کد خبر : 208658
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 اسفند 1401 - 19:40

دانلود زیرنویس فیلم Chuka 1967 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Chuka 1967 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Chuka 1967 زیرنویس فیلم چوکا یک فیلم وسترن آمریکایی محصول ۱۹۶۷ با بازی راد تیلور است که تهیه کننده آن و کار بر روی فیلمنامه است. این فیلم توسط گوردون داگلاس کارگردانی شد و بر اساس رمانی از ریچارد جساپ در سال ۱۹۶۱ است که فیلمنامه آن را نیز نوشته است. برای

دانلود زیرنویس فیلم Chuka 1967 زیرنویس فیلم چوکا یک فیلم وسترن آمریکایی محصول ۱۹۶۷ با بازی راد تیلور است که تهیه کننده آن و کار بر روی فیلمنامه است. این فیلم توسط گوردون داگلاس کارگردانی شد و بر اساس رمانی از ریچارد جساپ در سال ۱۹۶۱ است که فیلمنامه آن را نیز نوشته است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Chuka 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Chuka 1967 فیلم با دیکته گزارشی توسط یک فرمانده ارتش ایالات متحده آغاز می شود. هانو (مارکو لوپز) رئیس جنگ هندی آراپاهو، در دفتر فرمانده، در قلعه ای که تقریباً به طور کامل ویران شده است، زندانی است. خیلی کم می گوید. در ویرانه‌های قلعه یک قبر و یک تپانچه کلت که زمانی متعلق به مرد مسلحی بود که هانو آن را “مردی آرام و تنها…” توصیف می‌کند، پیدا شده است.

یک مرد مسلح سرگردان به نام چوکا (راد تیلور) وارد اردوگاه آراپاهو می شود. زمستان است و همه در اردوگاه از گرسنگی می‌میرند، بنابراین او به آنها غذا می‌دهد. کمی بعد، چوکا با یک کالسکه که مسافران مکزیکی سنورا ورونیکا کلیتز (لوسیانا پالوزی) و خواهرزاده‌اش سنوریتا هلنا چاوز (ویکتوریا وتری) را از طریق قلمرو می‌برد، عبور می‌کند.[۶] چوکا و کلایتز به سختی به هم نگاه می کنند. ناگهان جنگجویان آراپاهو سوار شده به رهبری هانو، مربی را احاطه کردند. همه افراد متصل به کالسکه انتظار دارند کشته شوند، اما هانو چوکا را می شناسد و شجاعان به سادگی سوار می شوند.

چوکا مربی را تا یک قلعه ارتش ایالات متحده در نزدیکی همراهی می کند. فرمانده پاسگاه، سرهنگ استوارت والوا (جان میلز)، نگران است که آراپاهوس ممکن است به گشت زنی عقب افتاده او کمین کرده باشد و اجازه خروج غیرنظامیان را نمی دهد. او پیشاهنگش لو ترنت (جیمز ویتمور) را برای شناسایی می فرستد، اما اسب بدون سوار برمی گردد.

هر کسی در قلعه گذشته ای دارد که ترجیح می دهد فراموش کند. چوکا قبل از اینکه یک مرد مسلح اجیر شود، عاشق کلایتز بود، اما از آنجایی که او فقط یک دست مزدور پست در مزرعه پدر ثروتمندش بود، فرار کرد. او متعهدانه با مردی که پدرش از طبقه اجتماعی خودشان انتخاب کرده بود ازدواج کرد. سربازها خاکریز ارتش هستند. والوا به دلیل بزدلی مشکوک، از جمله مستی در هنگام حمله به فرماندهی او، از ارتش بریتانیا پول نقد شد. نفر دوم او، سرگرد بنسون (لوئیس هیوارد)، یک کارت تقلب است، و همچنین (اگرچه والوا آن را نمی داند) یک معشوقه آراپاهو را در قلعه پنهان نگه می دارد. ستوان دالی از اتهام خیانت تبرئه شد. بیشتر این افشاگری ها در طول شام توسط سرهنگ والوا برای تحقیر مردان درگیر گفته می شود. فقط گروهبان اتو هانسباخ (ارنست بورگنین) یک سرباز درجه یک است. وقتی مربی به قلعه رسید، او بر شلاق زدن سربازی به نام اسپایوی (مایکل کول) برای فرار از خدمت نظارت می کرد. هانسباخ فوراً از چوکا بیزاری می کند.

دانلود زیرنویس فیلم چوکا ۱۹۶۷ این قلعه مدام توسط جنگجویان Arapaho نفوذ می‌کند، که اگر غرایز و مهارت‌های تیراندازی چوکا نبود، موفق‌تر بود. هانسباخ با تشخیص اینکه با تفنگ با چوکا همتا نیست، چوکا را به دلیل امتناع تهدیدآمیز سرکشی او از اطاعت از دستور والویز برای کار در قلعه به عنوان پیشاهنگ به چالش می کشد. یک مشت وحشیانه در پی می آید که با تساوی به پایان می رسد.

زیرنویس فیلم Chuka 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس Chuka 1967 چاکا ۲۰۰ دلار دستمزد می گیرد تا دزدکی بیرون بیاید و دشمن را برای والویز جستجو کند. در این روند، او ترنت را نجات می دهد. در بازگشت او سعی می کند رابطه خود را با کلیتس که اکنون بیوه شده است، تجدید کند، اما او به او می گوید که خیلی دیر شده است. او پیشنهاد می‌کند که دو زن را به مکان امنی ببرد، اما زمانی که کلایتز از او می‌خواهد با خواهرزاده‌اش فرار کند، قلعه در معرض خطر حمله قریب‌الوقوع است. چوکا به او می گوید که در هر صورت فقط اگر او به جای خواهرزاده اش با او می رفت سعی می کرد فرار کند.

چوکا با دیدن حجم نیروی هانو و تاکتیک‌هایی که آراپاهو انجام می‌دهند، از والوا می‌خواهد قلعه را رها کند و غذا و آذوقه‌ها را داخل آن بگذارد، این تنها چیزی است که هانو می‌خواهد. والوآ آن را در نظر نمی گیرد، حتی اگر نیروی او به طرز ناامیدکننده ای بیشتر باشد. قبل از حمله به آراپاهوس، او تلاش برای شورش سربازانش را سرکوب می کند و در این روند به سرکرده اسپایوی تیراندازی می کند. چوکا حدس می‌زند و والوا تأیید می‌کند، این اولین بار بود که یک مرد را می‌کشت. (در طول شام مشاجره‌آمیز، والوا تلاش کرده بود تا چوکا را با پرسیدن چند مرد کشته‌شده تحریک کند.) در حالی که آنها منتظر حمله هستند، سنورا کلایتز به سمت چوکا می‌رود و آنها با یکدیگر برخورد صمیمی دارند. بعداً هانسباخ و چوکا در کنار قهوه، دوستانه صحبت می کنند و هانسباخ وفاداری مطلق خود را به فرماندهش توضیح می دهد. زمانی که هانسباخ یک سرباز جوان تحت فرماندهی والویس در سودان بود، اشتباه کرد و توسط دشمن دستگیر شد. واحد والوآ هانسباخ را از شکنجه و مرگ حتمی نجات داد، اما والوآ دستگیر و اخته شد. والوا در نهایت نجات یافت، اما از نظر روانی و همچنین جسمی زخم عمیقی باقی ماند.

حمله آراپاهوس آنها از داخل قلعه کمک می گیرند، زمانی که معشوقه آراپاهو سرگرد بنسون، پس از کشتن او با چاقو، اصطبل را آتش می زند. هنگامی که دیوارهای قلعه شکسته می شوند، سنورا کلایتز و والوا کشته می شوند. کلایتز در آغوش چوکا می میرد. او با عصبانیت به سمت آراپاهو که دیوارها را فراگرفته بود شلیک می کند. والوا، با آخرین کلمات خود، ابراز تاسف می کند که خیلی زود به او ضربه زدند تا بفهمند آیا واقعاً ترسو است یا خیر. هانسباخ به ضرب گلوله کشته می شود، در حالی که در حال سقوط است و فرمانده سقوط کرده خود را می بیند. چوکا با کشته شدن همه سربازان و زخمی شدن خود به شدت با هلنا چاوز پنهان می شود در حالی که آراپاهوس پیروز تدارکات قلعه را می گیرد و می رود. همانطور که هانو در بازرسی نهایی از قلعه در حال سوختن عبور می کند، چوکا با تپانچه اش او را نشانه می گیرد. هانو آن دو را در مخفیگاهشان می بیند. چوکا عقب می نشیند و تپانچه اش را روی سر هلنا می گذارد تا او را بکشد تا مهاجمان او را نگیرند. هانو بدون بیان، به آرامی به دنبال شجاعان خود در شب می رود. احتمالاً او دوباره چوکا را شناخت و با گرفتن قلعه راضی است. بدهی هانو به چوکا، اگر زمانی بدهکار باشد، دو برابر پرداخت می شود.

زیرنویس فیلم چوکا ۱۹۶۷ در زمان حال، فرمانده در حال اتمام گزارش خود است. او می گوید که مزاحم قبر نمی شود تا بفهمد چه کسی در آنجا دفن شده است. از چوکا و هلنا هیچ نشانه ای وجود ندارد، اما همانطور که رابطه بین آنها پیش بینی شده بود، می توان چنین استنباط کرد که آنها پس از دفن سنورا کلایتز، قلعه را به نحوی با هم ترک کردند.

زیرنویس Chuka 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس چوکا ۱۹۶۷ مرف. از ورایتی آن را یک “درام اپن عالی” با کارگردانی برجسته نامید. او مبارزه دو دقیقه ای مشت بین بورگنین و تیلور را “یکی از موثرترین دعواهای سال های اخیر” نامید. این فیلم در باکس آفیس ناامیدکننده ظاهر شد و تنها فیلمی است که راد تیلور به عنوان تهیه کننده آن شناخته شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر