کد خبر : 206402
تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 22:05

دانلود زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 زیرنویس انیمیشن تارزان ۲: افسانه آغاز می‌شود یک فیلم پویانمایی موزیکال مستقیم به ویدئو محصول ۲۰۰۵ آمریکا و سومین و آخرین فیلم دیزنی تارزان پس از تارزان و جین است، هرچند که از نظر زمانی در طول رویدادها اتفاق می‌افتد. داستان فیلم اصلی در دوران کودکی

دانلود زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 زیرنویس انیمیشن تارزان ۲: افسانه آغاز می‌شود یک فیلم پویانمایی موزیکال مستقیم به ویدئو محصول ۲۰۰۵ آمریکا و سومین و آخرین فیلم دیزنی تارزان پس از تارزان و جین است، هرچند که از نظر زمانی در طول رویدادها اتفاق می‌افتد. داستان فیلم اصلی در دوران کودکی تارزان، سالها قبل از ملاقات او با جین. این انیمیشن توسط Walt Disney Pictures و DisneyToon Studios استرالیا تولید شده است و انیمیشن آن به Toon City Animation برون سپاری شده است. این فیلم داستان بین تارزان جوان را روایت می کند که توسط میمون ها بزرگ می شود و تبدیل به یک تارزان بالغ می شود و در آنجا رهبر گوریل های خود می شود. ماجراجویی تارزان را دنبال می کند تا بفهمد او واقعاً کیست. گلن کلوز و لنس هنریکسن نقش کالا و کرچاک را در فیلم اول بازی می کنند در حالی که هریسون چاد، برندا گریت و هریسون فاهن صداپیشگان جدید نسخه های جوان تر تارزان، ترک و تانتور هستند که جایگزین الکس دی. لینز، رزی او می شوند. دانل و تیلور دمپسی. شخصیت‌های جدیدی با صداپیشگی جورج کارلین، استل هریس، برد گرت و ران پرلمن به آن‌ها ملحق می‌شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 تارزان به عنوان یک انسان یتیم که پس از کشته شدن والدینش در جنگلی آفریقایی توسط خانواده ای از گوریل ها بزرگ می شود، نگران است که هیولای افسانه ای معروف به زوگور روزی تلاش کند او را بگیرد. او از اینکه نمی‌تواند به سرعت سایر میمون‌های جوان خانواده‌اش بدود، ناامید است و تلاش‌های او برای اثبات خود منجر به هرج و مرج می‌شود، به بچه گوریل‌ها آسیب می‌رساند و میمون‌های مادر و پدر خوانده‌اش کرچاک را ناامید می‌کند.

صبح روز بعد، هنگامی که یک تصادف باعث می شود مادر میمون او، کالا، فکر کند تارزان پس از عبور گوریل ها از دره مرده است، میمون های دیگر احساس می کنند تارزان به پایان مناسبی رسیده است. تارزان معتقد است که فرار کردنش برای هر کسی که درگیر است بهتر است.

دانلود زیرنویس انیمیشن تارزان ۲: افسانه آغاز می‌شود ۲۰۰۵ تنها در جنگل، تارزان توسط پلنگ سابور به مکانی صخره ای معروف به کوه تاریک تعقیب می شود. هنگامی که پژواک هیولا صدا می زند، سابور درست در زمانی که تارزان با دو برادر گوریل غول پیکر و لوس به نام های اوتو و کاگو و مادر کنترل کننده و بیش از حد محافظشان ماما گوندا مواجه می شود، فرار می کند. آنها به اندازه تارزان از زوگور می ترسند و هنگامی که صدای مهیج هیولا دوباره در دره طنین انداز می شود، این سه نفر فرار می کنند و تارزان می تواند از کوه تاریک فرار کند. او با یک گوریل پیر قلاب‌دار مواجه می‌شود که در ابتدا پسر را از خود دور نگه می‌دارد، اما تارزان متوجه می‌شود که این گوریل در واقع زوگور نام دارد و وانمود می‌کند که هیولا است. او از درختان توخالی به عنوان مگافون برای تقویت صدای خود استفاده می کند و وانمود می کند که یک هیولا است و دیگر موجودات جنگل را از قلمرو و غذای خود می ترساند. تارزان از این کشف برای باج‌گیری از زوگور استفاده می‌کند تا به پسر اجازه دهد پیش او بماند. به لطف شادی و کمک تارزان، زوگور شروع به گرم شدن با او می کند. تارزان به تلاش خود ادامه می دهد تا با زوگور بفهمد او چیست، اما هر دو قول می دهند که به کسی نگویند.

زیرنویس انیمیشن Tarzan 2: The Legend Begins 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس Tarzan 2: The Legend Begins 2005 در همین حین، دو دوست صمیمی تارزان، گوریل جوان ترک و فیل جوان تانتور به دنبال او می آیند و کالا نیز متوجه می شود که تارزان زنده است، بنابراین او نیز به دنبال او می رود، اما اجازه می دهد تا بچه گوریل ها به او بپیوندند. ترک و تانتور در کوه تاریک به شکل ماما گوندا، اوتو و کاگو با مشکل مواجه می شوند، اما می توانند فرار کنند. ترک و تانتور در نهایت دوباره با تارزان متحد می شوند و این سه بار دیگر بهترین دوستان می شوند. آنها کوه تاریک را ترک می کنند و ماما گوندا، اوتو و کاگو به دنبال آنها می آیند. تارزان نمی خواهد با آنها به خانه برگردد اما فاش می کند که هیولایی وجود ندارد. ماما گوندا، اوتو و کاگو مکالمه آنها را می شنوند و متوجه می شوند که این زوگور بوده که تظاهر به هیولا کرده است. خودش را به دردسر می اندازد اوتو و کاگو خانه درختی زوگور را به تلافی ترساندن آنها خراب می کنند. زوگور تارزان را به نقض عهدش متهم می کند و فرار می کند و از کمک به او برای رویارویی با برادران خودداری می کند. ترک و تانتور می دوند تا بروند و به کرچک هشدار دهند. کالا و بچه گوریل ها به کوه تاریک می رسند و همچنین با ماما گوندا، اوتو و کاگو به مشکل می خورند. تارزان سرانجام متوجه می شود که قرار است چه چیزی باشد: یک “تارزان”، با ترفندهای خاص خود که هیچ کس دیگری نمی تواند در جنگل انجام دهد، زوگور به چنین درک می رسد، که در آن او به تارزان باز می گردد و با او آشتی می کند.

تارزان می‌تواند از ترفندها و تله‌هایی برای شکست دادن اوتو و کاگو استفاده کند. تارزان کالا را به موقع نجات می دهد. جایی که زوگور ماما گوندا را گروگان نگه می دارد، اما به دلیل ارتباط آنها و زوگور که به طور تصادفی به ماما گاندا می گوید که “چشم های زیبا” دارد، هر دو عاشق می شوند. اوتو و کاگو برمی گردند و از دیدن آنها در کنار هم شوکه می شوند. تارزان به کالا می گوید که او قبلاً درست می گفت و او بخشی از خانواده گوریل های اوست.

زیرنویس انیمیشن تارزان ۲: افسانه آغاز می‌شود با پایان فیلم، تارزان، کالا، ترک، تانتور و بچه گوریل ها به گروه گوریل باز می گردند. کالا تارزان را در آغوش می گیرد و به او می گوید که چقدر به او افتخار می کند که او را از سقوط و از دست اوتو و کاگو نجات داده است. ماما گوندا پسرانش را به خاطر تخریب خانه درختی زوگور تنبیه می‌کند و به آنها می‌گوید که دیگر درگیری یا خراب کردن چیزها وجود نخواهد داشت. تارزان، ترک و تانتور تصمیم می گیرند که یک بازی هیولا بازی کنند. تارزان اکنون خوشحال است و به خود افتخار می کند، زیرا اکنون می داند که قرار است چه باشد. مانند فیلم اصلی، تارزان روی درخت سکویا می‌ایستد و با رها کردن فریاد معمولی تارزان فیلم را می‌بندد.

زیرنویس Tarzan 2: The Legend Begins 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس تارزان ۲: افسانه آغاز می‌شود در سال ۲۰۰۴، استودیو دیزنی تون اعلام کرد که دنباله دومی به نام تارزان III، آن فیلم بر روی ترک و تانتور تمرکز دارد که به همراه تارزان و جین به همراه پسرشان به نام پکستون خانه های خود را در لندن رهبری می کنند. استن فیلیپس وظیفه کارگردانی و نوشتن داستان فیلم را بر عهده دارد. در سال ۲۰۰۶ توسط جان لستر لغو شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر