کد خبر : 208716
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 اسفند 1401 - 21:39

دانلود زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 زیرنویس انیمیشن سوزوم یک فیلم پویانمایی فانتزی ماجراجویی ژاپنی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط CoMix Wave Films تولید و توسط Toho توزیع شده است. این یک دختر دبیرستانی و یک مرد جوان مرموز را به تصویر می کشد که در تلاش برای جلوگیری از یک سری بلایا در سراسر

دانلود زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 زیرنویس انیمیشن سوزوم یک فیلم پویانمایی فانتزی ماجراجویی ژاپنی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط CoMix Wave Films تولید و توسط Toho توزیع شده است. این یک دختر دبیرستانی و یک مرد جوان مرموز را به تصویر می کشد که در تلاش برای جلوگیری از یک سری بلایا در سراسر ژاپن هستند. این فیلم در سال ۲۰۲۰ به نویسندگی و کارگردانی ماکوتو شینکای ساخته شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 سوزومه ایواتو در یک شهر ساحلی کوچک در میازاکی رویای مادرش را می بیند که در دنیایی جادویی یک صندلی شکسته به او می دهد. یک روز صبح، او با مرد جوانی روبرو می شود که در حال جستجوی مکان های متروکه در منطقه است. او در مورد یک استراحتگاه قدیمی اونسن به او می گوید و آنها از هم جدا می شوند. سوزومه که فکر می کند قبلاً او را ملاقات کرده است، به آنجا نیز می رود. با این حال، او به جای آن دری پیدا می کند. پس از باز کردن آن، او دنیا را در رویای خود می یابد، اما نمی تواند وارد آن شود. وقتی دوباره تلاش می‌کند، به یک سنگ کلید می‌خورد. وقتی او آن را برمی دارد، تبدیل به یک بچه گربه می شود و فرار می کند. گیج و ترسیده ترک می کند و به مدرسه باز می گردد.

در طول ناهار، سوزومه قبل از وقوع یک زلزله کوچک متوجه دود از استراحتگاه می شود. وقتی دوباره نگاه می کند، دود اکنون یک ستون قرمز رنگ است. او با نگرانی به سمت استراحتگاه می‌رود تا متوجه شود دود از در بیرون می‌آید و مرد جوان سعی می‌کند آن را ببندد. سوزومه با دیدن مبارزه او، به کمک او می شتابد، دود پایین کشیده می شود و باعث ایجاد یک زلزله بزرگ می شود. او سپس دوباره سعی می کند در را ببندد، اما با وجود اعتراض، سوزومه به هر حال به او کمک می کند. سپس پس از شنیدن صحبت هایی از دوران اوج توچال، موفق می شوند در را ببندند و مرد با کلید از گردن در را قفل می کند. پس از این، ستون قرمز ناپدید می شود و برای مدت کوتاهی باران می بارد. سوزومه مرد را به خانه می برد و او خود را سوتا موناکاتا معرفی می کند. او به سوزومه می‌گوید که باید درهای مکان‌های متروکه را پیدا کرده و قفل کند تا از ایجاد زلزله توسط «کرم‌های» دنیای جادویی جلوگیری کند. سپس گربه ای ظاهر می شود و سوتا را به صندلی کودکی که روی آن نشسته بود تبدیل می کند. صندلی سوتا با عصبانیت گربه را تعقیب می کند و سوزومه به دنبالش می آید. او آنها را به سمت یک کشتی به سمت Ehime تعقیب می کند، اما او به قایق دیگری فرار می کند و آنها را غرق می کند. آن شب، تاماکی، عمه اش، از او می خواهد که برگردد، اما سوزومه تلفن را قطع می کند. سپس سوتا به او می‌گوید که گربه زمانی یک سنگ کلید بوده و کرم‌ها پس از برداشتن آن آزاد شده‌اند.

آنها به Ehime می رسند. آنها با استفاده از سرنخ های مردم محلی که از گربه عکس گرفتند و نام آن را “دایجین” گذاشتند، گربه را دنبال می کنند. سوزومه از دختری به نام چیکا می پرسد که آیا دایجین را دیده است یا خیر، اما زلزله آنها را قطع می کند. سوزوم با دیدن کرمی که در حال ظهور است، با عجله می‌رود و چیکا سوار شدن به اسکوترش را پیشنهاد می‌کند. آنها به مدرسه متروکه ای می رسند و سوزوم به داخل می دود. سوتا نمی تواند در را به تنهایی ببندد و کلیدش منفجر می شود. سوزومه آن را برمی دارد. سوتا که به کمک او نیاز دارد، به سوزومه می گوید که دوران اوج مدرسه را تصور کند، و آنها با موفقیت در را قفل می کنند و کرم را از بدن خارج می کنند. صبح روز بعد، پس از اقامت در مسافرخانه خانواده چیکا، و دوست شدن با او، راهشان از هم جدا می شود.

دانلود زیرنویس انیمیشن سوزوم ۲۰۲۲ سوزومه و سوتا در طول طوفانی که به مقصد بعدی خود می روند، در ایستگاه اتوبوس پناه می گیرند. با این حال زنی به نام مولانا جلو می آید و آنها را سوار می کند. مولانا در حین یک پیت استاپ به پارک تفریحی متروکه نزدیک شهر اشاره می کند. سوزومه داوطلب می شود تا زمانی که مولانا باید کار کند از دوقلوهایش نگهداری کند و سوتا به او کمک می کند. هنگامی که دوقلوها به خواب می روند، سوزومه به مولانا در بار مهماندارش کمک می کند، زمانی که او متوجه دایجین می شود. در حالی که او و سوتا او را تعقیب می کنند، یک کرم جدید ظاهر می شود، اما سوتا برای تعقیب گربه از هم جدا می شود. سوزوم درگاه را می‌بیند که به یک تله کابین چرخ و فلک متصل است، اما سوتا تصادفاً سواری را فعال می‌کند و سوزومه پس از دیدن دنیای رویا وارد تله کابین می‌شود. در همین حال، سوتا از دایجین می‌خواهد که دوباره به یک کیستون تبدیل شود، اما او قبول نمی‌کند و می‌خواهد با سوزومه “بازی” کند. سوزومه، پس از کمک سوتا، در را قفل می کند. سوزومه در گوندولا به سوتا درباره دنیای رویا و مادرش می گوید. همانطور که آنها می خوابند، نشان داده می شود که سوتا در حالت صندلی خود احساس خود را از دست می دهد، در حالی که در میازاکی، تاماکی پس از دریافت مشاوره از مینورو، همکار تاماکی، تصمیم می گیرد سوزومه را دوباره بازگرداند.

زیرنویس انیمیشن Suzume 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Suzume 2022 روز بعد سوزومه و سوتا به آپارتمان سوتا در توکیو می روند. در آنجا او اسطوره نمازو را به او می گوید و اینکه سنگ کلید مرکزی در توکیو است، گم شده است و اگر کرم توکیو ظاهر شود، ژاپن نابود خواهد شد. خانواده‌اش مطمئن می‌شوند که درها قفل می‌مانند و او بار را از دوش پدربزرگ بستری‌اش بر عهده گرفت. با این حال، آنها نمی دانند دروازه توکیو کجاست. سپس، دوست سوتا، تومویو سریزاوا، پس از ضربه زدن به در اتاق، به سوزومه می‌گوید که به سوتا اطلاع دهد که می‌خواهد با او صحبت کند، اما سوزومه کرمی را در آن نزدیکی می‌بیند. او بیرون می‌رود و سوتا پس از دیدن دوباره دایجین را تعقیب می‌کند، اما دایجین می‌گوید سوتا باید سنگ کلید جدیدی برای متوقف کردن کرم باشد. سوتا پس از یافتن کرم، از سوزومه تشکر می‌کند و از آن بالا می‌رود. سوزومه او را تعقیب می کند و آنها به بالای کرم می رسند. در بالا، سوتا به یک سنگ کلید در دستان سوزومه تبدیل می‌شود و سوزومه از او می‌خواهد که با شروع سقوط کرم برگردد. از آنجایی که زلزله‌ای که به‌وجود می‌آید، بسیاری از مردم را می‌کشد، سوزومه با گریه سنگ‌کلید را پایین می‌آورد. سوزومه سپس در یک غار از خواب بیدار می شود، جایی که دروازه توکیو را می یابد. در دنیای رویا، او کیستون سوتا را می بیند و سعی می کند او را نجات دهد، اما موفق نمی شود. علیرغم درخواست های سوزومه، دایجین می گوید که نجات سوتا غیرممکن است. سوزومه که دلسرد نشده از پدربزرگ بستری سوتا، هیتسوجیرو، کمک می خواهد، اما او هم همین را می گوید. سوزومه با عصبانیت می گوید وارد دنیای رویا خواهد شد و او را نجات خواهد داد. هیتسوجیرو که متوجه شده است قبلاً آنجا بوده است، می گوید که برای ورود باید اولین دری را که از آن وارد شده است، پیدا کند.

سوزومه سفر خود را به زادگاهش در توهوکو آغاز می کند که در سونامی توهوکو در سال ۲۰۱۱ ویران شد. سریزاوا به او می گوید که می تواند از ماشین او برای پیدا کردن سوتا استفاده کند، اما تاماکی ظاهر می شود و از سوزومه می خواهد که با او به خانه بیاید. وقتی او قبول نمی کند، تاماکی تصمیم می گیرد به او ملحق شود، اما سوزومه دلایل خود را برای رفتن نمی گوید. دایجین نیز بی صدا این سه را همراهی می کند. وقتی ماشین سریزاوا خراب می شود، آنها در یک ایستگاه استراحت جلو می آیند. تاماکی پیشنهاد می‌کند با اتوبوس به توکیو برود که از مینورو در مورد آن مطلع شد، اما سوزومه با عصبانیت گفت که تاماکی مادرش نیست، قبول نمی‌کند. تاماکی پریشان به سوزومه می گوید که از بزرگ کردن او پشیمان است. پس از خش خش دایجین، سوزومه متوجه می شود که تاماکی توسط سادایجین، گربه سیاه تسخیر شده است. تاماکی که اکنون فاقد مالکیت است، اما پشیمان است، به ایستگاه استراحت برمی گردد. صبح روز بعد، آنها به رانندگی ادامه می دهند، اما Serizawa با شنیدن صحبت گربه ها با ماشین خود تصادف می کند. سوزومه جلوتر می دود و تاماکی سوار یک دوچرخه قدیمی می شود. او پشت تاماکی سوار می شود و ماهیت واقعی گربه ها را به او می گوید. خوشحالم که خواهرزاده اش به او اعتماد دارد، این دو با هم آشتی می کنند. هنگامی که آنها می رسند، او صفحه ای از دفتر خاطرات قدیمی خود را در مورد درگاه در یک کپسول زمان پیدا می کند. سوزومه پس از اینکه به تاماکی گفت کسی را که دوستش دارد نجات خواهد داد، با موفقیت وارد در می‌شود.

زیرنویس انیمیشن سوزوم ۲۰۲۲ جهان پر از کرم است. سوتا، در حالت سکون، خاطرات سوزومه را به یاد می آورد. اما با شنیدن صدای او دست دراز می کند و او را می کشد. دیگر سنگ کلید نیست، او به شکل انسانی خود باز می گردد. با این حال، دایجین در نتیجه به یک سنگ اساسی بازگشته است. سوتا برای متوقف کردن کرم‌ها دعا می‌کند و پژواک زادگاه سوزومه را برمی‌گرداند. سپس سادایجین نیز به سنگ تبدیل می شود. سوزوم و سوتا با دو سنگ کلید در دست، کرم ها را مهر و موم می کنند و آرامش را به دنیای رویا می آورند. سپس سوتا متوجه کودکی به نام سوزومه از ۱۲ سال پیش می شود و سوزوم اولین باری را که وارد دنیای رویا شد به یاد می آورد. او با گرفتن صندلی به سمت خود کوچکترش می شتابد که بزرگترش را با مادرش اشتباه می گیرد. سوزومه به او می گوید که او مادرش نیست و باعث می شود هر دو سوزوم خراب شوند. او صندلی را به سوزومه جوان می دهد و در مورد آینده اش به او می گوید. سوزوم جوان از او می پرسد که او کیست و او پاسخ می دهد: سوزومه فردا. سوزومه جوان دنیای رویا را ترک می کند و به دنبال آن سوزومه و سوتا قرار می گیرند. سوتا به توکیو برمی‌گردد و سوزومه با تاماکی به کیوشو بازمی‌گردد و در راه از دوستان جدیدش دیدن می‌کند. بعداً سوزومه در راه مدرسه است که سوتا را می‌بیند که در جاده‌ای که برای اولین بار ملاقات کرده‌اند قدم می‌زند.

زیرنویس Suzume 2022 - بلو سابتایتل

گردآورنده نقد ژاپنی Filmarks گزارش داد که سوزوم بر اساس ۶۵۸۵ بررسی، میانگین امتیاز ۴.۰۰/۵ را دریافت کرده و در رتبه‌بندی رضایت روز اول خود در جایگاه دوم قرار گرفته است.

مت شلی از ژاپن تایمز به این فیلم ۴ ستاره از ۵ ستاره داد و آن را “راضی‌کننده‌ترین کار کارگردان تاکنون” نامید. او هنر و انیمیشن را تحسین کرد و در حالی که برخی از دیالوگ‌ها را «کلیشه‌ای یا انحرافی» توصیف کرد، همچنین احساس کرد که فیلم «کمی پخته‌تر» از فیلم‌های گذشته شینکای است. شلی همچنین نقطه اوج فیلم را «تا حدودی نگران‌کننده» دانست و گفت که ممکن است بینندگان را در مورد اینکه آیا شینکای آن را «درآمد» می‌کند یا خیر تقسیم کند. ریچارد آیزنبیس، که برای شبکه خبری انیمه می نویسد، به فیلم نمره A را داد و داستان، شخصیت ها، انیمیشن و موسیقی را تحسین کرد، اما ساختار داستان را شبیه به نام تو و هوای با تو دانست و فیلم را «قابل پیش بینی تر» کرد. ” Einsenbeis همچنین از ظاهر موجودی که سوزومه در توکیو با آن روبرو شد انتقاد کرد و آن را به عنوان “افکت CG ارزانی که روی انیمیشن با کیفیت دیگری قرار گرفته و ترکیب ضعیفی دارد” توصیف کرد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

صندلی اداری

مشاوره و خدمات مالی در کشور سوئد

خرید نهال آلبالو محلی

مقایسه پراپ تریدینگ ایرانی

زيرنويس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

داود یوسفی

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

سپهر سیفی

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

اسپرسو فوری

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

خرید تور استانبول

میز ناهار خوری چی بخرم؟

رمان های نیلوفر قائمی فر

رمان خدمتکار اجباری

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرده فروشی برق

قرارداد دوجانبه برق

تولید فیلم استرچ

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

دستگاه تزریق پلاستیک

محدوده خبر

خرید فالوور واقعی

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر