کد خبر : 202814
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 17:27

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 در شب گرمی ۲۰۲۱، لایف‌تایم به ما بازی دوستیابی مرگبار (همچنین با عنوان عاشقانه رادیویی مرگبار) را ارائه داد که محوریت شانون بیکر، مجری محبوب نمایش رادیویی، Love on the Air بود. شانون اخیراً به رابطه خود با دوست پسرش گاوین نیومن پایان داده بود و دوست صمیمی

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 در شب گرمی ۲۰۲۱، لایف‌تایم به ما بازی دوستیابی مرگبار (همچنین با عنوان عاشقانه رادیویی مرگبار) را ارائه داد که محوریت شانون بیکر، مجری محبوب نمایش رادیویی، Love on the Air بود. شانون اخیراً به رابطه خود با دوست پسرش گاوین نیومن پایان داده بود و دوست صمیمی و تهیه‌کننده‌اش هیلی مایکلز به او توصیه کرد که خودش را به آنجا برگرداند، حتی تا آنجا که مسابقه‌ای برای یافتن یک خواستگار بالقوه برای شانون برگزار کند. این مسابقه در نهایت توجه زیادی را برای نمایش به خود جلب کرد و برنده آن ایان شد، دکتری که در نهایت با شانون قرار ملاقات گذاشت، و او متوجه شد که واقعاً با خواستگار جدیدش ارتباط برقرار می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 با این حال، ایان پس از آخرین قرار ملاقاتش با شانون ناگهان به قتل می رسد، و بازگشت گاوین نیز از قبل همه چیز را پیچیده کرد، زیرا او تمایل خود را به شانون ابراز کرد. پس از اینکه یک تماس‌گیرنده شوم شانون را تهدید می‌کند، گاوین به یک مظنون تبدیل شد، با این باور که او حاضر است برای بازگشت با شانون، که همچنان هدف شکارچی مرموز بود، بکشد. به شانون دستور داده شد تا پروتکل های ایمنی را انجام دهد، حتی یک تیزر برای محافظت دریافت کند، و شانون اسلحه را به هایلی داد – که در غرفه مورد حمله قرار گرفت. یک روز بعد، هیلی با شانون تماس گرفت و به او گفت که استالکر دستگیر شده است: مردی که نشان داده شد در حال ارائه یک کیک کوچک آبی به شانون است.

احساس امنیت شانون بازگشت. با این حال، او همچنان تحت تعقیب قرار می‌گرفت، اگرچه همه چیز برای شانون دنبال می‌شد، زیرا او نه تنها با گاوین بازگشته بود، بلکه برنده رکورد سال شد. شانون و گاوین یک بطری شراب به عنوان هدیه دریافت کردند، اما زمانی که اولی با رئیسش، فرانکلین جونز، تماس گرفت و از او تشکر کرد، فرانکلین به او گفت که شراب را نفرستاده است. گاوین شراب را نوشید و پس از آن سقوط کرد، زیرا مشخص شد که شراب مسموم شده است. در حالی که گاوین در بیمارستان بستری بود، هیلی در دفتر فرانکلین بود و جایزه را در دست داشت و اضافه کرد که نوبت بعدی او خواهد بود، زیرا انتظار می رفت که او میزبان جدید Love on the Air باشد. با این حال، فرانکلین به هیلی اطلاع داد که او مجری این برنامه نخواهد بود و به نظر می رسید که هیلی آن را به خوبی قبول کرده است. یا او؟

شانون پس از دریافت متنی برای بازگشت به استودیو رفت، اما فرانکلین را مرده و صدای ضبط شده را شنید و بعداً برگشت تا هیلی را ببیند که تیزر را به کار می‌برد. بنابراین همانطور که معلوم شد، هیلی پشت همه چیز بود – او شکارچی بود، و انگیزه او عشقش به گاوین بود. هیلی عاشق گاوین بود و می‌خواست با او باشد، فقط برای اینکه گاوین در عوض با شانون ملاقات کند، که منجر به متقاعد کردن هیلی شانون شد که او را کنار بگذارد، زیرا او برای شانون مناسب نبود، اما مطمئناً برای هیلی مناسب بود. شانون توصیه به اصطلاح دوستش را پذیرفت و پس از آن، هیلی به نیویورک رفت تا گاوین را جویا شود، او او را رد کرد و فاش کرد که با شخص دیگری ملاقات می کند. هایلی گاوین را تعقیب کرد و او را با دوست دخترش، اولین پیدا کرد و بعداً اولین را تعقیب کرد و کشت. او بعداً شانون را متقاعد کرد که در مسابقه شرکت کند، اما بعداً زمانی که گاوین برگشت و با شانون صحبت کرد، ایان را کشت و از طرفدار وسواسی شانون “کاپ کیک آبی” به نفع خود استفاده کرد.

زیرنویس فیلم Deadly Dating Game 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Deadly Dating Game 2021 هیلی در حین اعتراف به قتل‌ها اعتراف کرد که به دلیل نمایش و گاوین به شانون حسادت کرده است و شراب مسموم برای شانون بوده است. او فرانکلین را کشت، زیرا او از قول خود مبنی بر اینکه او را مجری جدید برنامه کند، عمل نکرد، اما اضافه کرد که با کشتن شانون و کادربندی فرانکلین، به هر چیزی که می‌خواهد می‌رسد. پس از نزاع ضد اقلیم بین زنان، هیلی توسط پلیس ورودی دستگیر شد، و در حالی که شانون به وظایف میزبانی خود ادامه می دهد، صحنه پایانی هیلی را در یک آسایشگاه روانی نشان داد و خود را به عنوان میزبان عشق در هوا معرفی کرد.

من این فیلم را کاملاً دوست داشتم و هیلی مایکلز را که جیلیان موری بازی می کرد واقعاً دوست داشتم. یکی دیگر از دوستان دروغین، یک داستان بسیار محبوب در فیلم های لایف تایم، هیلی جاه طلب، دیوانه و به طرز خوشمزه ای شیطان صفت بود، و من نمی توانستم از نمایش موری از این شرور زندگی لذت نبرم. من اصلاً تعجب نمی‌کنم، زیرا موری قبلاً کار شرورانه‌ای در طول عمر را انجام داده است. در سال ۲۰۱۸، او در نقش یک روانشناس دیگر، الکسیس سایر، در یک قرار خطرناک ظاهر شد. با این حال، همان‌قدر که موری در آن فیلم شگفت‌انگیز بود، او واقعاً تمام تلاش خود را در بازی دوستیابی مرگبار ارائه داد و داد.

موری هیلی را به‌عنوان دوست شخصیت اصلی که معمولاً می‌بینیم (و اغلب دوستش داریم-حتی وقتی آشکار می‌شود که چیزی غیر از آن هستند) در فیلم‌های لایف تایم به تصویر می‌کشد، اما به محض اینکه فاش شد، می‌بینیم که موری عملکرد بسیار درخشانی از خود ارائه می‌کند. به سمت تاریک هایلی و ماهیت روان پریش او می رسد. من آن را دوست دارم که یک شرور انگیزه خوب و جاه طلبانه داشته باشد. همیشه باید انگیزه ای وجود داشته باشد که یک چهره (قهرمان/قهرمان) تبدیل به یک پاشنه (شرور/شرور) شود. با توجه به چرخش پاشنه هیلی، تمرکز آن بر روی جاه طلبی (میل به میزبانی برنامه شانون)، وسواس (خواستن دوست پسر شانون) و حسادت بود – سه عامل اصلی برای روی آوردن به سمت تاریک، و از این نظر، در شخصیت شرور هیلی. موری واقعاً هیلی را به عنوان شخصیت شرور جاه طلبانه ای که واقعاً بود به تصویر می کشید.

زیرنویس Deadly Dating Game 2021 - بلو سابتایتل

فقط باید این را بگویم: نمی توانم صحنه پایانی هایلی را دوست نداشته باشم! من همیشه آن صحنه‌هایی را دوست دارم که در آن شرور یا در زندان یا در یک آسایشگاه روانی نشان داده می‌شود و همچنان به توهماتش چسبیده است. آن لحظه آخری که هیلی به طرز وحشتناکی خود را به عنوان میزبان عشق روی هوا معرفی می‌کند، بسیار عالی بود، نمایشی عالی از موری که اعماق جنون هایلی را به نمایش می‌گذارد.

بازی Deadly Dating سومین فیلم مادام العمر جیلیان موری را رقم زد. در بین دو حضور شرور خود در فیلم Lifetime، موری در نقش کری داگلاس در نقش کری داگلاس در فیلم Killer Daddy Issues 2019 بازی کرد. موری همچنین در دو فصل اول درام پزشکی کوتاه مدت شبکه سی‌بی‌اس، کد بلک، نقش هدر پینکنی را بازی کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

شارژ کپسول آتش نشانی

بازرگانی و تامین تجهیزات صنعتی

تولید فیلم استرچ

اسباب بازی

هاست ایمیل

مای میکاپ استوری

امداد خودرو همدان

ویدیو آموزشی رایگان ریاضی هفتم

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

درمان سرطان ریه

Kashan Carpet

خود هیپنوتیزم

نمایندگی لنوو

خرید فر توکار

وام طلا فوری

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

ساک دستی پارچه ای

نیوز آیس

قیمت لنز طبی

طب سنتی

نمانیان

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر