کد خبر : 24907
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 مهر 1400 - 15:01

بانک طنز راه اندازی می شود

بانک طنز راه اندازی می شود

مدیر شبکه رادیو صبا ضمن تشریح برنامه های پاییزی این شبکه از رونمایی قالب جدید سایت رادیو صبا و راه اندازی بانک طنز خبر داد.  به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیویی صبا همزمان با پایان ماه صفر و حلول ماه ربیع الاول، ویژه برنامه های این شبکه در فصل

بانک طنز راه اندازی می شود

مدیر شبکه رادیو صبا ضمن تشریح برنامه های پاییزی این شبکه از رونمایی قالب جدید سایت رادیو صبا و راه اندازی بانک طنز خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیویی صبا همزمان با پایان ماه صفر و حلول ماه ربیع الاول، ویژه برنامه های این شبکه در فصل پاییز را اعلام کرد و از تغییرات و به روز شدن تعدادی از برنامه ها خبر داد.
افتخاری در توضیح برنامه های جدید این شبکه در فصل پاییز گفت: همزمان با پایان ماه صفر و حلول ماه ربیع الاول و همچنین آغاز فصل پاییز، تغییراتی در جدول پخش برنامه های شبکه صورت می گیرد که مهمترین آن اضافه شدن برنامه های جدید است. با توجه به بررسی نتایج ارزیابی برنامه های روی آنتن در فصل تابستان، تعدادی از این برنامه ها با توجه به‌ نمره ارزیابی یا تناسب آنها با فصل از جدول پخش شبکه حذف و برنامه های جدید جایگزین آنها می شوند که این تغییرات در دو بازده زمانی صورت خواهد گرفت. بخش اول تغییرات برنامه های رادیو صبا از ۱۷ مهر ماه به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول و بخش دوم نیز از ۲۴ مهر همزمان با آغاز امامت ولی عصر(عج) صورت می گیرد.
پنج برنامه جدید به رادیو صبا آمدند
افتخاری در معرفی عناوین برنامه های جدید رادیو صبا در فصل پاییز بیان کرد: “بیدار شو”، “دفتر پاییز”، “لیموترش”، “هدهد صبا” و “هم پای صبا” از جمله برنامه های جدیدمان است. “بیدار شو” برنامه صبحگاهی شخصیت محوری است که در اولین ساعت روز و ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح با اجرای محسن شاه مرادی پخش می شود. “بیدارشو” از برنامه های پرنشاط صبحگاهی است که مثل همیشه این سوال را در ذهن مخاطبان ایجاد می کندکه گویندگان رادیو اول صبح این همه انرژی را از کجا می آورند؟
او ادامه داد: برنامه “دفتر پاییز ” نیز با اجرای امیرحسین مدرس و تهیه کنندگی مژگان فرزین از آنتن رادیو صبا پخش خواهد شد که در آن با یک مجله ادبی روبه رو هستم که در هر قسمت، تورقی بر عاشقانه های ادبی کهن و مدرن ادبیات فارسی می زند. از دیگر برنامه های جدید شبکه می توان به “لیموترش” اشاره کرد که جایگزین برنامه “یخ در بهشت” می شود. این برنامه با همان تیم اجرای قبلی با حضور مهدی فرج اللهی به عنوان کارشناس مجری و تهیه کنندگی مهدی استاد احمد با مخاطبان همراه می شود. “لیموترش” در این فصل با یک نگاه تعاملی با مخاطبان  راهی آنتن می شود که درواقع با راه اندازی سامانه هدهد در سایت شبکه، “لیموترش ” با دریافت متون طنز از طرف مخاطبان و بازخوانی و ویرایش این متون و اضافه کردن  آیتم های طنز محور در کنار آن مثل آیتم های معرفی مشاهیر، طنزستان، تازه های طنز و…» تهیه و پخش می شود.
مدیر رادیو صبا نیز اعلام کرد: برنامه “هدهد” از ۲۴ مهر در جدول پخش برنامه های شبکه قرار می گیرد که از برنامه های تعاملی شبکه است و بر اساس تعامل مخاطبان با سایت شبکه، طراحی و تولید شده است. “هد هد” با پخش قسمت هایی از برنامه های سایت شبکه به معرفی  تولیدات اختصاصی برای سایت شبکه می پردازد. همچنین برنامه “همپای صبا” در فصل جدیدش با ایده ها و طرح های نو  با هدف جذابیت بیشتر به روز شده است که با دو تیم اجرایی به تهیه کنندگی رضا عزتی و آزاده شاهرخ مهر با  اجرای محمد قریب پناه و مهسا ایرانیان راهی آنتن صبا می شود.

افتخاری مدیر رادیو صبا

شرایط ویژه شرکت کنندگان مسابقه “بیست شو”
افتخاری در ادامه از تغییرات دیگر برنامه های روی آنتن رادیو صبا خبر داد و گفت: با توجه به بازتابی که از سوی مخاطبان داشتیم، تعدادی از برنامه ها با تغییراتی روانه آنتن می شود که از جمله این برنامه ها می توان به  مسابقه “بیست شو”  اشاره کرد. در واقع این مسابقه درفصل جدید، شرایط ویژه ای برای شرکت کنندگان مسابقه تعریف کرده است و به این صورت است که شرکت کننده ها باید برای شرکت در مسابقه از یک خانواده و دو نسل مثل پدر و پسر، خواهر زاده و دایی، عمه و برادر زاده و … باشند.
وی افزود: همچنین برنامه “شهر فرنگ” با توجه به ارزیابی های صورت گرفته نیاز به تغییراتی دارد که می توان به تعامل بیشتر این برنامه با مخاطبان و بیشتر شدن حجم نمایش های طنز در این برنامه اشاره کرد. “شهر فرنگ” در فصل جدید با گسترش تعامل با مخاطبان از طریق سامانه هدهد لطیفه ها و خاطرات ارسالی مخاطبان را با نام خودشان و اجرای بازیگران طنز پخش می کند.  “شهر فرنگ” به تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد و کارگردانی ساجد قدوسیان روزهای شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت و روز های پنج شنبه و جمعه به مدت ۲ ساعت به روی آنتن می رود.
“باشگاه زندگی” به “شین جیم” تغییر کرد
مدیر رادیو صبا گفت: برنامه “باشگاه زندگی” هم از این پس با نام “شین جیم” به پخشش ادامه می دهد. “شین جیم ” را می توان از برنامه های جدید شبکه دانست که شاهین جمشیدی به عنوان مجری  پنج شنبه شب ها ساعت ۲۱ میزبان چهره های طنز کشورمان است. این برنامه به گفت و گوی صمیمی با چهره های طنز می پردازد. “شین جیم” به تهیه کنندگی نازنین حاجی سیف الله  راهی آنتن رادیو صبا می شود. همچنین “رادیو شصت” نیز از دیگر  برنامه های های تغییر کرده شبکه است که درواقع تاکنون بر مبنای  پخش موسیقی و ترانه های نوستالژی  دهه ۶۰ و ۷۰ پخش می شد، پس از شش ماه پخش مستمر،  در قالب و نام جدید ” قاصدک” با مخاطبان رادیو صبا همراه می شود، “قاصدک” یک برنامه ترکیبی با شعر و ترانه و موسیقی است که هر روز مخاطب را به  فضایی شاعرانه و خیال انگیز پاییزی  می برد. این برنامه به تهیه کنندگی انسیه شمس اللهی تهیه شده است.
***یک برنامه صبحگاهی و عصرگاهی جدید برای هفته وحدت
این مدیر رادیویی سپس به ویژه برنامه های هفته وحدت اشاره کرد و گفت: رادیو صبا در هفته وحدت که  هفته دوستی و برادری است، ویژه برنامه هایی تدارک دیده که از  مهترین آنها می توان به برنامه های زنده صبحگاهی و عصر گاهی اشاره کرد که در این ایام به صورت کار مشترکی از مرکز صدای  کیش و کرمانشاه راهی آنتن رادیو صبا خواهد شد. برنامه صبحگاهی ” صبح وحدت” با اجرای مهبد قناعت پیشه و احمدرضا موسوی و به تهیه کنندگی رضا عزتی در فضایی شاد  با همکاری مرکز صدای کیش روی آنتن می رود. همچنین ویژه برنامه عصر گاهی “عصر همدلی” به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای لاله جلال آبادی در کنار هم وطنان کرد زبان با همکاری صدای کرمانشاه و شهر پاوره پخش خواهد شد.
راه اندازی بانک طنز
افتخاری همچنین درباره قالب جدید سایت شبکه رادیو صبا که ۲۴ مهر، همزمان با سالروز به امامت رسیدن ولی عصر(عج) رونمایی می شود، توضیح داد: سایت شبکه در طراحی و قالب جدید با ارایه محصولات صوتی و تصویری جدید و بخش هایی ویژه به تعامل با مخاطبان می پردازد که از مهمترین آنها می توان به “بانک طنز ” اشاره کرد. در این برنامه مخاطبان می‌توانند به مجموعه ای از متون طنز، طنز آهنگ و پادکست ها دسترسی داشته باشند که البته قابل ذکر است که این دسترسی در دو سطح عمومی و اختصاصی تعریف شده که کاربران سایت با توجه به فعالیت در سایت امتیاز می‌گیرند و سطح دسترسی متناسب با امتیاز کاربر تعریف شده است. همچنین از دیگر بخش‌های سایت می توان به سامانه هدهد جهت ارسال آثار طنز مخاطبان در قالب متون، طنز آهنگ و پادکست نیز اشاره کرد.
مدیر رادیو صبا در پایان ضمن آرزوی پاییزی دل انگیز برای مخاطبان این شبکه گفت: “مشاهیر”، “طنزستان”، “کتابخانه طنز” و “تازه های موسیقی” نیز از دیگر بخش های جدید سایت است که فکر می کنم بخش تازه های موسیقی با انتشار تازه ترین های حوزه موسیقی و ترانه و البته با مجوز خواننده جذابیت خوبی برای کاربران داشته باشد. سایر بخش های جدید سایت هم متعاقبا بعد از رونمایی سایت شبکه در قالب جدید معرفی می شود.
شنوندگان رادیو صبا می توانند روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ مگاهرتز با این شبکه رادیویی همراه باشند.
منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اعلام حریق آریاک

ظروف یکبارمصرف گیاهی

اهنگ و فال هوش مصنوعی

تجهیزات آتش نشانی ساختمان

خرید صندلی پزشکی

خرید عمده لباس

مبل راحتی

آراد برندینگ

ناهار خوری

خريد بک لينک

تعمیر جک پارکینگ

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

پراپ

امداد خودرو همدان

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

صندلی اداری

زيرنويس

معاینات دوره ای

چوب پلاست

زغال کک شو

لایک اینستا

سازمان امور مالیاتی

رسانه حرف تو - مقایسه و اشتراک تجربه خرید

بهترین تلویزیون سونی/سونی x80l

خرید رپورتاژ آگهی دائمی

محدوده خبر

کلیک نیوز

تالک نیوز

پویشگر خبر

تارگت نیوز

نیوز آیس

نمانیان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

خبر فاخر خبر آبی نیوز ست موج نیوز خبر سیگنال اطلاعیه نیوز تلگرا نیوز نیوز آفتاب نیوز شر نیوز استار خبر اول نيو نيوز 1 خبر رسان نیوز یکتا نیوز گپ مجود نیوز خبر یک خبر آخر اخبار روز الماس نیوز سمندر نیوز قلب نیوز ورد نیوز فالو نیوز خبر نسیم  اخبار دی خبر راسخ تالک نیوز نیوز آیس خبر ساعت نیوز آرشیو رستگار نیوز ایستگاه خبری آلتیمت نیوز جاست نیوز خبر تاد مرجع نیوز پین خبر تارگت نیوز یگانه نیوز آشکار نیوز مجیک نیوز خبر زنده ادیتیون نیوز نیوز تایم پست نیوز مستند نیوز نمایان نت ورک نیوز سافر نیوز روزن نیوز اعلان نیوز ریویو نیوز مختصر نیوز سنتر نیوز نیوز کانال نوین نیوز نیوز زندگی اینتر نیوز کارشناس نیوز لند نیوز نیوز سایت مشاوره نیوز خبر حرفه ای پیج نیوز آکادمی نیوز آژانس خبری نیوز آنتن روبی نیوز جامعه خبر خبرفوری کیمیا خبر درگاه نیوز هیت نیوز تایپیک نیوز پیکسو نیوز امپر نیوز دیگر نیوز نیوز سوئیچ نیوز بیزنس جهانی نیوز غول نیوز لوکس نیوز در باره خبر مخاطب نیوز مربوط نیوز اولین نیوز کال نیوز قالب نیوز خود نیوز خواندن نیوز مردم نیوز قدرت نیوز حال نیوز سفر نیوز کلیک نیوز اسکای وان روشن نیوز ایلان نیوز اینو نیوز ایده نیوز یو تایپ نیوز مسیر نیوز نیوز میدو  دیناز نیوز گیت نیوز جعبه نیوز ویکی نیوز جرقه نیوز نیوز توری چشم انداز نیوز دون نیوز مفهوم نیوز خبر سازنده گرم نیوز عمومی نیوز جریان خبر کنترل نیوز جویا خبر نیوز مگا الگوریتم نیوز استاندارد نیوز محدوده خبر نقطه نیوز تماشاگر نیوز پویشگر خبر اطلس نیوز ساید خبر عرشه نیوز به روز نیوز حالا نیوز کلبه نیوز به علاوه نیوز طومار نیوز روزنامه نگاری صبح نیوز اسکن خبر نخست نیوز هسته خبر تمرکز نیوز گروه خبری فعال نیوز آینده نیوز واقعی نیوز فانوس خبر