کد خبر : 207848
تاریخ انتشار : شنبه 22 بهمن 1401 - 21:44

دانلود زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 زیرنویس فیلم شیطان در لباس آبی یک فیلم مهیج نئو نوآر آمریکایی محصول ۱۹۹۵ به نویسندگی و کارگردانی کارل فرانکلین است که بر اساس رمانی به همین نام اثر والتر موزلی در سال ۱۹۹۰ ساخته شده و دنزل واشنگتن، تام سایزمور، جنیفر بیلز و دان چیدل

دانلود زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 زیرنویس فیلم شیطان در لباس آبی یک فیلم مهیج نئو نوآر آمریکایی محصول ۱۹۹۵ به نویسندگی و کارگردانی کارل فرانکلین است که بر اساس رمانی به همین نام اثر والتر موزلی در سال ۱۹۹۰ ساخته شده و دنزل واشنگتن، تام سایزمور، جنیفر بیلز و دان چیدل در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. داستان این فیلم در تابستان سال ۱۹۴۸ اتفاق می‌افتد و داستان ازکیل «ایزی» رالینز کهنه‌کار جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند که ناامیدانه به کار نیاز دارد و در جستجوی زنی مرموز می‌شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 در سال ۱۹۴۸ لس آنجلس، ایزی رالینز از کار خود در هواپیماهای قهرمانی اخراج می شود و برای پرداخت وام مسکن خود به پول نیاز دارد. دوست ایزی، جوپی، او را با دیویت آلبرایت، مرد سفیدپوستی که به دنبال یک زن سفیدپوست گمشده به نام دافنه مونه است، معرفی می کند. آلبرایت با توضیح اینکه ناپدید شدن مونه باعث شد تا نامزد ثروتمندش، تاد کارتر، از رقابت برای شهرداری لس آنجلس کناره گیری کند، به راحتی می پردازد تا دافنه را پیدا کند، کسی که مشهور است به جوک های جوک در امتداد خیابان مرکزی رفت و آمد می کند.

ایزی جستجوی خود را در یک باشگاه غیرقانونی آغاز می‌کند، جایی که می‌بیند که جونیور فورنی، مردی سفیدپوست را بیرون می‌زند. ایزی که می‌فهمد دوست دختر دوستش دوپری بروچارد، کورتا جیمز، یکی از معتمدان دافنه است، شب را با کورتا می‌گذراند و متوجه می‌شود که دافنه با گانگستر فرانک گرین درگیر است. آلبرایت جلسه ای را در اسکله مالیبو ترتیب می دهد، جایی که ایزی توسط جوانان نژادپرست سفیدپوست مورد حمله قرار می گیرد، قبل از اینکه آلبرایت با خشونت یکی از پسرها را با اسلحه تحقیر می کند. Easy به او درباره گرین می گوید و برای ادامه جستجوی خود پول دیگری به او داده می شود.

دانلود زیرنویس فیلم شیطان در لباس آبی ۱۹۹۵ ایزی در بازگشت به خانه توسط کارآگاهان قتل LAPD دستگیر می شود که فاش می کنند کورتا به قتل رسیده است. متیو ترل، کاندیدای باقی مانده شهرداری، که قبل از آزادی مورد بازجویی و ضرب و شتم قرار می گیرد. ترل با یک پسر جوان، ظاهراً پسر خوانده اش، است و در مورد دافنه جویا می شود، اما ایزی چیزی را فاش نمی کند. پس از یک کابوس در مورد کورتا، او تماسی از خود دافنه دریافت می کند. آنها در هتل سفیر ملاقات می کنند، و او از او می خواهد که او را برای ملاقات ریچارد مک گی، مرد سفیدپوستی از باشگاه، رانندگی کند. آنها می رسند تا مک گی را مرده و خانه اش غارت شده پیدا کنند. آسان متوجه یک بسته سیگار مکزیکی می شود، همان مارکی که جونیور دود می کند. دافنه که پس از مشاهده صحنه وحشتناک آسیب دیده، وحشت می کند و فرار می کند، ایزی را می راند و سرگردان می شود.

زیرنویس فیلم Devil in a Blue Dress 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس Devil in a Blue Dress 1995 ایزی به خانه می‌رود، اما دوباره توسط آلبرایت و شرکایش تهدید می‌شود، که از او می‌خواهند دافنه را برای بار دوم دنبال کند یا با اتهام قتل روبرو می‌شود. ایزی دوستش، ریموند «موش» الکساندر را می فرستد و با جوپی که دافنه را به سمت او هدایت می کند، مقابله می کند. او با تاد کارتر ملاقات می‌کند و متوجه می‌شود که آلبرایت در واقع برای ترل کار می‌کند و پول دیگری برای یافتن دافنه دریافت می‌کند. پس از بازگشت به خانه، فرانک گرین در کمین او قرار گرفت اما موش او را نجات داد. فرانک پس از اینکه موش خوشحال به شانه او شلیک کرد فرار می کند و ایزی تماس دافنه را از دست می دهد. ایزی که دوباره توسط کارآگاهان مورد سوال قرار گرفت تا صبح روز بعد فرصت داده شد تا نام خود را پاک کند.

ایزی و موش با جونیور – صاحب سیگار – روبرو می شوند که اعتراف می کند مک گی را به خانه می برد و نامه ای به کورتا داده می شود تا به دافنه برساند. آن‌ها از دوپری دیدن می‌کنند، جایی که ایزی در داخل کتاب مقدس کورتا، محتوای یک نامه و عکس‌های مجرمانه ترل را با کودکان برهنه پیدا می‌کند. در خانه، ایزی دافنه را در انتظار می‌بیند، و او فاش می‌کند که فرانک برادر ناتنی اوست: مادرشان کریول بود، و پدر دافنه سفیدپوست بود در حالی که فرانک سیاه‌پوست بود. ترل از میراث دافنه باخبر شد و رسوایی احتمالی کارتر را مجبور کرد که کمپین خود را کنار بگذارد، اما دافنه این تصاویر را از مک گی خرید تا ترل را به سکوت وادار کند. آلبرایت در جستجوی دافنه و تصاویر، مک گی را به قتل رساند. وقتی کورتا تهدید کرد که عکس‌ها را به ترل می‌فروشد، دافنه جوپی را فرستاد تا او را بترساند، اما انتظار نداشت کورتا را بکشد.

زیرنویس فیلم شیطان در لباس آبی ۱۹۹۵ آلبرایت و افرادش از راه می رسند، ایزی را تسخیر می کنند و دافنه را می دزدند. ایزی به همراه موش، جوپی را با اسلحه می رباید و او را مجبور می کند تا آنها را به کابین آلبرایت در مالیبو ببرد. آسان و موش آلبرایت و افرادش را می کشند و دافنه را نجات می دهند. در بازگشت به ماشین، Easy متوجه می شود که موش جوپی را کشته است. دافنه ۷۰۰۰ دلار برای عکس ها به Easy and Mouse می پردازد و ماوس با سهم خود به خانه به هیوستون باز می گردد. دافنه فاش می کند که خانواده کارتر ۳۰۰۰۰ دلار به او پرداخت کرده اند تا شهر را ترک کند، اما او معتقد است که این تصاویر پیروزی کارتر و ازدواج آنها را تضمین می کند. ایزی با رانندگی دافنه برای ملاقات با کارتر، که او را رد می کند، بقیه پول خود را در ازای عکس ها دریافت می کند. دافنه و برادرش شهر را ترک می کنند، در حالی که انتخاب کارتر تضمین شده است. ایزی که دیگر با پلیس مشکلی ندارد، به دنبال راه اندازی کسب و کار خود به عنوان یک بازپرس خصوصی است.

زیرنویس Devil in a Blue Dress 1995 - بلو سابتایتل

زیرنویس شیطان در لباس آبی ۱۹۹۵ در Rotten Tomatoes، Devil in a Blue Dress بر اساس بررسی های ۱۱۸ منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۵۰/۱۰، امتیاز تایید ۹۲% را دارد. اجماع انتقادی آن چنین است: “طنز، شخصیت های جالب و توجه به جزئیات، شیطان شیک لباس آبی را به یک نوآر بالاتر از حد متوسط تبدیل می کند.” در متاکریتیک، این فیلم بر اساس نقدهای ۲۱ منتقد، امتیاز ۷۸ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران مورد بررسی CinemaScore به فیلم نمره A- در مقیاس A تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر