کد خبر : 208414
تاریخ انتشار : جمعه 5 اسفند 1401 - 21:36

دانلود زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 زیرنویس فیلم داستان دو شهر فیلمی محصول سال ۱۹۳۵ است که بر اساس رمان تاریخی چارلز دیکنز در سال ۱۸۵۹، داستان دو شهر، در لندن و پاریس ساخته شده است. در این فیلم رونالد کولمن در نقش سیدنی کارتن و الیزابت آلن در نقش لوسی مانت

دانلود زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 زیرنویس فیلم داستان دو شهر فیلمی محصول سال ۱۹۳۵ است که بر اساس رمان تاریخی چارلز دیکنز در سال ۱۸۵۹، داستان دو شهر، در لندن و پاریس ساخته شده است. در این فیلم رونالد کولمن در نقش سیدنی کارتن و الیزابت آلن در نقش لوسی مانت بازی می کنند. بازیکنان مکمل عبارتند از ادنا می اولیور، رجینالد اوون، باسیل راثبون، لوسیل لاورن، بلانش یورکا، هنری بی والتال و دونالد وودز. این فیلم را جک کانوی بر اساس فیلمنامه ای از W. P. Lipscomb و S. N. Behrman کارگردانی کرده است. این فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم و بهترین تدوین شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 فیلم با بخشی از مقدمه معروف رمان آغاز می شود: «این بهترین زمان بود، بدترین زمان بود، فصل نور بود، فصل تاریکی بود، ما همه چیز را پیش روی خود داشتیم، ما چیزی قبل از ما نداشتیم… خلاصه، دوره ای بود که بسیار شبیه به امروز بود…» لوسی مانت (الیزابت آلن) و خدمتکار و همراهش خانم پراس (ادنا می اولیور) توسط بانکدار مسن آقای جارویس لوری مطلع می شوند. کلود گیلین واتر) که پدرش، دکتر الکساندر مانت (هنری بی. والتال) نمرده است، اما هجده سال در باستیل زندانی بوده است تا سرانجام نجات یابد. او با آقای لوری به پاریس سفر می کند تا پدرش را به خانه اش در انگلستان ببرد. دکتر مانت توسط یک خدمتکار سابق، ارنست دی فارژ (میچل لوئیس) و همسرش (بلانش یورکا) که یک مغازه شراب فروشی در پاریس دارند، مراقبت می شود. ذهن پیرمرد در طول مدت سختی‌اش تسلیم شده است، اما مراقبت لطیف لوسی شروع به بازگرداندن عقل او می‌کند.

در سفر برگشت از طریق کانال انگلیسی، لوسی با چارلز دارنای (دونالد وودز)، یک اشراف فرانسوی آشنا می شود که بر خلاف عمویش، مارکی سنت اورموند (بازیل راثبون)، با وضعیت اسفبار توده های ستمدیده و فقیر فرانسه همدردی می کند. او عموی خود را تقبیح کرده، عنوان خود را رها کرده، نام خود را تغییر داده و برای شروع یک زندگی جدید به انگلستان می رود. مارکیز دارنی را به اتهام خیانت متهم می کند، اما وکیل دادگستری سی جی استرایور (رجینالد اوون) و همکار بسیار ماهر اما بدبین او سیدنی کارتن (رونالد کولمن) از او دفاع می کنند. کارتن با بارساد (والتر کاتلت)، شاهد اصلی دادستان مشروب می‌خورد و او را فریب می‌دهد تا اعتراف کند که درنای را قاب کرده است. هنگامی که بارساد برای شهادت فراخوانده می شود، او با وحشت متوجه می شود که کارتن یکی از اعضای دفاع است. او برای نجات خود شهادت خود را پس می گیرد و دارنای تبرئه می شود. پس از محاکمه، لوسی از کارتن تشکر می کند. او به سرعت عاشق او می شود.

دانلود زیرنویس فیلم داستان دو شهر ۱۹۳۵ در کریسمس، دارنای به دکتر مانت اعتراف می کند که او برادرزاده مارکی سنت اورموند است. مانت او را می بخشد، اما این حق را برای خود محفوظ می دارد که به لوسی بگوید. در راه آنها به کلیسا، لوسی با کارتن ملاقات می کند و او را دعوت می کند تا به آنها بپیوندد و او می پذیرد. پس از آن، او را به خانه آنها دعوت می کند تا کریسمس را جشن بگیرند، اما او به دلیل نوشیدن مشروب نپذیرفت. لوسی و کارتن در نهایت دوست صمیمی می شوند. کارتن امیدوار است که لوسی عشق او را جبران کند، اما یک روز به او می گوید که با دارنای نامزد کرده است.

زیرنویس فیلم A Tale of Two Cities 1935 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Tale of Two Cities 1935 لوسی و دارنی ازدواج می کنند و صاحب یک دختر به نام لوسی می شوند که به کارتن علاقه زیادی دارد. در این زمان، انقلاب فرانسه شروع می شود. عموی چارلز، مارکی سنت اورموند، یکی از اولین قربانیان آن است که در خواب توسط مردی که فرزندش توسط مربیش به طرز مرگباری زیر گرفته شده بود، چاقو خورد. دهقانان رنج کشیده خشم خود را بر سر اشراف زادگان فرو می ریزند و هر روز تعداد زیادی را به مادام گیوتین محکوم می کنند. دارنای فریب خورده و به پاریس باز می گردد و دستگیر می شود. لوسی و دکتر مانت برای نجات دارنای به پاریس می روند. مانت برای دامادش درخواست رحمت می کند، اما مادام دی فارژ، به دنبال انتقام از همه اورموندها، دادگاه را متقاعد می کند تا دارنای را به اعدام محکوم کند، با استفاده از نامه ای که دکتر مانت در زندان نوشت و کل اورموند را نفرین و محکوم کرد. خانواده.

کارتن با اطلاع از زندانی شدن دارنای به پاریس می رود تا لوسی را دلداری دهد. کارتن با آقای لوری مشورت می کند و نقشه اش را برای نجات دارنای به او می گوید. کارتن متوجه می شود که بارساد نیز در پاریس است و به عنوان جاسوس در زندان ها کار می کند. کارتن با تهدید به افشای اینکه بارساد جاسوس مارکی سنت اورموند بوده است، بر بی میلی بارساد برای کمک به او در نقشه خود برای نجات دارنای غلبه می کند. بارساد کارتن را به ملاقات دارنای در سلولش می برد. کارتن دارنای را با اتر بیهوش می کند، لباس هایش را با او عوض می کند و نامه ای را که دارنای برای لوسی نوشته بود تمام می کند و در جیب دارنای می گذارد. Darnay بدون اینکه کسی متوجه سوئیچ شود از سلول خارج می شود.

در حالی که لوسی برای بازگشت به انگلستان آماده می شود، مادام دی فارژ می رود تا او را تحریک کند تا جمهوری را محکوم کند، اما خانم پراس در آپارتمانی که اکنون تخلیه شده است، او را رهگیری می کند. پروس می داند که چرا مادام دی فارژ آمده است و مصمم است جلوی او را بگیرد. دو زن با هم دعوا می کنند و د فارژ یک تپانچه را بیرون می آورد، اما در درگیری بعدی، پروس او را می کشد. دارنای، لوسی، لوسی کوچولو، لوری و پراس همه به سلامت فرار می کنند.

زیرنویس فیلم داستان دو شهر ۱۹۳۵ در حالی که در انتظار اعدام بود، یک خیاط بی گناه (ایزابل جول) که همزمان با دارنای محکوم شد، متوجه می شود که کارتن هویت خود را به دست آورده است. وقتی با هم به سمت گیوتین می‌روند، از شجاعت و فداکاری او آرامش می‌گیرد. همانطور که کارتن در پای گیوتین ایستاده است، طبل ها غلت می خورند و سپس محو می شوند و دوربین از کنار گیوتین به سمت شهر و آسمان بالا می رود. صدای او شنیده می شود که می گوید: “این کار بسیار بسیار بهتری است که من انجام داده ام. این استراحتی است که می روم بسیار بهتر از آنچه تا به حال دیده ام.”

زیرنویس A Tale of Two Cities 1935 - بلو سابتایتل

زیرنویس داستان دو شهر ۱۹۳۵ آندره سنوالد در نیویورک تایمز در ۲۶ دسامبر ۱۹۳۵ نوشت: «بعد از اینکه «دیوید کاپرفیلد» را به ما داد، مترو گلدوین مایر اکنون جادوی دیکنزی بیشتری را با تولید حیرت‌انگیز «داستان دو شهر» به وجود آورده است… بیش از دو ساعت پرده را مملو از زیبایی و هیجان می کند و در رسیتال انگلیسی هایی که گرفتار خون و وحشت انقلاب فرانسه شده بودند از هیچ چیزی دریغ نمی کند… این درام به بحران اثرگذاری فوق العاده ای در گیوتین می رسد. تماشاگران را زیر ضربات عاطفی سورتمه‌ای به لرزه در می‌آورد… رونالد کولمن توانایی‌ترین عملکرد خود را در سال‌های اخیر به عنوان سیدنی کارتن ارائه می‌کند و تعداد زیادی از بازیکنان عالی در آن بهترین عملکرد خود را دارند… فقط Darnay از دونالد وودز پایین‌تر است، یک مطالعه ناخوشایند. برای من هم جالب بود که بلانش یورکا در نقش مادام دو فارژ، احساسی را از هم پاشید… مطمئن باشید که «داستان دو شهر» باعث بازآرایی وسیع ده شهر خواهد شد. بهترین لیست ها.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر