آمپول کشنده می کشد و جسدش را در آنجا رها می کند. سپس با پلیس تماس می گیرد تا به مهمانی کینیر حمله کند.

جک اریک را در کنار ساحل تعقیب می کند. او اریک را مجبور می کند که مانند اریک با فرانک یک بطری ویسکی بنوشد، سپس او را با تفنگ ساچمه ای اش تا حد مرگ کتک می زند. جک پس از انتقام گرفتن از فرانک و دورین، در امتداد خط ساحلی راه می‌رود – جایی که از فاصله دور توسط همکار کینیر کشته می‌شود.

زیرنویس Get Carter 1971 - بلو سابتایتل

زیرنویس کارتر را بگیر ۱۹۷۱ یک موفقیت مالی بود و به گفته استیو چیبنال، باکس آفیس آن “بسیار محترمانه” بود. در هفته افتتاحیه خود در سینما ABC2 در خیابان شفتسبری لندن، رکورد خانه را شکست و ۸۱۸۸ پوند گرفت. عملکردی بهتر از Up Pompeii داشت که در ABC1 بزرگتر نشان داده می شد. همچنین زمانی که به ABC در Edgware و Fulham Road منتقل شد، عملکرد قوی داشت. در اکران عمومی آن در شمال انگلستان، چیبنال اشاره می کند که “هفته اول بسیار قوی” را پشت سر گذاشت، قبل از اینکه موج گرمای غیر فصلی به تماشاگران سینما آسیب برساند. چیبنال می نویسد: «جالب است که، اگرچه اکنون تصور می شود که لحن ضعیف و غیر عاطفی [فیلم] حال و هوای زمانه آن را بیان می کند، تماشاگران انبوه سینما داستان عشق (آرتور هیلر ۱۹۷۰) را ترجیح دادند، که محبوب ترین فیلم در بریتانیا در طول دوره گت کارتر باقی ماند. اجرا کن”. این ششمین فیلم پرطرفدار «اکران عمومی» در باکس آفیس بریتانیا در سال ۱۹۷۱ بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر