کد خبر : 208869
تاریخ انتشار : شنبه 13 اسفند 1401 - 15:49

دانلود زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 زیرنویس فیلم یک کلاهک باران یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۵۷ درباره یک مرد جوان متاهل با اعتیاد مخفیانه به مرفین است که بر اساس نمایشنامه ای به همین نام در برادوی در سال ۱۹۵۵ ساخته شده است. این یک گزارش دقیق پزشکی و جامعه شناختی از

دانلود زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 زیرنویس فیلم یک کلاهک باران یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۵۷ درباره یک مرد جوان متاهل با اعتیاد مخفیانه به مرفین است که بر اساس نمایشنامه ای به همین نام در برادوی در سال ۱۹۵۵ ساخته شده است. این یک گزارش دقیق پزشکی و جامعه شناختی از تأثیرات مورفین بر یک معتاد و خانواده او است. نمایش صریح اعتیاد به مواد مخدر در یک فیلم داستانی برای زمان خود نادر بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 در یک آپارتمان پروژه مسکن در شهر نیویورک در نزدیکی پل بروکلین، جانی پوپ (دان موری) با همسر باردارش سلیا (اوا ماری سنت) و برادرش پولو (آنتونی فرانسیوزا) زندگی می کند. جانی کهنه سربازی است که اخیراً از جنگ کره بازگشته است، در حالی که در حین زنده ماندن روزها در یک غار مجروح شد. زنده ماندن او او را به یک قهرمان در روزنامه ها تبدیل کرد، اما بهبودی متعاقب او در یک بیمارستان نظامی او را مخفیانه به داروی مسکن مورفین معتاد کرد و پولو تنها عضو خانواده اش از وضعیت او آگاه بود.

پدر جانی و پولو، جان پدر (لوید نولان) از خانه‌اش در فلوریدا وارد نیویورک می‌شود تا پسرانش را برای مدت کوتاهی ملاقات کند و ۲۵۰۰ دلاری را که پولو پس‌انداز کرده بود و هر زمان که بخواهد به او قول داده بود، بردارد. جان پدر به تازگی رویای خود را برآورده کرده است که شغلش را رها کرده و بار خود را بخرد و به پول نیاز دارد تا هزینه تعمیرات و بازسازی کسب و کار جدید را بپردازد. با این حال، پولو به پدرش می گوید که پول را خرج کرده است و حاضر نیست بگوید آن را برای چه چیزی خرج کرده است. جان پدر عصبانی می شود و از صحبت کردن با پولو امتناع می ورزد و به الگوی زندگی خود یعنی ستایش جانی و کنار گذاشتن پولو ادامه می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم یک کلاهک باران ۱۹۵۷ بعداً، جان پدر به خدمت جنگی جانی و اینکه با همسری خوب ازدواج کرده، تشکیل خانواده داده و در یک آپارتمان زیبا زندگی می کند (که حتی بسیاری از اثاثیه را با دست ساخته است) ابراز افتخار می کند، در حالی که پولو در مقابل او اتاقی را از برادرش اجاره می‌کند، ازدواج نکرده و در باری کار می‌کند که پدرش آن را طبقه پایین می‌داند. پولو بدون اینکه پدرشان و سلیا بدانند، پول را به جانی داد و او همه آن را صرف مصرف مواد مخدر روزانه ۴۰ دلاری خود کرد. جان پدر همچنین نمی داند که جانی به دلیل عادت چهار شغل متوالی را از دست داده است و جانی و سلیا در آستانه طلاق هستند زیرا جانی او را نادیده می گیرد و برای ساعت ها از جمله یک شبه رفته است. سلیا فکر می‌کند که زن دیگری را می‌بیند، اما در حقیقت او به دنبال مواد مخدر است، که یافتن آنها سخت‌تر می‌شود زیرا پلیس در حال دستگیری فروشنده‌های زیادی است.

زیرنویس فیلم A Hatful of Rain 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Hatful of Rain 1957 در حالی که جان پدر در حال بازدید است، دلال جانی “مادر” (هنری سیلوا) با سرسپردگانش اپل و چوچ به آپارتمان پاپ می آید و آماده است جانی را بدجوری بزند، زیرا او ۵۰۰ دلار به مادر بدهکار است و پولی برای پرداخت ندارد. جانی التماس می‌کند که دوپینگ کافی برای او دوام بیاورد تا پدرش روز بعد به فلوریدا برگردد و مادر به او یک دوز می‌دهد، اما به او هشدار می‌دهد که باید حداقل ۳۰۰ دلار تا روز بعد بپردازد وگرنه او را در بیمارستان بستری خواهند کرد. مادر اسلحه ای به جانی می دهد و به او پیشنهاد می دهد برای بدست آوردن پول دست به سرقت بزند. پس از مشاجره با سلیا، جانی می رود و شب را به قدم زدن در خیابان ها می گذراند. او سعی می کند با اسلحه از چند نفر سرقت کند، اما نمی تواند از پس آن بربیاید. در همین حال، پولو و سلیا در آپارتمان تنها در خانه هستند (جان پدر که به هتل خود بازگشته است) و پولو که مشروب می‌نوشیده است به عشق خود به سلیا اعتراف می‌کند که در تنهایی و ناامیدی تقریباً آماده است تا عشق خود را بازگرداند. با وجود احساسات متقابلی که نسبت به یکدیگر دارند، آنها در اتاق های جداگانه به خواب می روند.

زیرنویس فیلم یک کلاهک باران ۱۹۵۷ وقتی جانی صبح برمی‌گردد، دوباره شروع به عقب‌نشینی می‌کند و باید با یک فروشنده برای تعمیر ملاقات کند، اما پدرش انتظار دارد روز را با او بگذراند. جانی سعی می کند پدرش را به جای آن روز را با پولو بگذراند. اما پدرش حتی نمی خواهد با پولو صحبت کند و باعث درگیری عاطفی می شود. جان پدر بالاخره حاضر می شود با پولو در بازی فوتبال حاضر شود. جانی بعداً با تهدید به بیرون انداختن خود از ماشین در ترافیک، پولو را مجبور می کند تا او را برای ملاقات با فروشنده رانندگی کند، اما وقتی او به محل ملاقات می رسد، فروشنده دستگیر می شود. جانی به شدت کناره گیری می کند و شروع به توهم می کند، درست زمانی که مادر و گروهش برای دریافت بدهی جانی می رسند. پس از اطلاع از اینکه جانی پول ندارد، در ازای دوازده دلاری که پولو در کیف پولش دارد، یک دوز به او می دهند و به پولو می گویند که ماشینش را بفروشد تا بدهی ۵۰۰ دلاری جانی را پوشش دهد. پولو به جانی می گوید که حقیقت را به سلیا بگوید که او یک معتاد است.

زیرنویس A Hatful of Rain 1957 - بلو سابتایتل

زیرنویس یک کلاهک باران ۱۹۵۷ این راه حل به طور موقت علائم ترک جانی را درمان می کند و او سعی می کند با تهیه یک شام عاشقانه سلیا را جبران کند، اما وقتی از سر کار به خانه می رسد به او می گوید که دیگر او را دوست ندارد و می خواهد طلاق بگیرد. اما وقتی اعتراف می کند که یک معتاد است و عادتش باعث غیبت و بی توجهی او به او شده است، او واکنش حمایتی نشان می دهد. پدرش و پولو برای شام می‌رسند و جانی به پدرش اطلاع می‌دهد که او یک معتاد است و ۲۵۰۰ دلار پولو برای او خرج مواد مخدر شده است. پدرش عصبانی می شود و باعث می شود جانی که دوباره به عقب نشینی می رود از آپارتمان فرار کند. سپس سلیا بیمار می شود و باید سریعاً به بیمارستان منتقل شود تا مطمئن شود که نوزاد را از دست نخواهد داد. وقتی جانی برمی گردد، توسط مادر تهدید می شود، اما پولو او را نجات می دهد و او ۵۰۰ دلاری را که با فروش ماشینش به دست آورده بود به مادر می پردازد. جانی اعلام می کند که قصد دارد پاک شود، حتی یک بسته دوپینگ را به مادرش بازگرداند. جان پدر و سلیا (که بچه را از دست نداده است) برمی‌گردند و سلیا مسئولیت را بر عهده می‌گیرد، به جانی اطمینان می‌دهد و با پلیس تماس می‌گیرد تا جانی بیمار را بیاورد و او را در بیمارستان بگذارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر