کد خبر : 202866
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 18:24

دانلود زیرنویس فیلم Among the Living 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Among the Living 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Among the Living 2022 من تقریباً همیشه از فیلم‌های جدید زامبی‌ها دلخور هستم، حتی اگر همه آن‌ها ایده‌های مشابهی را دنبال کنند. با این حال، چیزی در مورد آنها وجود دارد که باعث می شود من برگردم. به این ترتیب، من علاقه مند بودم ببینم در میان زنده‌ها چه چیزی (با فیلمی

دانلود زیرنویس فیلم Among the Living 2022 من تقریباً همیشه از فیلم‌های جدید زامبی‌ها دلخور هستم، حتی اگر همه آن‌ها ایده‌های مشابهی را دنبال کنند. با این حال، چیزی در مورد آنها وجود دارد که باعث می شود من برگردم. به این ترتیب، من علاقه مند بودم ببینم در میان زنده‌ها چه چیزی (با فیلمی به همین نام در سال ۲۰۱۴ اشتباه نشود) و آخرین ساخته Dread چگونه می‌تواند با مسائل مقابله کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Among the Living 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Among the Living 2022 نتیجه نهایی یک کیسه ترکیبی است که موفق می شود فیلمی بسیار تامل برانگیزتر از حد انتظار باشد. خود داستان نسبتاً ساده است و احتمالاً طرفداران فیلم های زامبی با آن آشنا خواهند شد. این اتفاق مدت کوتاهی پس از یک شیوع مرگبار که اکثریت مردم را از بین برد و آنها را به هیولاهای تشنه به خون تبدیل کرد، رخ می دهد. برادری به نام هری (دین مایکل گرگوری) و خواهر کوچکترش لیلی (ملیسا ورسی) در جستجوی پناهگاه و احتمالاً ملاقات با پدرشان به حومه شهر رفتند. در طول مسیر، آنها باید از مبتلایان و سایر بازماندگانی که ممکن است بخواهند به آنها آسیب برسانند، اجتناب کنند.

راستش را بخواهید، علیرغم قدم گذاشتن در قلمروهای آشنا، من حفاری کردم که Among the Living چگونه دنیای خود را توسعه داد. این درست بعد از شیوع بیماری نیست، زیرا بسیاری از فیلم‌های زامبی روی آن تمرکز می‌کنند و آشفتگی و وحشت آن روزهای اولیه را نشان می‌دهند. در عوض، کمی دورتر است، اما نه آنقدر دور که کاراکترها با حرکت در دنیای جدید کاملاً راحت باشند. این یک دوره زمانی خوب است که در آن هیچ کس دیگر لزوماً وحشت زده نمی شود، اما به وضوح هنوز یاد می گیرد که چگونه زنده بماند.

این چیزی کمی متفاوت از چیزی است که ما معمولاً می بینیم، و به عناصر خاصی سطح بهبود یافته ای از تنش می دهد، در حالی که انتخاب های خاصی توسط شخصیت ها بسیار مرتبط تر است. آسان است که خود را در جای آنها قرار دهید زیرا آنها چیزهای خاصی را یاد می گیرند و به موقعیت های مختلف واکنش نشان می دهند.

علاوه بر این، من واقعاً از اینکه فیلم چگونه زامبی‌ها و “قوانین” را در مورد نحوه عملکرد آنها ایجاد کرد، لذت بردم. به طور کلی، این ها زامبی های سنتی نیستند. آنها سریع می دوند و به نظر می رسد که از نور بیزار هستند. بیشتر، آنها جذب بوی خون می شوند و لزوماً افرادی که فقط در حال راه رفتن هستند نیستند.

زیرنویس فیلم Among the Living 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Among the Living 2022 بنابراین آن‌ها کمی متفاوت هستند و یک تغییر سرعت را ارائه می‌دهند، اما چیزی که بیش از همه مرا تحت تأثیر قرار داد این بود که فیلم چقدر عالی این عناصر را معرفی کرد. هیچ فضای نمایشی بزرگ یا حتی استفاده از روایت صوتی وجود ندارد (بعضی از آن‌ها وجود دارد، اما نه در این زمینه) که جهان و هیولاهای آن را برای مخاطبان توضیح دهد. در عوض، شما می توانید آن را بر اساس نحوه واکنش شخصیت ها به چیزهای خاص کنار هم قرار دهید.

بدون غواصی در اسپویلر، در اینجا چند نمونه سریع آورده شده است. در یک نقطه، هری را می بینید که یکی از افراد آلوده را با چراغ قوه بیرون می کند. نکته دیگر، در اوایل، ما می بینیم که چگونه حتی بریدگی های جزئی یک معامله بزرگ در نظر گرفته می شود، جایی که برای جلوگیری از نفوذ هر چیزی، آن را با نوار چسب سنگین می پوشانیم. مانند کوسه‌ها، بوی خون تازه این دویدن آلوده را به ارمغان می‌آورد و در طول فیلم به روش‌های منظمی از آن استفاده می‌شود (که در اینجا آن را خراب نمی‌کنم).

این جهان سازی بسیار ظریف تر از آن چیزی است که ما در بسیاری از این نوع فیلم های زامبی به آن عادت کرده ایم. معمولاً فیلم قبلاً انتظار داشت بینندگان قوانین کلی زامبی‌ها/آلوده‌ها را بدانند، یا اینکه شخصیت خاصی دارند همه چیز را برای شما تعریف می‌کنند. این یک داستان بصری خوب را ایجاد کرد که کارگردان در چند راه دیگر نیز از آن استفاده می کند.

زیرنویس فیلم Among the Living 2022 - بلو سابتایتل

به هر حال، لیلی در طول سفر آنها به لطف تله انفجاری مجروح می شود و مجبور می شوند به یک مرد بزرگتر به نام کارل (جرج نیوتن) و یک کودک خردسال به نام تام (لئون ورسی) پناه ببرند. در مقایسه با سفرهای قبلی آنها، زندگی در یک کابین در حالی که لیلی بهبود می یابد (و با بچه ای نزدیک به سن خودش بازی می کند)، به نظر می رسد. با این حال به نظر می رسد چیزی در مورد کارل…

صادقانه بگویم، نمی توانم خیلی بیشتر در مورد داستان کلی صحبت کنم. اگر به تماشای علاقه دارید، نمی‌خواهم همه چیز را خراب کنم، اما این به بزرگ‌ترین مشکل من از فیلم به طور کلی خلاصه می‌شود: واقعاً داستانی وجود ندارد.

علیرغم اینکه صحبت از نحوه سفر آنها به محل زندگی پدرشان است، به نظر نمی رسد که هدف فیلم واقعاً این باشد. در عوض، Among the Living بیشتر شبیه به برشی از داستان زندگی در این دنیای زامبی است. ما تنش‌هایی را در مورد کارل می‌بینیم که یک تهدید بالقوه است، اما نحوه توسعه آن روشن می‌کند که تمرکز اصلی داستان نیز این نیست.

در هر صورت، به نظر می رسد “طرح” در مورد هری است که باید یاد بگیرد آنچه را که باید در این دنیای جدید انجام شود، انجام دهد. او با برخی معضلات اخلاقی مواجه است که منحصر به شرایط این دنیاست، و بین اینکه هنوز احساس کند یک فرد شایسته است و کاری که برای زنده نگه داشتن خواهرش باید انجام دهد، کشمکش وجود دارد. به این ترتیب، فیلم بیشتر درام است تا ضرب وشتم زامبی‌ها (سکانس‌های اکشن و حتی گور نسبتاً ضعیف هستند).

زیرنویس Among the Living 2022 - بلو سابتایتل

در نوع خود جالب و با طراوت است. اما باز هم، همه اینها در برشی از سکانس های زندگی که به یک داستان کلی ساخته نمی شوند، نمایش داده می شود.

اشتباه نکنید، من هیچ وقت حوصله تماشای فیلم را نداشتم. شخصیت‌ها و چگونگی توسعه این جهان توسط سازندگان، مرا درگیر خود نگه داشت، و علیرغم فقدان اکشن زامبی، توانستم سطح قابل توجهی از تنش را حفظ کنم. با این حال، زمانی که تیتراژ شروع شد، نمی‌توانستم احساس کنم چیزی از دست رفته است. شاید بیشتر یک حس نتیجه گیری باشد. در بیشتر موارد، داستان شخصیت‌ها را در جایی که ما پیدا کرده‌ایم رها می‌کند.

منظورم این است که این ممکن است فقط من باشم. شخصاً، من هرگز به بخش‌هایی از داستان‌های زندگی اهمیت نداده‌ام و ترجیح می‌دهم همه چیز به سمت یک طرح اصلی حرکت کند. به این ترتیب، Among the Living مانند یک کیسه مخلوط به نظر می رسد. من جهان‌سازی، شخصیت‌ها و اینکه چقدر بخش‌های خاصی مرا وادار به فکر کردن/ارزیابی چیزها کردند، دوست داشتم. اما عدم تمرکز بر داستان رانندگی و هر سکانس اکشن زامبی بزرگ می تواند فروش آن را برای برخی دشوارتر کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سپهر سیفی

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

نمایشگاه خودرو تهران

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

نهال گردو

استابلایزر

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

مشاوره مهاجرت

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

دانلود رمان

کاپ قاعدگی چیست

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

Kashan Carpet

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر