کد خبر : 209730
تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 فروردین 1402 - 23:39

دانلود زیرنویس فیلم Archangel 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Archangel 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Archangel 2005 فرشته اقتباسی تلویزیونی از رمانی به همین نام اثر رابرت هریس در سال ۱۹۹۸ است. این فیلم در سال ۲۰۰۵ توسط بی بی سی ساخته شد و در شهر ریگا فیلمبرداری شد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Archangel 2005 دکتر کریستوفر «فلوک» کلسو، استاد بریتانیایی تاریخ شوروی،

دانلود زیرنویس فیلم Archangel 2005 فرشته اقتباسی تلویزیونی از رمانی به همین نام اثر رابرت هریس در سال ۱۹۹۸ است. این فیلم در سال ۲۰۰۵ توسط بی بی سی ساخته شد و در شهر ریگا فیلمبرداری شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Archangel 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Archangel 2005 دکتر کریستوفر «فلوک» کلسو، استاد بریتانیایی تاریخ شوروی، در کنفرانسی در مسکو شرکت می‌کند که در آن سخنرانی او توسط معترضان «آرورا»، جناحی از تندروهای کمونیست، قطع می‌شود. پاپو راپاوا سالخورده به او نزدیک می شود و توضیح می دهد که به عنوان یک سرباز جوان در سال ۱۹۵۳، لاورنتی بریا را تا بستر مرگ جوزف استالین در خانه اش کونتسوو اسکورت کرد. راپاوا شاهد بود که بریا کلیدی را از استالین در حال مرگ دزدید و از آن برای بازیابی دفترچه ای از گاوصندوق شخصی استالین استفاده کرد. راپاوا با دفن دفترچه در داخل جعبه ابزار در حیاط بریا، قسم خورد که مخفیانه بماند.

کلسو مصمم است دفترچه را پیدا کند و کتابدار او را به آدرس قدیمی بریا هدایت می کند. او سیاستمدار قدرتمند ولادیمیر مامانتوف، رهبر آرورا و یک مامور سابق KGB را زیر سوال می برد. این امر کلسو را مورد توجه سرگرد سوورین FSB قرار می دهد که او را دنبال می کند. کلسو با ورود به عمارت متروکه بریا، متوجه می شود که جعبه ابزار قبلاً کنده شده است. کلسو که می‌دانست او را دم می‌کنند، از افسر لباس شخصی سوورین در هتل اوکراینا دور می‌شود و دختر جدا شده راپاوا، زینایدا را در باشگاهی که او در آن کار می‌کند، پیدا می‌کند. او با اکراه او را به آپارتمان پدرش می برد، جایی که راپاوا را در وان حمام به قتل رسانده است.

دانلود زیرنویس فیلم فرشته ۲۰۰۵ هنگام تماس با پلیس، کلسو دزدیده می شود و سپس در ایستگاه پلیس بازداشت می شود، اما سوورین او را آزاد می کند. سوورین که قبلاً در حال تحقیق درباره مامانتوف به دلیل فساد بود، پیشنهاد می کند که علاقه کلسو به این دفترچه باعث شد مامانتوف راپاوا را بکشد. در حالی که کلسو برای اخراج شدن آماده می شود، گزارشگر تلویزیون آمریکایی A.J. اوبرایان به جستجوی دفترچه یادداشت علاقه مند می شود. زینیدا با دریافت یادداشتی از پدرش کلسو را پیدا می کند. کلسو با اطلاع دادن به زینایدا از مرگ پدرش، او را برای شناسایی جسد می برد و توضیح می دهد که ممکن است مامانتوف مسئول آن باشد.

زیرنویس فیلم Archangel 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس Archangel 2005 زینیدا کلسو را به گاراژ پدرش می آورد، جایی که او یک تپانچه ماکاروف و جعبه ابزار گم شده را پیدا می کند. اوبرایان که مشتاق است کشف آنها را پوشش دهد، حرف آنها را قطع می کند. در داخل جعبه ابزار، دفترچه یادداشت مجله آنا، زن جوانی از فرشته بزرگ است که برای کار برای مقامات عالی رتبه در مسکو در زمان استالین انتخاب شده است. در دفتر اوبرایان، زینیدا این مجله را ترجمه می‌کند: آنا از استالین مراقبت می‌کرد، وقتی که مقامات را مجبور می‌کرد برای او برقصند، بی‌رحمی او را مشاهده می‌کرد، و او او را به اتاقش آورد تا خودش هنگام تخمک‌گذاری برقصد. اگرچه صفحات آخر مجله پاره شده است، اما گزارش NKVD در مورد تاریخچه پزشکی آنا، کلسو را به این نتیجه می رساند که او احتمالاً وارث استالین را به دنیا آورده است.

با دزدیدن ماشین اوبرایان، زینیدا و کلسو به آپارتمان او باز می‌گردند، جایی که او یکی از سرسپردگان مامانتوف را تحت سلطه خود در می‌آورد و قبل از اینکه به سمت فرشته بروند، ذخیره‌ای از پول او را پس می‌گیرد. مامانتوف که می‌داند به کجا می‌روند، با سوورین در مورد قتل راپاوا مواجه می‌شود. اوبرایان گزارشی را پخش می‌کند که قتل را به دفترچه یادداشت مرتبط می‌کند و همکارش لوئیز برای او یک هواپیما به Archangel اجاره می‌دهد. زینیدا و کلسو با رشوه از سدی عبور می کنند و به آرکانجل می رسند و از دفتر محلی حزب کمونیست دیدن می کنند. آنها متوجه می شوند که مادر آنا هنوز در شهر زندگی می کند و از دست یک جفت پلیس فرار می کنند که توسط سرسپردۀ مامانتوف به ضرب گلوله کشته می شوند. اوبرایان از راه می رسد و می خواهد به جستجوی آنها بپیوندد.

زیرنویس فیلم فرشته ۲۰۰۵ این سه نفر از مادر آنا یاد می گیرند که آنا باردار به خانه بازگشت و دو روز پس از به دنیا آوردن پسری که توسط زوجی که در جنگل زندگی می کردند به فرزندی پذیرفتن مرد. سوورین از لوئیز سؤال می کند و در مورد جستجوی آنا می آموزد و مافوقش به او دستور می دهد که دفترچه یادداشت را پس بگیرد. کلسو به منابع مرموز اوبرایان مشکوک می شود و زینیدا متوجه می شود که آنا و پدر آنا هر دو برای محافظت از راز تولد پسرش کشته شده اند.

زیرنویس Archangel 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فرشته ۲۰۰۵ کلسو و اوبرایان جنگل را بررسی می کنند، اما ماشین آنها در یک سنگر ضد تانک گرفتار می شود. آنها با یوزف روبرو می شوند که خود را به عنوان مردی که به دنبال او هستند معرفی می کند: پسر آنا و استالین. زینیدا پول خود و تپانچه پدرش را پنهان می کند که به خاطر قتل پلیس دستگیر می شود، اما سوورین به کمک او می آید. یوزف در کابین دورافتاده‌اش، یک چمدان از وسایل استالین و پاسپورت‌ها و «اعترافات» نوشته‌شده خونین بازدیدکنندگان قبلی که او معتقد بود جاسوس‌اند، به کلسو و اوبرایان هدیه می‌دهد. کلسو و اوبرایان می ترسند که به سرنوشت مشابهی برسند، زیرا جوزف تهدیدآمیز آنها را مجبور می کند برای او برقصند.

کلسو که از خواب بیدار می‌شود، اوبرایان را می‌برد تا تلفن ماهواره‌ای خود را بازیابی کند و سعی می‌کند او را از پخش فیلم خود از جوزف باز دارد. سوورین با اکراه یک جوخه اسپتسناز به رهبری سرگرد کرتوف را تا کابین همراهی می کند و خیلی دیر متوجه می شود که دستور آنها کشتن همه در آنجا است. در حالی که آنها برای اعدام کلسو و اوبرایان آماده می شوند، سوورین کرتوف را با اسلحه نگه می دارد و سربازان زیر آتش جوزف قرار می گیرند. کرتوف از پشت به سوورین شلیک می کند و اوبرایان توسط تله خرس زخمی می شود و توسط کرتوف کشته می شود که توسط جوزف مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. جوزف که به کلسو اجازه فرار می دهد، ریش خود را می تراشد و لباس های استالین را می پوشد که شباهت زیادی به پدرش دارد، در حالی که هلیکوپتری برای او می رسد.

کلسو با گرفتن پول و تپانچه زینیدا از مادر آنا، هزینه آزادی زینیدا را پرداخت می کند. با فرار با قطار، آنها متوجه می شوند که پخش O’Brian وجود جوزف را برای جهان آشکار کرده است. کلسو متوجه می شود که برای تایید یوزف به عنوان وارث استالین دستکاری شده است و با مامانتوف مواجه می شود. مامانتوف پس از تنظیم «کشف» دفترچه یادداشت توسط کلسو – از ترتیب دادن کنفرانس مسکو تا خرید خانه بریا تا انعام اوبرایان – اعتراف می کند که دزدی دفترچه یادداشت توسط راپاوا و دخالت ارتش یک «اشکال» غیرمنتظره در نقشه او بوده است. جوزف، ابزار نهایی مامانتوف برای به دست گرفتن قدرت و آغاز دوره جدیدی از استالینیسم به آنها ملحق می شود.

با رسیدن به وولوگدا، مامانتوف یوزف را به جمعیت تشویق کننده معرفی می کند، در حالی که کلسو لوئیز و فیلمبردارش را پیدا می کند و آنها را متقاعد می کند که از او فیلم بگیرند و او حقیقت را در مورد نقشه مامانتوف توضیح می دهد. او توسط افراد مامانتوف قطع می شود و مورد ضرب و شتم قرار می گیرد تا اینکه زینیدا ماکاروف را می کشد و با شلیک گلوله جوزف را می کشد و انتقام پدرش را می گیرد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر