کد خبر : 206001
تاریخ انتشار : جمعه 18 آذر 1401 - 18:42

دانلود زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 زیرنویس انیمیشن پینوکیو گیلرمو دل تورو (یا به سادگی پینوکیو) یک فیلم پویانمایی موزیکال فانتزی استاپ موشن محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گیرمو دل تورو و مارک گوستافسون (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از دل تورو و پاتریک مک هیل است. این فیلم بر

دانلود زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 زیرنویس انیمیشن پینوکیو گیلرمو دل تورو (یا به سادگی پینوکیو) یک فیلم پویانمایی موزیکال فانتزی استاپ موشن محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی گیرمو دل تورو و مارک گوستافسون (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از دل تورو و پاتریک مک هیل است. این فیلم بر اساس طرح گریس گریملی از نسخه ۲۰۰۲ رمان ایتالیایی «ماجراهای پینوکیو» اثر کارلو کولودی در سال ۱۸۸۳، داستان ایتالیای فاشیست دهه ۱۹۳۰ را به عنوان «داستانی از عشق و نافرمانی در حالی که پینوکیو تلاش می‌کند تا انتظارات پدرش را برآورده کند، دوباره به تصویر می‌کشد. یاد گرفتن معنای واقعی زندگی.” صداپیشگان ایوان مک گرگور، دیوید بردلی، گریگوری مان، برن گورمن، جان تورتورو، ران پرلمن، فین ولفهارد، کیت بلانشت، تیم بلیک نلسون، کریستوف والتز و تیلدا سوینتون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro's Pinocchio 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 فیلم با منبت کاری ژپتو شروع می شود که در طول جنگ جهانی اول با پسرش کارلو در ایتالیا زندگی مسالمت آمیز دارد. ژپتو در حالی که در کلیسای محلی خود کمک می کند، کارلو را برای بازیابی یک مخروط کاج بی عیب و نقص می فرستد، اما کارلو بلافاصله در اثر سقوط کشته می شود. بمبی که کلیسا را ویران می کند ژپتو موفق می شود زنده بماند، اما بیست سال آینده را در سوگ از دست دادن کارلو سپری می کند و با کاشت مخروط کاج در نزدیکی قبر او، یاد او را گرامی می دارد و در اندوه او، الکلی می شود. یک جیرجیرک انسان نما به نام سباستین در درخت کاج ساکن می شود. با این حال، ژپتو در حالت خشم مستی درخت کاج را قطع می کند و قصد دارد پسر جدیدی از درخت بسازد. او آن را به کارگاهش برمی گرداند و عروسکی از آن حک می کند اما مست از حال می رود. ناگهان یک پری مایل به آبی به نام وود اسپرایت وارد مغازه او می شود و تصمیم می گیرد عروسک را زنده کند و نام او را پینوکیو می گذارد. او با سباستین ملاقات می کند و در ازای راهنمایی پینوکیو، آرزویی را به او می دهد که او قصد دارد از آن برای مشهور شدن استفاده کند.

دانلود زیرنویس انیمیشن پینوکیو گیلرمو دل تورو ۲۰۲۲ ژپتو روز بعد از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که پینوکیو زنده است و به حدی می ترسد که فکر می کند عقلش را از دست می دهد و پینوکیو را در کمد می گذارد در حالی که او به کلیسای بازسازی شده می رود تا خیالش را راحت کند، اما پینوکیو او را تعقیب می کند و در نهایت روستاییان را می ترساند. ژپتو مرگ پسرش را توضیح می دهد و هنگامی که آنها به خانه می روند، او سپس به پینوکیو می گوید که از اینکه فرصتی دوباره برای پدر شدن پیدا کرده است سپاسگزار است، اما اعلام می کند که پینوکیو تلاش خواهد کرد و مانند کارلو شود. روز بعد، او پینوکیو را به مدرسه می فرستد (به همراه کتاب املای قدیمی کارلو). با این حال، در مسیر، پینوکیو توسط یک اشراف زاده سابق، کنت ولپه و حیوان خانگی میمون مورد قدردانی اش Spazzatura دستگیر می شود. ولپه به پینوکیو می گوید که باید به سیرک او بپیوندد و از او می خواهد قراردادی امضا کند. با این حال، بعد از آن شب، پس از اینکه ژپتو به سیرک می آید، پینوکیو را به خانه می آورد، او و ولپه با هم یدک کشی می کنند که منجر به پرتاب شدن پینوکیو به جاده می شود که در آنجا توسط یک ماشین زیر گرفته می شود.

زیرنویس انیمیشن Guillermo del Toro's Pinocchio 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Guillermo del Toro’s Pinocchio 2022 پینوکیو به دنیای پس از مرگ فرستاده می شود و در آنجا با خود دث که خواهر وود اسپرایت است ملاقات می کند. او به پینوکیو توضیح می دهد که او جاودانه است و باید در مدت کوتاهی آنجا را ترک کند، اما همچنین به او می گوید که افراد زنده برای همیشه زنده نیستند و او از آنها بیشتر خواهد ماند. با بازگشت به قلمرو فانی، پینوکیو تصمیم می گیرد که به سیرک ولپ بپیوندد تا هم برای جپتو پول نقد به دست آورد و هم برای جلوگیری از دعوت شدن به جنگ توسط پودستا سختگیر. وقتی سباستین و ژپتو به دنبال آنها می روند، به زودی توسط یک سگ ماهی غول پیکر در دریا بلعیده می شوند. در یکی از اجراها، پینوکیو ناخواسته به نخست وزیر بنیتو موسولینی توهین می کند و مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و یک بار دیگر می میرد. او دوباره احیا می شود، اما توسط پودستا به اردوگاه آموزشی می برد که در آن پسران کوچک دیگر خود را برای جنگیدن در جنگ آموزش می دهند. پینوکیو با پسر پودستا، کندلویک، دوست می شود که می ترسد پدرش را ناامید کند و ضعیف دیده شود. به توصیه پینوکیو، کندلویک در مقابل پدرش می ایستد اما کمپ آموزشی بمباران می شود.

زیرنویس انیمیشن پینوکیو گیلرمو دل تورو ۲۰۲۲ پینوکیو موفق به فرار می‌شود، اما توسط ولپ دستگیر می‌شود و می‌خواهد از عروسک خیمه شب بازی انتقام بگیرد که زودتر او را تحقیر کرده است، اما اسپازاتورا مداخله می‌کند و آنها به بالای صخره‌ای فرستاده می‌شوند، وولپ با مرگ خود ملاقات می‌کند اما اسپازاتورا با افتادن در اقیانوس زنده می‌ماند. وقتی پینوکیو برای گرفتن او می رود، آنها توسط سگ ماهی بلعیده می شوند، جایی که به زودی با ژپتو و سباستین متحد می شوند. پینوکیو چند دروغ می گوید تا بینی اش را بزرگ کند تا از شکم سگ ماهی خارج شود. درست زمانی که آنها فرار می کنند، سگ ماهی سعی می کند دوباره آنها را بخورد، و پینوکیو را مجبور می کند تا تمام انرژی خود را در خطر جاودانگی برای نجات آنها مصرف کند. وقتی آنها به ساحل می رسند، پینوکیو بی جان است. در غم و اندوه همراهش، وود اسپرایت می آید و سباستین تصمیم می گیرد از آرزوی خود برای بازگشت پینوکیو استفاده کند که باعث خوشحالی دیگران شد.

با این حال، همانطور که مرگ به پینوکیو گفت، او موفق می شود از همه عزیزانش بیشتر زندگی کند، زیرا نشان داده می شود که ژپتو، سباستین و اسپازاتورا مرده اند و پینوکیو تصمیم می گیرد برای یک ماجراجویی جدید به قسمت هایی ناشناخته برود.

زیرنویس Guillermo del Toro's Pinocchio 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس پینوکیو گیلرمو دل تورو ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۹۷ درصد از ۱۴۹ منتقد، با میانگین امتیاز ۸.۴/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب سایت می گوید: “پینوکیو گیلرمو دل تورو به طور کامل عنوان خود را ارائه می دهد – که می توان گفت این یک اقتباس بصری خیره کننده است که تاریکی مواد منبع خود را در بر می گیرد.” متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۳۷ منتقد، امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

طراحی سایت در مشهد

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

خرید نهال آلبالو محلی

زيرنويس

سم سوسک کش ریپلزال

جوراب واریس پا

خرید ویلا تهراندشت

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

خرید اسباب بازی

فروش سیم خاردار،فنس،گابیون ،توری مرغی با قیمت عمده

گن بعد از جراحی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

دانلود کتاب انگلیسی

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

طب سنتی

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر